Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Poly gel uradi sama nokte

Pozdrav. Vidim cesto reklamu na Fb poly gel nail kit, izgleda vrlo brzo i jednostavno, pa me zanima ako je neka od vas isprobala,i koliko vam drzi taj gel? Nemam gela vise mjeseci,a nokti su mi ko list papira,stalno pucaju, i jedini spas je gel,ako valja voljela bi si naruciti :)
2020 04 08
Moj je savjet da ne narucujete.Nokti su mi pucali svaki dan po jedan , gel je totalno nekvalitetan..Nije jednostavno za napraviti,puno vremena oduzme ,a ispod nokta ostaje debeli sloj koji poslije treba masinicom istanjiti ako je imate, naravno....
2020 04 08
Potpisujem ! I ja sam isto “nasjela” na reklamu i na kraju je sve u smeću završilo . Niti je jednostavno niti kvalitetno i oduzima jaako puno vremena. Bolje vam je uzmite set za trajni lak ako želite sami raditi noktiće vrlo je jednostavno i nokti jako lijepo izgledaju . 🤗> Natalija77: > Moj je savjet da ne narucujete.Nokti su mi pucali svaki dan po jedan , gel je totalno nekvalitetan..Nije jednostavno za napraviti,puno vremena oduzme ,a ispod nokta ostaje debeli sloj koji poslije treba masinicom istanjiti ako je imate, naravno....
2020 04 08
Hvala vam na savjetima :) Nekako mi djelovalo prejednostavno i lako... Trajni lak mi ne pomaze nazalost,da imam prirodno cvrste nokte namazala bi obicni lak i bilo bi super,ali za moje nema spasa,mora bit gel gore da budu cvrsti i da lice na nesto.
2020 04 08
> Ametista: > Hvala vam na savjetima :) > Nekako mi djelovalo prejednostavno i lako... > Trajni lak mi ne pomaze nazalost,da imam prirodno cvrste nokte namazala bi obicni lak i bilo bi super,ali za moje nema spasa,mora bit gel gore da budu cvrsti i da lice na nesto. Set za trajni lak itekako može pomoći jer su neke baze dosta jake i doslovno učvrste nokat kao kamen. :)
2020 04 09