Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Odlazak u drugi grad

Zna li netko kako funkcionira ako moram ici doktoru u grad do? Hvala. ♡
prije 10 dana, 14:04
Za svaki odlazak u drugi grad (izvan mjesta prebivališta) treba imati propusnicu.
prije 10 dana, 14:27
> xennab: > Za svaki odlazak u drugi grad (izvan mjesta prebivališta) treba imati propusnicu. Da, ja moram zatraziti propusnicu da mogu kod ginekologa, jer nema u naswm gradu, a moram na pregled, moze vam.ju dati lijecnik vase prakse obizeljske ili stozer civilne zastite
prije 10 dana, 14:37
A da li se moze dobiti propusnica ako bi isao sa svog prebivalista u drugi grad da tamo boravis dok ovo traje?
prije 10 dana, 16:21
> Chinchilla: > A da li se moze dobiti propusnica ako bi isao sa svog prebivalista u drugi grad da tamo boravis dok ovo traje? Samo ako imate neki ozbiljan razlog, posao i sl.....
prije 10 dana, 16:24
Pretpostavljam da je svugdi isto slobodnadalmacija.hr/split/upute-splitskog-stozera-gradanima-trebate-li-napustiti-mjesto-prebivalista-iz-vitalnih-obiteljskih-razloga-posaljite-obrazac-mailom-gradskom-kotaru-1011398
prije 10 dana, 16:29
> Chinchilla: > A da li se moze dobiti propusnica ako bi isao sa svog prebivalista u drugi grad da tamo boravis dok ovo traje? Propusnica se izdaje na ograničen rok, i samo uz opravdan razlog; ne možete se sad preseliti na neograničeno van mjesta prebivališta
prije 10 dana, 16:34
Za odlaske na specijalističke preglede propusnicu vam izdaje liječnik obiteljske medicine.
prije 10 dana, 16:36
Ne znam jesu li se svi jednako dobro organizirali, ali u mom mjestu Stožer civilne zaštite zaprima zahtjeve mejlom, i šalje propusnice isto tako, što je dobro jer se ne mora fizički odlaziti po propusnicu. Nadam se da će svi tako. Zbilja ne bi imalo smisla da izdaju mjeru koja treba svesti društvene kontakte na minimum, a onda se svi sjate u istom redu dok čekaju propusnice.
prije 10 dana, 16:41
> NadaMihaljevic: > > Chinchilla: > > A da li se moze dobiti propusnica ako bi isao sa svog prebivalista u drugi grad da tamo boravis dok ovo traje? > Propusnica se izdaje na ograničen rok, i samo uz opravdan razlog; ne možete se sad preseliti na neograničeno van mjesta prebivališta E da to me zanimalo. Hvala
prije 10 dana, 16:42
Zna li netko koliko nakon slanja email-a oni odgovore i posalju propusnicu?
prije 9 dana, 20:29
> Ninna00: > Zna li netko koliko nakon slanja email-a oni odgovore i posalju propusnicu? Kroz malo vremena , muz je dobio propusnocu za posao u roku nekih 1-2 sata
prije 9 dana, 22:41
> ankicabanankica: > > Ninna00: > > Zna li netko koliko nakon slanja email-a oni odgovore i posalju propusnicu? > Kroz malo vremena , muz je dobio propusnocu za posao u roku nekih 1-2 sata S tim da traje vjerojatno i krace jer mu je šef to radio, pa dok mu se javio, toliko koliko ja znam oko 1 sat, vise manje
prije 9 dana, 22:42
> NadaMihaljevic: > > Chinchilla: > > A da li se moze dobiti propusnica ako bi isao sa svog prebivalista u drugi grad da tamo boravis dok ovo traje? > Propusnica se izdaje na ograničen rok, i samo uz opravdan razlog; ne možete se sad preseliti na neograničeno van mjesta prebivališta Tako je, čini mi se da vrijedi 7 dana.
prije 9 dana, 10:05
E super. Hvala. ♡
prije 9 dana, 11:15
1 2 Sljedeći