Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Sezona 2020

Pozdrav curke! Što mislite što će biti na sezonom ove godine? Kakva su vaša mišljena? Hoće li biti posla, turista? Da li unatoč situaciji planirate ići na ljetovanje? :") :")
2020 04 10
Pozdrav, bit če...samo pitanje kakva, vjerujem da je u ovoj situaciji puno ljudi iskoristilo godišnji. Što se mene tiče, na ljetovanje se ide :)
2020 04 10
Sezona će definitivno podbaciti:( A sad je vrlo teško davati bilo kakve preuranjene prognoze za drugu polovicu ove godine.Nadajmo se samo da u drugoj polovici godine neće biti gore od trenutne situacije.. I naravno, mislimo pozitivno :-)
2020 04 10
mislim da to još nitko nezna
2020 04 10
Nema šanse. Pa izračunajte da je u Kini krenulo u 12. mjesecu i još ne žive normalno. Ako je kod nas krenulo u 3 mjesecu, dodajte još 5 mjeseci (minimalno). Matematika kaže ništa prije 8. Kad pridodamo tome drastično smanjenu privredu, smanjene prihode ogromnoj većini ljudi, ljude koji su ostali bez posla, koji ušteđevinu za ljetovanje troše na krpanje troškova života... Turizam je zadnja grana koja će procvjetati kad sve ovo prođe. Radim u turizmu...rezervacije se neprestano otkazuju. U posezoni još ima rezervacija i nadamo se najboljem bar tad.
2020 04 10
Ispravak, radila sam u turizmu. Sad sam bez posla, naravno.
2020 04 10
> jackrussel: > Nema šanse. > Pa izračunajte da je u Kini krenulo u 12. mjesecu i još ne žive normalno. > Ako je kod nas krenulo u 3 mjesecu, dodajte još 5 mjeseci > (minimalno). > Matematika kaže ništa prije 8. > Kad pridodamo tome drastično smanjenu privredu, smanjene prihode ogromnoj većini ljudi, ljude koji su ostali bez posla, koji ušteđevinu za ljetovanje troše na krpanje troškova života... > Turizam je zadnja grana koja će procvjetati kad sve ovo prođe. > Radim u turizmu...rezervacije se neprestano otkazuju. > U posezoni još ima rezervacija i nadamo se najboljem bar tad. slično mislin i ja... živin u Makarskoj, a ne mogu se zaklet da ću ić na ljetovanje...kako je u nas i u Splitu krenilo, neš moć na plažu iako si 100m od nje.
2020 04 10
> jackrussel: > Nema šanse. > Pa izračunajte da je u Kini krenulo u 12. mjesecu i još ne žive normalno. > Ako je kod nas krenulo u 3 mjesecu, dodajte još 5 mjeseci > (minimalno). > Matematika kaže ništa prije 8. > Kad pridodamo tome drastično smanjenu privredu, smanjene prihode ogromnoj većini ljudi, ljude koji su ostali bez posla, koji ušteđevinu za ljetovanje troše na krpanje troškova života... > Turizam je zadnja grana koja će procvjetati kad sve ovo prođe. > Radim u turizmu...rezervacije se neprestano otkazuju. > U posezoni još ima rezervacija i nadamo se najboljem bar tad. Donekle se slažem da, ali ipak se nadamo najboljem i pozitivnim ishodu. Trebala sam raditi u sezoni a i imam app pa je i to sve otkazano za sada, i eto sada kada se pita nitko ništa ne zna, niti će ubrzo znati. :| Ali opet vlada neki optimizam :) :)
2020 04 10
Mislim da je neće biti, imam apartmane u samom centru Splita, no imam osjećaj da postoji šansa da se čak putovanja zabrane dok se ne nađe cjepivo... Nek griješim, daj Bože!
2020 04 11
> jackrussel: > Nema šanse. > Pa izračunajte da je u Kini krenulo u 12. mjesecu i još ne žive normalno. > Ako je kod nas krenulo u 3 mjesecu, dodajte još 5 mjeseci > (minimalno). > Matematika kaže ništa prije 8. > Kad pridodamo tome drastično smanjenu privredu, smanjene prihode ogromnoj većini ljudi, ljude koji su ostali bez posla, koji ušteđevinu za ljetovanje troše na krpanje troškova života... > Turizam je zadnja grana koja će procvjetati kad sve ovo prođe. > Radim u turizmu...rezervacije se neprestano otkazuju. > U posezoni još ima rezervacija i nadamo se najboljem bar tad. Slažem se! Iako ja mislim da će cijela godina podbaciti. Također se bavim turizmom (sad bez posla) i neke rezervacije još stoje za ljeto no i one će se otkazivati kako vrijeme bude odmicalo. Još je uz sve to Zagreb pokosio potres i centar je zatvoren tako da ne vidim svrhu turističkog putovanja u metropolu. Bojim se da je cijela godina propala, a iskreno ni ne bih voljela primati goste dok se sve ne smiri. Prateći Kinu to neće biti tako skoro pogotovo uzeći u obzir da su puno toga zataškavali što i dalje čine.
2020 04 11
bojim se da ništa od sezone...u najboljem slučaju na more će ići oni koji imaju nešto svoje...ne mogu baš zamisliti poluprazne plaže, a treba dočekati srpanj....
2020 04 11
Ja ću ići svakako. Nadam se da će cijene dosta pasti pa ću si napokon bez grižnje savjesti moći priuštiti ljetovanje u Hrvatskoj 😂
2020 04 11
Tek negdje od 15.6 ce se situacija pomalo smiriti,(do jeseni) jedva cekam,da se vratim doma na more. Nakon ove pandemije znate i same da nam slijedi ekonomska kriza, mnogo ljudi zivi od turizma,ali vjerujem da ce bar nesto uspjet nadoknadit u tokom 7. I 8.mj.
2020 04 12
Bojim se da ništa od sezone ove godine, jedno možda u rujnu neka postsezona.
2020 04 14