Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

OBAVIJEST - ne može slika s neta u kolažu

Pozdrav svima, nažalost više nije dozvoljeno imati slike s neta na prvoj slici bez obzira na kombinaciju. Hvala!
2020 04 06
> Admin2nd: > Pozdrav svima, > nažalost više nije dozvoljeno imati slike s neta na prvoj slici bez obzira na kombinaciju. > Hvala! A stavljat će se kao i dosad i kao i sve ostalo što se ne smije ✌
2020 04 06
Mogla je bar obavijest prije brisanja artikala. Puno kupujem i prodajem odjeću tu, ali stranica je postala smiješna. Toliko krivih tagova koji onemogućuju normalno korištenje ove stranice -ali fotke su problem. Pa malo mogu u kolaž, pa malo ne mogu. Nećete me obeshrabriti- ponovno ću sve fotkati i objaviti fotke bez kolaža, ali bi objeručke prihvatila novu stranicu za prodaju. Cure, ugodan dan
2020 04 06
Slika s neta u kolažu je bila svojevrsni loophole onom pravilu da prva forka ne smije biti s neta pa je i dobro da je i to sada zabranjeno. Ipak, dajte ljudima priliku par dana da promijene slike prije nego krenete brisati.
2020 04 06
Da ste javili možda prije brisanja- svi bi samo postavili drugu sliku po redu u oglasu i pozdrav. Suludo
2020 04 06
Ja sam mislila da je to oduvijek pravilo... da se ne smiju stavljati slike sa interneta na prvu sliku...
2020 04 06
Ne smiju slike s neta kao prvu,ali do maloprije su mogle biti u kolažu sa vlastitom slikom
2020 04 07
Ja sam imala i SVOJE slike i poslije još s neta na nekim oglasima, i to nije u redu što je izbrisano, ne znam više koje artikle sam imala niti išta... Pomalo neodgovorno ponašanje admina kada sve radi na svoju ruku bez konzultacija onih koji koriste ovu stranicu, a to smo mi koji kupujemo i prodajemo... Correct me if I'm wrong.... :s
2020 04 07
> PigmyPuff: > > Admin2nd: > > Pozdrav svima, > > nažalost više nije dozvoljeno imati slike s neta na prvoj slici bez obzira na kombinaciju. > > Hvala! > A stavljat će se kao i dosad i kao i sve ostalo što se ne smije ✌ upravo to
2020 04 07
Ja sam imala sve originalne slike moje robe na tom vašem artiklu, sve nestalo i sad moram sve ponovo. Adminke ili admini zašto se učitava samo jedna slika i to na zadnjoj tj 5-oj se očita slika , a zašto ne može svih 5, onda na mom profilu slika koja je samo očitana na 5-toj artikli,a 1-4 bude bude prazna. Stranica je super ali razočarana sam sto ste slabi i neodgovorni sa tehničkim problemima,kad mislite imati takvu dobru stranicu morate imati dobrog liceciranog programera da vam to sredi i zaštiti. U porukama su svi podaci uplata ili isplata i to morate zaštititi,a ne ovako stalno vam pada sustav.Znam da nisam jedina ali svi mi želimo toplu suradnju sa prodajom i kupnjom,potrudite se na tome. Hvala na razumijevanju!
2020 05 01
Pozdrav! Ne mogu postaviti fotke u oglas. Ima tko taj problem?
2020 05 06
Nije dozvoljeno imati slike s neta???? Koga to briga? Ionako pola korisnica ne moze ni uci u krpice! A da nas radije malo informirate o tome kad ce sustav konacno proraditi??
2020 05 10
Kad ću imati info o tome, dobit će ga i krpičarke.
2020 05 12
Postovani, pokusavam promijeniti slike jer za ovo nisam znala. Medutim, kad udem u uredivanje artikala, ne zeli mi spremiti promjene nakon sto sam dodala svoju fotografiju.
2020 05 20
Mogli ste onda bar staviti neku obavijest. Sad ulazim u krpice i nema mi artikla. Stavila sam slike s net-a, ali planirala sam ažurirati sa svojim slikama kad budem u mogućnosti. S ovim samo dokazujete koliko ste loša stranica. Nekad se ne može ni ući, stalno spam-ovi dolaze i onda vi ovo napravite. I ako netko pošalje upit, normalan prodavač bi poslao dodatne slike
2020 07 18
1 2 3