Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

mango torba

znan da svak moze stavit cijenu koju hoce, ali torba je kostala 29,90. i ja san je kupila, i odlicna je :D ali ih vidin po krpicama za 80, 100 cak i za 150 kn. neznan, mozda san ja luda, ali me ovo bas nervira i ko da nas cinu idiotima. i ja nekad ulovin nesto jefino pa mi ne odgovara,ali mi ne pada napamet stavit cijenu 5 puta vecu zato. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5ce71f71d25f8de75c15a90b500d1102.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6b4ecbbefdb55d0f7217949d9181b704.jpg)
2020 03 24
Jeste ju kupili na akciji ili? Kupili po toj cjeni ili ne, jasno je da masa cura to radi, kupe i prodaju po puno vecoj cijeni, mada ne sudim nikoga , kod nas ima tegovina koja ima stvari marke Esmara, iz lidla , i prodaju po puno vecoj cjeni nego je u lidla ta ista,
2020 03 24
> ankicabanankica: > Jeste ju kupili na akciji ili? Kupili po toj cjeni ili ne, jasno je da masa cura to radi, kupe i prodaju po puno vecoj cijeni, mada ne sudim nikoga , kod nas ima tegovina koja ima stvari marke Esmara, iz lidla , i prodaju po puno vecoj cjeni nego je u lidla ta ista, Jedanput sam kaljinu sa sljokicama koja je u lidla bila oko 70 kuna tamo platila znatno više, oko 150, u lidla nisam nasla broj, ne kazem da su ovi slucajevi isti, al ima i toga ,
2020 03 24
ja san je kupila za 29 kn, i sad kad listan ode i vidin da se prodaje za 150 padne mi mrak na oci.
2020 03 25
> NakitNikolina: > ja san je kupila za 29 kn, i sad kad listan ode i vidin da se prodaje za 150 padne mi mrak na oci. Kolegica je takvu torbu narucila sa Mango outleta za 29.90kn Prije 2 mjeseca negdje
2020 03 25
Ja vas sve svacam , masu je njih koji preprodaju, sro je bilo i sa foreom, ocito, ja sam naisla na ovo vjerujte, duplo skuplje nego lidl, a vidila sam da imaju i mangovih stvari i svakakvih markì, nike, adidas, cista preprodaja trgovina, o tim cjenama niti necu, tada mi je bas trebala haljina takva za posebnu prigodu i nisam birala cjenu, bogu hvala nije da kod nas ima bas nekog izbora trgovina ,užas
2020 03 25