Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Budimo humani

Pozdrav krpicarke , pozivam sve osobe koje su u mogucnosti , prvo procitati post i javiti se ako mogu, radi se o tročlanoj obitelji( mama,kcer i unuk) ovim putem zelim potaknuti sve da budemo humane i ucinimo koliko mozemo, ja pomazem koliko mogu vec dugo, nekim sitnicama i odjecom, higijenskim potrepstinama itd, slabijeg su imovinskog stanja, zive od 1000 kuna mjesecno,sto nije dovoljno ni za režije..Dječak je trenutno 7 razred, malo je krupniji, ( Znam da ce biti pitanja zasto mama ne radi itd) da odmah objasnim djete je s potrebama i bore se stalno, alergicar je s poteskocama s plucima )ovim putem pozivam sve koji na bilo koji nacin zele i mpgu pomoci da se jave u inbox za sve detalje, trenutno zbog situacije ne mozemo al planiramo i u gradu organozirati nesto za pomoc toj obitelji ...Dosad sam organizirala vec 2 humanitarne , nadam se da ima jos ljidi koji mogu odvojiti nesto i dari od 💓 za druge, dobro se dobrim vraca i u to sam se uvjerila sama 💓💗💓💗
2020 03 31
https://mojekrpice.hr/bynama-185783 veliko hvala ovoj dragoj gpspođi na pomoči, zbilja ima veliko srce,
2020 03 31
Jos jedanput molim sve osobe koje su u mogucnosti bilo odjecom za decka bilo kakvim potrepstinama osigirari bar malo da se jave i inbox, tamo cu detaljno sve napisati i poslati slike, hvala , i jos jednom zahvala od 💓 od mene i ove obitelji gore navedenoj osobi, bynama 💗💓
2020 04 01