Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Puder/suha koža/svjetli ten

Hej curke, tražim dobar hidratantni puder. Koža mi je normalna sa suhim dijelovima i sve koje imam, na mojoj koži oksidiraju. Može li prijedlog :)
prije 2 dana, 10:15
Bourjois Healthy Mix ti je stvarno najbolji puder za normalnu do suhu kozu, uz njega jos i Rimmel Match Perfection koji je stvarno hidratantan
prije 2 dana, 12:13
Slažem se za Bourjois Healthy Mix, odličan je za suhu kožu i ne oksidira. Ako si svijetla, uzmi nijansu 51 ( trenutno nema testera u dućanima, pa s tom nijansom, ili za nijansu tamnijom 52, možeš najmanje faliti)
prije 2 dana, 12:33
Formula se promijenila, izgledam kao naranča kada ga stavim na lice 🤦🏻‍♀️
prije 2 dana, 13:18
ocito si kupila krivu nijansu jer je ta nova formula vec duze na trzistu, uzmi nijansu 51
prije 2 dana, 13:46
Meni je najbolji Maybelline fit me, koristim nijansu 110. Jedan od rijetkih koji mi ne oksidira i da je nijansa dobra :)
prije 2 dana, 14:00
> GreenQueen: > Meni je najbolji Maybelline fit me, koristim nijansu 110. Jedan od rijetkih koji mi ne oksidira i da je nijansa dobra :) A on je mat, a ja imam suhu kožu :(
prije 2 dana, 14:04
> Mybalm: > ocito si kupila krivu nijansu jer je ta nova formula vec duze na trzistu, uzmi nijansu 51 A nisam 😂 nema veze, hvala svejedno :)
prije 2 dana, 14:05
https://www.njuskalo.hr/image-w920x690/kozmetika/pupa-puder-slika-95600809.jpg Ja korisim ovaj od Pupe i meni je odličan..Isto mi je koža normalan a oko nosa i usta suha..
prije 2 dana, 14:29
> DM1234: > Formula se promijenila, izgledam kao naranča kada ga stavim na lice 🤦🏻‍♀️ Također! Godinama sam koristila nijansu 52 i sada mi oksidira i uopće mi ne odgovara. Healthy mix BB cream mi ipak ima preslabo prekrivanje. Ja sam probala njihov novi puder, zove se always fabulous, ima baš dobre nijanse i malo jače prekrivanje. Cijena mu je li - la Meni je odličan!
prije 2 dana, 15:01
> furMadchen: > > DM1234: > > Formula se promijenila, izgledam kao naranča kada ga stavim na lice 🤦🏻‍♀️ > Također! > Godinama sam koristila nijansu 52 i sada mi oksidira i uopće mi ne odgovara. > Healthy mix BB cream mi ipak ima preslabo prekrivanje. > Ja sam probala njihov novi puder, zove se always fabulous, ima baš dobre nijanse i malo jače prekrivanje. > Cijena mu je li - la > Meni je odličan! Hvala baš ću baciti oko 🤗
prije 2 dana, 16:53
> selena500: > https://www.njuskalo.hr/image-w920x690/kozmetika/pupa-puder-slika-95600809.jpg > Ja korisim ovaj od Pupe i meni je odličan..Isto mi je koža normalan a oko nosa i usta suha.. Hvala bacim oko :)
prije 2 dana, 16:54
Loreal true match nijansa golden ivory, dior nude air nijansa 010
prije 2 dana, 01:19