Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Razvodi, prekidi /

Kako pobjeci od psihopata

Želim objavit kao pouku svim zenama. Zeznula sam si zivot. Maltretirao me psihicki, tjerao na sex, ako necu seks ili u necemu odbijem blokira me na mrezi za kaznu. Ja sam mu prije pisala i trcala dok nisam vidla tko je on. Prijetio mi je dok smo bili u svadi. Ja sam kriva nesto ga napala izazvala svadu i kad sam dosla nakon par mjeseci, vidjela ga covjek se poceo uzasno pjeniti i gurao me. Nisam prijavila. Nisam rekla njegovi neznaju ocito glumi pred njima. Shvatila sam da je psihopata. Nismo ni u vezi bili jer je govorio da nece vezu s nikim. I jos kao meni nabacivao svoje prijatelje a poslije ispituje. I stalno mi predbacivao i govorio da sam ljubomorna a nisam. Da je i njegova bivsa bila. Nakon nekog vremena smo usli bas u vezu sluzbeno sad neznam sto cu. Ponos sam zgazila, ne mogu mu prec preko toga. Bojim se jel moguce da nitko ne zna kakav je, kako mu se osvetiti. Ubio je osjecaje u meni. Duze vrijeme ne zelim niti seks ali ne da se makne kao drugi nego se kao složi s time, onda necemo sve ok. A s druge strane onda se duri kad ne poslusam ima neke ispade sretno ti. Ne znam jel to psihopat vi mi recite manipulira, prica kontradiktorne stvari, meni da budem s drugima a poslije prigovara, ako odbijem nesto suti ili blokira na mrezi, pravi od mene ljubomornu a nisam, trazio kad si samnom mora nosit tako i tako kosu itd itd, kad smo bili u svadi prijetio preko prijateljice da ako ga ne pusti da ce joj poslat decke pa ju opet zvao, pjeni se ko monstrum skoro da ne nasrne. Nije da skriva nego i kaze znam da nisam normalan. Dal je trebala to prijavit?
2020 03 27
> Hladnacura: > Želim objavit kao pouku svim zenama. Zeznula sam si zivot. Maltretirao me psihicki, tjerao na sex, ako necu seks ili u necemu odbijem blokira me na mrezi za kaznu. Ja sam mu prije pisala i trcala dok nisam vidla tko je on. Prijetio mi je dok smo bili u svadi. Ja sam kriva nesto ga napala izazvala svadu i kad sam dosla nakon par mjeseci, vidjela ga covjek se poceo uzasno pjeniti i gurao me. Nisam prijavila. Nisam rekla njegovi neznaju ocito glumi pred njima. Shvatila sam da je psihopata. Nismo ni u vezi bili jer je govorio da nece vezu s nikim. I jos kao meni nabacivao svoje prijatelje a poslije ispituje. I stalno mi predbacivao i govorio da sam ljubomorna a nisam. Da je i njegova bivsa bila. Nakon nekog vremena smo usli bas u vezu sluzbeno sad neznam sto cu. Ponos sam zgazila, ne mogu mu prec preko toga. Bojim se jel moguce da nitko ne zna kakav je, kako mu se osvetiti. Ubio je osjecaje u meni. Duze vrijeme ne zelim niti seks ali ne da se makne kao drugi nego se kao složi s time, onda necemo sve ok. A s druge strane onda se duri kad ne poslusam ima neke ispade sretno ti. Ne znam jel to psihopat vi mi recite manipulira, prica kontradiktorne stvari, meni da budem s drugima a poslije prigovara, ako odbijem nesto suti ili blokira na mrezi, pravi od mene ljubomornu a nisam, trazio kad si samnom mora nosit tako i tako kosu itd itd, kad smo bili u svadi prijetio preko prijateljice da ako ga ne pusti da ce joj poslat decke pa ju opet zvao, pjeni se ko monstrum skoro da ne nasrne. Nije da skriva nego i kaze znam da nisam normalan. Dal je trebala to prijavit? Pitas za prijateljicu? 😃
2020 03 27
jeeeeee...uvik strepin da se prijateljici ili vama štogod ne dogodi, tj. da se, nedajbože, sretno udate ili razvedete.Znan, strah je neosnovan, ali teško ga je iskorijenit. Nadan se da ćete se uskoro javiti i s nekog drugog profila te sa sličnin problemon. Drago mi je da ste pristali na seks da vas on ne bi blokira na mreži, to bi bilo strašno. Policijske postaje su prepune tužnih sudbina i svjedočanstava žena koje su bile blokirane na fejsu...izdržite! otvorite instagram, skype, nešto treće...
2020 03 27
Ako neću sex,blokira me na mreži.( Ovo mi je najjača izjava što sam čula u zadnje vrijeme, iz ovih vaših tema i problema ,gdje se sve vrti oko sex i hoću neću već tjednima .Sve ste napisali tko ste vi ,što je on i opet vam nije jasno.Da li je on psihopat ,normalan ?Da li sam ja takva i takva cura ?Ovako, u glavi i u životu vam je očito puno pitanja bez odgovora.Dok ljudi imaju male problema kao što su : korona,potres,gubitak posla ,bolesna djeca itd Eto sretno vam nadam se da ćete se izboriti za sebe i riješiti svoje probleme...
2020 03 27
Svaki put ubaci neki seks u pricu inace nije zanimljivo :')
2020 03 27
Ne znam je l' on psihopat, ali vi ste sasvim sigurno nepismeni. Ovo ću napisati crvenim markerom na zid, da ne zaboravim foru nikad, pa ni tad :Ako neću sex blokira me na mreži.
2020 03 27
Sta kako pobjec, roknut te po ip-ju. 🤣
2020 03 27
Prvo razmisli je li ti riskantna prijava ili ne. Nekad je bolje pustiti i otići. Ali mislim da bi policija to trebala zabilježiti u svojoj evidenciji, zbog budućih slučajeva. Možda bude takve stvari radio i drugima ili jednog dana svojoj djeci, pa što više prijava, to bolje. Ali nemoj ako se teško nosiš s tim i ako misliš da će ti zbog prijave on opet prijetiti. Možda ti u policiji mogu dati neki dobar savjet. Ja baš i nisam kompetentna za davati savjete :)
2020 03 27
Možda da sebe osobno prijavi na psihijatriju?
2020 03 27
Za lijecenje ste oboje.Ozbiljno.
2020 03 30
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/12039ee3d57e84c65db9187814dae26f.jpg)
2020 03 30
> malllaaaa: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/12039ee3d57e84c65db9187814dae26f.jpg) Pa ona će nazvati taj broj za koronu i pitati da li da ima sex ili ne.I oni naravno će joj savjetovati što manje kontakta sa drugom osobom .I evo nove teme blokirao me i prijeti zašto nemamo sex🙄😂😂😂
2020 03 30
Recite mu da niste ni vi trenutno za vezu. Blokirajte vi njega na mreži. Zaboravite ga i iskoristite ovo vrijeme izolacije da pročitate koju lijepu knjigu.
2020 03 31
> zanaZG: > Recite mu da niste ni vi trenutno za vezu. Blokirajte vi njega na mreži. Zaboravite ga i iskoristite ovo vrijeme izolacije da pročitate koju lijepu knjigu. Dajte molim Vas. Ovo nam je svima i Prodajica radila.
2020 03 31