Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

ASOS/ corona virus

Lijep pozdrav, nisam nikad naručivala s Asosa pa me zanima kako dolaze posiljke preko hrvatske pošte ili nekog drugog kurira? Mislite li da sad nije sigurno naručivati i da mogu biti nekakve posljedice? Hvala na odgovorima :)
2020 04 02
Naručujem cijelo vrijeme i sve dolazi više manje na vrijeme. Na kakve posljedice mislite?!
2020 04 02
> Lonela1: > Naručujem cijelo vrijeme i sve dolazi više manje na vrijeme. > Na kakve posljedice mislite?! A mislim sto pisu da se corona moze pobrat preko plastike,paketa i slicno,pa ne znam vise sto vjerovati!
2020 04 02
pa operi robu prije nošenja
2020 04 02
Prihvatite paket u rukavicama, izvadite robu iz ambalaže. Ambalažu ostavite vani. Robu operite i to je to.
2020 04 02
> Tamara5485: > Prihvatite paket u rukavicama, izvadite robu iz ambalaže. Ambalažu ostavite vani. Robu operite i to je to. A ako se radi o cipelama,da ih dezificiram samo?
2020 04 03
> LorenaSustar: > > Tamara5485: > > Prihvatite paket u rukavicama, izvadite robu iz ambalaže. Ambalažu ostavite vani. Robu operite i to je to. > A ako se radi o cipelama,da ih dezificiram samo? 2dana na zraku i nema virusa. Nakon vadjenja iz kutije operi ruke posteno toplom vodom i sapunom (jos bolje alkoholom od 70%) minimalno 20sec. Isto tako i racun "zrači" . Onda probaj, ako i moras vracati nema problema, rok za povrat je 30dana. Inace alkohol 70% ubija virus za manje od minute.
2020 04 03
O boze
2020 04 03
> sonja90: > > LorenaSustar: > > > Tamara5485: > > > Prihvatite paket u rukavicama, izvadite robu iz ambalaže. Ambalažu ostavite vani. Robu operite i to je to. > > A ako se radi o cipelama,da ih dezificiram samo? > 2dana na zraku i nema virusa. Nakon vadjenja iz kutije operi ruke posteno toplom vodom i sapunom (jos bolje alkoholom od 70%) minimalno 20sec. Isto tako i racun "zrači" . Onda probaj, ako i moras vracati nema problema, rok za povrat je 30dana. > Inace alkohol 70% ubija virus za manje od minute. Hvala puno! :)
2020 04 03
Da li netko zna sto se dogada s povratima? Vratila sam 16.03 robu u malo vecoj vrijednosti i dosad nemam nikakve info da su je zaprimili...nikad nisam imala problema s povratom, otprilike za tjedan dana bi im roba dosla nazad i dobila bi povrat, a sad je skoro 3 tjedna proslo i nista...cula sam se s jos jednom curom koja je par dana prije mene poslala i isto nije dobila nikakav info...javila sam im se i na fejsu i instagramu i nisu mi se jos javili...iskreno se nadam da se nije izgubilo, nekako vjerujem da je tako zbog cijele ove situacije sa koronom...al evo, ne znam sto napraviti posto mi nitko ne odgovara...
2020 04 05