Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Upoznavanje,dopisivanje,izlasci

Pozdrav cure i zene,evo otvaram novu temu kako bih privukla one koji traze prijatelje. Vidim da ima dosta cura kao ja koje nemaju prijatelja,preselile su se ili traze neko novo ,,drustvo i upoznavanje,, Pa kad nas vec toliko ima mozda bi smo se mogle upoznati ako nista barem dopisivati. Iako je vrijeme izolacije,kretanje bas nije pogodno,ali su parkovi puni ljudi.Ne vidim razlog da se nebi nasli sa coffe to go u nekom parku jer mislim da u ovo vrijeme razgovor svakome dobro dodje. Ako netko bas strahuje uvijek se mozemo dopisivati. Ja sam 94 godiste,u zivotu bas i nisam.imala puno prijatelja,prvo zbog obaveza u srednjoj skoli,onda je dosao fax,puno se ucilo da bi se moglo studirat prek stipendije tako da druzenje i izlasci 0 bodova. Sad sam preselila u Zg,vjencana sam sudbeno,tako da imam muza,al sem njega nemam bas nikoga. Preselila sam prije 8 mjeseci i koliko god pokusavala stec neke prijatelje to je sve bilo uzaludno,jer jednostavno ne znam gdje potrazit neko drustvo za kavu,izlasce,razgovor...bas onak neko prijateljstvo. Nemam vremena za neke udruge i volontiranje,a iskreno i tamo su ljudi distancirani...kao da su dosli to odradit i ici kuci,nitko nije raspolozen za kavu i razgovor. Po struci sam odgojiteljica al opet najmladja u kadru,tako da sam s kolegicama u super odnosu ali smo u velikoj razlici u godinama,pa nam se teme tazilaze u 90% slucajeva.One majke tinedjzdera a ja u dobi kad bi izasla,druzila se,bilo u gradu bilo u kuci,jer s vremena na vrijeme svakome treba neki ,,ispusni ventil,, gdje se moze dobro nasmijat,ispricat i sl. Eto,nemojte se sramit jer niste jedine,javite se ja ne vidim problem da se u ovom gradu ne mozemo druzit uz sve obaveze koje imamo,a svako od nas i ih ima sigurno dosta. Pozdrav svima i eto nadam se nekom novom prijateljstvu i druzenju 🙂
2020 04 06
pozz curke :) Ako je netko za kavicu iz zg javite se slobodno ;)
2020 08 17
I ja sam u istoj situaciji kao i vi što se tiše prijateljica i druženja.........baš mi fali ženska ekipa za druženje, kave, provođenje slobodnog vremena i slično, ali i prave prijateljice koju su jedna s drugom uvijek i u svemu. :,'(
2020 09 22
Bok :) Inace sam i ja 94 godiste, imam prijatelja i prijateljica ali ponekada mi fali imati nekoga tko dijeli vise interesa samnom. Trenutno mi je situacija na poslu takva da imam puno vise vremena,koliko je to dobro toliko i nije! Otvorena sam osoba i volim pricati o svemu, bavim se pole dance-om i yogom u slobodno vrijeme i sport mi puno znaci! Inace sebe smatram malo alternativnom ali se moram oblaciti profesionalno radi posla :') Zivim sa deckom i imam ljepog cupavog pasica. Slobodno se javite ako ste iz Rijeke, makar samo za par poruka, razmisljala sam cak i krenuti volontirati u azilu na halubjanu, ako ste zainteresirane samnom to je dodatni bonus ;)
2020 10 20
Tesko je naci prave ljude, a najbolje je kad se desi spontano, vecinom su svi bazirani u Zg, Ako ima netko iz Istre,Pule....moze se meni javiti :) Uvijek dobro dodje druzenje u prirodi ili uz more pogotovo.
2020 10 23
Jako je tesko doseliti se negdje i zapoceti ispocetka, pogotovo kad si stariji pa se nisi doselio u drugi grad zbog faxa gdje mozes upoznati nekog svog godista Kad se doselis zbog posla i ne nades neko drustvo ili su stariji od tebe, puno je teze Nazalost mislim da je veliki problem i to sto ljudima cesto bude neugodno reci da traze drustvo, a zapravo upoznavanje novih ljudi uopce nije lose :) nikad nije kasno
2020 12 12
Jeste uspjeli naci neko drustvo?
2020 12 12
Pozdrav cure, Ja se nalazim u slicnoj situaciji. Doselila sam se iz druge države i vec neko vrijeme zivim u Rijeci, ali pored muza i njegovih prijatelja, nemam bas nikoga. Svoje društvo nisam imala priliku pronaci jer sam nezaposlena trenutno, a i imam 26 godina, pa i nemam bas ideju kako upoznati nekog novog. Poprilično sam društvena osoba i veselim se novim poznanstvima. Ako želite, mozemo napraviti neku grupu, razmijeniti Instagram profile, ko god zeli neka se javi. P.S. nije sramota ne pronaci se odmah u nekoj sredini i priznati to. Tu smo jedni za druge. ❣️
2020 12 14
Jeste uspjele upoznati neko drustvo na ovaj nacin? Ako je netko uz Zg i trazi drustvo za otici na kavu ili pojesti nesto javljam se. Imam 25 godina i vec sam bar 5 god u Zg, ali uvijek sve tako reci prijatelje izgubim ili se sami pogube 🤔
2021 01 24
Cure, javite se i meni, isto tražim društvo za kavu, izlaske, šetnju... Da se možemo družiti i pričati o svemu :) "91 godište iz Zagreba
2021 01 25
Pozdrav cure, evo slucajno sam naisla na ovu temu, takodjer uvijek mi je drago upoznati nove cure za druzenje, setnju, kavicu kad bude opet moguce, s obzirom da se vecina prijateljica udala i vise se ne druzimo toliko kao prije :) 28 godina, Zagreb :)
2021 02 03
Heej cure, planiram se uskoro preseliti u Zagreb. ( nakon što odradim sezonu ovdje u Dalmaciji ) Pošto sve tražimo društvo , ja sam za da napravimo jednu grupu i tako međusobno komuniciramo, dogovaramo ) Također, ako ima jedna duša da mi se javi, šaljem joj svoj kontakt, da mi malo više ispriča o Zagrebu ( možda neka traži cimericu?) , uglavnom svaka informacija je dobro došla. :)
2021 02 26
Nikoga iz Osijeka nema? :)
2021 03 02
Hej pozdrav, a dali ima nekog iz Varaždina za druženje? 🤗
2021 03 30
Ja sam iz Rijeke... Također poprilično usamljena. Tražim nekoga za kavu i druženje. 29 mi je godina.
2021 04 02
1 2 3 4