Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Pomoc oko brojeva pretty little thing

Pozz curke :) Narucila bi čizme(štike) sa pretty little thinga pa me zanima kakve brojeve imaju? Ja sam izmedu 38 i 39. Sta mi preorucite koji da broj narucim? I sto se tice odjece isto nosim S/M pa nisam sigurna
2020 04 08
Ja sam vidjela ovu temu, i otisla na tu stranicu da vidim sta ima i bojim se da cu cijelu placu tamo ostavit haha stvari su odlicnee😍
2020 04 08
Jelda 🤣🤗
2020 04 08
Imas tablice s mjerama na stranici. Obucu narucujem broj koji inace nosim, odjecu nekad XS nekad S, ovisi o modelu i sto kupujem.
2020 04 08
imas tamo mjere i pise ispod svake slike koji broj model nosi pa se po tome ravnaj :)
2020 04 09
Pozdrav! Ja sam sa te stranice naručila 2 para obuće, uzela sam broj koji i inače nosim. Čizme su mi pukle po šavu nakon ni 3 nošenja i morala sam ih nositi na popravak, a štikle su odlične. Pa eto, to je neko moje iskustvo što ne znači da je i kod drugih slučaj. Ionako nisam očekivala Bog zna kakvu kvalitetu. 😃
2020 04 09
Uzela sam 6 komada odjece odjednom a nista nisam velicinu uspila pogoditi. Sve sam S uzela, neke su xs a neke m, nema s. I daleko su ljepse stvari na slici nego uzivo. Slike i realnost? Kao ebay. Takoder i prijateljice, jedna je uzela "kaput" za skoro 300 kn, dobila kardigan. Ja necu nikad vise.. radije sa asosa uzmite sto, i oni drze plt.. tako imate mogucnost za vratiti.
2020 04 11
Mozete i vratiti, ali pt je skupa.. 🤷‍♀️
2020 04 11
Ivy, sto se tice velicina, slazem se, i meni se potrefi premala ili prevelika majica ili haljina. Moraju poraditi na standardu velicina. Ali ne slazem se oko izjave da je kvaliteta eBay i da je odjeca uzivo drugacija od slike. Narucujem godinama od njih, imam jako puno njihove odjece i uvijek je stiglo ono sto sam vidjela na slici. Uostalom, svaki oglas ima video u kojem model pokazuje odjecu. Dakle, eBay i PLT nemaju veze jedno s drugim ni od materijala niti opcenito modela odjece niti lazno oglasavaju odjecu koja je drugacija u realnosti.
2020 04 11
Da, razlika je sto na ebayu kaput platis 50 kn pa dobijes kardigan. Pa je ok. Roba izgleda jako jeftino i svih 6 komada sto sam uzela, i 1 prijateljici, nista nije bilo ravno u realnosti i na slici i osobno sam bolja iskustva imala s robom s ebaya i bila manje razocarana, zato ta usporedba. Pod tim mislim na nagadanja s velicinom, i odudaranje materijala. Pa uzela sam preljepu bogatu haljinu za pir za 200 kn, jos na popustu, dobila jeftinu prozirnu haljinu od poliestera koja bi izgorila u roku sekund da je se sprzi. Medu ostalim
2020 04 11
Ja sam dosad dobila sve zaista kako je i na slici i na videu, nemam losih iskustava osim toga sa velicinama. Ne mogu vjerovati da pricamo o istoj stranici. Svaki mjesec skoro narucim nesto, evo vec nekoliko godina... Bas sam u soku. Ako budes ikad htjela ponovno narucivati nesto, slobodno se javi za konzultacije, mozda mogu pomoci da se to ponovno ne dogodi.
2020 04 11
Plaća li se cariina?> ivy4862: > Mozete i vratiti, ali pt je skupa.. 🤷‍♀️
2020 04 17