Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Uv gel pomoć

Pozdrav! Dobila sam na poklon set za nokte s lampom. Učila se sama na sebi preko videa i tutoriala. Prvi put sam stavila samo bazni prozirni gel na čiste nokte i ispalo je dosta dobro, fino se zapeklo i duugo je ostao gel na noktima. Prvo pitanje je, jel ima takav gel rok trajanja nakon otvaranja? Neki dan sam French radila, s tim istim baznim i bijelim za French i vec mi se pol noktiju ogulilo skroz. Isto tako sam prije toga isprobala od franele gel u boji koji mi se isti dan odljepio i ispod je jos mokar bio?! Mislim da su nokti bili ok pripremljeni. Ali gel je otvoren 2mj prije i činio mi se pre tekuć..? Sad, ocito sam tudum žešći pa, jesu boje inače drugačije konzistencije, ili se i on "pokvario" jer je bio otvoren prije, ili pak prije boje baš mora ic prvo bazni? Ili mi je pak lampa vec riknula.. Evo sad kad sam zakomplicirala pitanje molim vas pomoć, savjet, nešto. 😆 Hvalaa
2020 03 30
Sto se tice gela i roka trajanja ako ste ga zatvorili kako treba nista mu nije , bazni ide obavezno, a bitna je i duljina sušenja u lampi, ja uvjek ostavim malo duze, ovisno od lampe, dešavalo se i meni da ne uspije, al ako je kvalitetniji materijal trebalo bi uspjeti,
2020 03 30
Nesto niste dobro napravili. Mora se nokat izraspati tako da nije nigdje sjajan vec citav mat, alkoholom dezinficirati i staviti primer koji dodatno isusi nokat, onda ide bazni gel pa gel u boji i na kraju zavrsni sjaj.
2020 03 31
Hvala vam :) Primer nemam, za sad, al prvi put sam radila bez njega i uspjelo mi je. Izgleda da onda pripremu nisam dobro odradila ipak.. Vježbam dalje 😄
2020 03 31