Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Pink panda iskustva

Pozdrav cure Zanima me da li je koja od vas narucivala kozmetiku sa sttanice Pink panda ili kupovala u njihovim ducanima? Ako da,kakva su vam iskustva? Jer bi narucila neku kozmetiku :)
2020 04 04
Sve ok, sto se tice cijene i vise nego odlicno, jer su proizvodi kvalitetni. Ja sam presla na “jace” brendove, ali i dalje koristim revolution korektore jer imaju super pokrivnost. Dugo sam koristila revolution pomadu za obrve, sad imam anastasijinu i razlika je u trajnosti ali skoro pa mininalna. (Ali za revolution kozmetiku se zna da rade dupes-guglaj ovo da ne objasnjavam🤣) Par prijateljica ima one jessup kistove i zadovoljne su, cesto ti setovi budu na akciji Jedini minus (a ne znam jesu promijenili jer nisan dugo kupovala) je sta salju priko poste.
2020 04 04
Ja sam narucivala par puta, pogotovo kad budu neke akcije, daju se uloviti super komadi a budu jeftini. Osobno sam zadovoljna s njima, nikad problema nije bilo 😊
2020 04 04
Zadnji put kad sam naručivala kod njih platila sam dodatno, da paze na proizvode, i platila bržu dostavu. Došlo mi je za tjedan dana, sve polomljeno, sva sjenila su napukla i razmrvila se po cijeloj paleti. Kad sam poslala mail da mi pošalju druge stvari, jer su one bile za baciti, odgovorili su mi da im prvo trebam poslati proizvode u Sloveniju (ili gdje su već) da oni ustanove da li je oštećeno ili ne, i ako je oni bi mi poslali novo. Toliko o Pink Pandi! :) Naručite s lijepa.hr jer oni imaju sve te proizvode + mnoštvo drugih, koji su jeftiniji nego na Pink Pandi i uvijek mi sve uredno stigne.
2020 04 04
Ja sam narucivala Revolution proizvode jako sam zadovoljna imaju akcije imaju kombinacije sa gratis proizvodima na odredjene iznose nekad zna bit i besplatna postarin..brza dostava ...samo jednom su mi poslali krivi paket kontaktirala sam ih sa slikom cijeli taj paket je ostao meni a moj su mi dodatno poslali tako da je prednost i sto se toga tice ako dodje do zabune ne vracas nego je to njihova kao isprika za pogresku ...uglavnom sve super samo prati akcije i ja placam pouzecem tako da ni oko toga nemam problema
2020 04 04
Ja sam vise puta narucivala s pink pande, najcesce kada daju one poklon vrecice kad potrosite odreden iznos, bilo je okej zapakirano, i doslo je sve kako je trebalo, i sadrzaj vrecice je bio odlican. Sve u svemu, jako pozitivno iskustvo i preporucam svakako
2020 04 05
Ja sam uzela par puta od njih. Solidne su cijene, paleta koju sam uzela od revolution cesto je u potrebi 🙂 jedino što sam znala cekat po 8 radnih dana da stigne
2020 04 06
Često sam naručivala od njih jer volim Nabla proizvode koji se mogu naći kod njih. Par puta mi je Mystery bag došao sa razbijenim proizvodima, ali pošto su oni ionako na poklon uz narudžbu nisam reklamirala.
2020 04 07
Meni su odlicni. Uvijek sve dode zapakirano u mjehurice i na vrijeme. Jednom mi je dosla paleta sa ogledalom koje se polomilo, i odmah su mi poslali novu (poslala sam im sliku svoje palete nisam nista vracala nazad)
2020 04 08
Super,sve pohvale za Pink Pandu. Vec dugo vremena kod njih narucujem kozmetiku raznih brendova,kistove za sminkanje i sl. Sve dodje u roku par dana po normalnoj dostavi. Cesto budu akcije kada je postarina besplatna i tada u kombinaciji sa proizvodima na akciji se najvise isplati kupovati😊 lp
2020 04 09
Narucivala sam par puta ali pred 3 godine recimo i nista mi nije doslo polomljeno recimo kako cure tu govore, mozda se nesto promijenilo ne znam. Ali se sjecam da sam narucila od Revolutiona pomadu za obrve i da je dosla isusena (znam jer sam istu narucila prije i nije bila takva) zalila sam se i poslali su ponovo istu bez rasprave,ali kada sam ju otvorila je bila jos gora od prve. Isto tako sam jednom prilikom uz narudzbu imala opciju naruciti neki poklon i odabrala sam BH kistic za blendanje i dosao je odpakiran bez deklaracije i bez icega i prljav. Pa eto ne znam sto bi rekla, ali osim toga ostalo je bilo ok
2020 04 09