Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Društvena događanja /

Upoznavanje,dopisivanje,izlasci

bitno se najesti :D
2021 05 26
> supergirl1213: > Cure, javite se i meni, isto tražim društvo za kavu, izlaske, šetnju... Da se možemo družiti i pričati o svemu :) > "91 godište iz Zagreba Hej, ako si zainteresirana za bilo kaj od navedenog slobodno se javi. Također mi fali žensko društvo i što god već. 99 godište iz Zagreba
2021 07 31
> KrisTina95079: > Jeste uspjele upoznati neko drustvo na ovaj nacin? Ako je netko uz Zg i trazi drustvo za otici na kavu ili pojesti nesto javljam se. > Imam 25 godina i vec sam bar 5 god u Zg, ali uvijek sve tako reci prijatelje izgubim ili se sami pogube 🤔 Hej, javi se slobodno
2021 07 31
Samobor, 93.godište...za kavu, izlaske :")
2021 08 14
Hej, slobodno se i meni javite 😊 99. godište, Zagreb
2021 09 13
Pozdrav :) doselio sam se u Zagreb i zanima me ima li koja djevojka/žena za neku kavicu? Izgled i godine mi nisu bitni, samo mi je bitno da možemo normalno porazgovarati. Imam 30 godina, sportaš.
2021 09 13
> Smile11: > Nikoga iz Osijeka nema? :) ja sam povremeno u osijeku i poznajem samo put do faksa i nekoliko trgovina ( narodne novine :D :D :D porta i te gluposti) Nekad mi fali s nekim popit kavu, pogotovo kad sam u osijeku samo zbog ucenja ali opet fali popit kavu s nekim.
2021 09 25
> DanijelZg2: > Pozdrav :) doselio sam se u Zagreb i zanima me ima li koja djevojka/žena za neku kavicu? Izgled i godine mi nisu bitni, samo mi je bitno da možemo normalno porazgovarati. Imam 30 godina, sportaš. svaka cast, medu nama kokosima nade se i pokoji zalutali muskarac :D
2021 09 25
Ako netko želi na kavu, druženje, šetnje, bicikliranje, izlete (imam auto), iz Virovitice ili okolice. 92 sam godište. Tu radim i nemam nikog :)
2021 09 27
> KrisTina95079: > Jeste uspjele upoznati neko drustvo na ovaj nacin? Ako je netko uz Zg i trazi drustvo za otici na kavu ili pojesti nesto javljam se. > Imam 25 godina i vec sam bar 5 god u Zg, ali uvijek sve tako reci prijatelje izgubim ili se sami pogube 🤔 jesi provjerila dal uopče postoji neka aplikacija za prijateljstva il forum?
2021 10 07
Ovo je predobra zamisao.Puno nas se doselilo u Zg i dobra je ideja da se ljudi spoje i imaju nekoga za društvo.Bila bi dobra ideja napraviti grupu npr na fb u jer ga većina ima gdje bi se cure i zene mogle predstavljati svoje interese i hobije kakvu frendicu traže i sl pa se spojiti.Ne mislim na date grupu već za prijateljstvo:)Šta mislite o tome?:)
2021 10 12
Ima li neka cura iz Karlovca? 🤗😀
2021 10 13
> Lela277: > Ovo je predobra zamisao.Puno nas se doselilo u Zg i dobra je ideja da se ljudi spoje i imaju nekoga za društvo.Bila bi dobra ideja napraviti grupu npr na fb u jer ga većina ima gdje bi se cure i zene mogle predstavljati svoje interese i hobije kakvu frendicu traže i sl pa se spojiti.Ne mislim na date grupu već za prijateljstvo:)Šta mislite o tome?:) Super ideja za grupu, mozda bi bilo lakse :) Ja sam isto relativno nova u Zagrebu, imam 32 god, nemam tu skoro nikoga osim muza i par frendica s kojima se povremeno vidim. Bilo bi lijepo upoznati jos novih ljudi 😊
2021 10 17
Bok, Svida mi se ideja!! Da li se tko vec nasao na kavici? ...a, da dogovorimo dan i sat kad da se nadjemo, pa da svi koji zele dodu i popijemo svi zajedno kavu? Recimo u nedjelju, na trgu ispod sata, u 12h, sa vrecicom dm-a da se mozemo raspoznati, pa idemo na kavicu, tko moze, dode... Pa pisemo tu kako nam je bilo, pa svaku nedjelju pijemo kavicu, sklapamo nova poznanstva, dolaze novi ljudi, sirimo krug Kako Vam se svida plan? :-)
2021 10 19
Pozdrav, na facebooku sam saznala za grupu imena Female Friender Hrvatska Ondje djevojke traže prijateljice, društvo za izlaske, kave i slično. Možda nekome dobro dođe na pronaći frendice
2021 10 27