Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tražim štene Njemačkog boxera

Molim sve ako poznaju nekoga tko prodaje štene njemačkog boxera da mi jave bila bi jako zahvalna.Naime moj Boston je uginuo 01.04. i od tada smo u potrazi za novim.Lakše bi prebrodili ovu tugu i gubitak uz novo štene.
2020 04 10
Ajoj :,'( :,'(
2020 04 10
> Boston: > Molim sve ako poznaju nekoga tko prodaje štene njemačkog boxera da mi jave bila bi jako zahvalna.Naime moj Boston je uginuo 01.04. i od tada smo u potrazi za novim.Lakše bi prebrodili ovu tugu i gubitak uz novo štene. O joj, tko nije izgubio ljubimca, ne može znati kolika je to tuga i žalost. :,'(
2020 04 11
Boston, jako mi je zao...😔
2020 04 11
> Boston: > Molim sve ako poznaju nekoga tko prodaje štene njemačkog boxera da mi jave bila bi jako zahvalna.Naime moj Boston je uginuo 01.04. i od tada smo u potrazi za novim.Lakše bi prebrodili ovu tugu i gubitak uz novo štene. Ne znam tko prodaje, ne volim kad se psi prodaju i kupuju...ali u azilu ima mnogo napuštenih psića koji su besplatni i mogu vas usrećiti. Tražiti novog psa sličnog preminulom nije u redu...jer će Vam stalno biti u glavi da to nije Vaš Boston, a Vi ćete u novom psiću tražiti njega. Razumijem da Vam je jako teško, ali govorim iz iskustva, tri godine su prošle od kad nema mojeg peseka, a moj trenutni ljubimac nikad nije zamijenio to mjesto, možda je u kutku, ali ne i u mojem srcu. Kad izgubite psa kojeg ste voljeli, isto je kao da ste izgubili člana obitelji.
2020 04 11
LovelyLady, nitko ne trazi novog psa da mu “zamijeni” proslog jer svaki ljubimac je individualan, kao i uspomene na njega. Novi pas se uzima iz razloga da tuga traje krace i da se ljudi posvete necem pozitivnom kako ne bi zivjeli u bolovanju nego nastavili zivot te nekom novom psu pruzili istu ljubav i dom kao proslom. Sto se tice odredene vrste psa, mozda zena voli bas tu vrstu, isto kao sto moja obitelj vec preko 20 godina ima samo pinceve jer su nam oni nekako ipak najmiliji (iako volimo sve pse). Mislim da si masila poantu teme i nema potrebe za nekim pametovanjem zeni koja trenutno pati za gubitkom svog ljubimca. Takodjer, prvi put cujem od nekoga tko se smatra ljubiteljem kucnih ljubimaca da novu zivotinju voli manje nego staru?! Ja svakog svog psa volim jednako i uvijek cu. Bogu hvala pa je tvoje navedeno iskustvo u manjini tako da nema potrebe da ga prosipas na ostale. I ovo da trazi slicnog psa preminulom kako bi u njemu trazila svog Bostona... Boze, dugo nisam procitala ovakve nebuloze!
2020 04 11
Dora, vidi ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c668772c5989375b64f9f76a36182b0d.jpg)
2020 04 11
:( Meni je zao koja ga ne znam, ali mi je vasa profilna slika redovito digla raspolozenje, mogu misliti kako je vama.
2020 04 11
> sonja90: > :( > Meni je zao koja ga ne znam, ali mi je vasa profilna slika redovito digla raspolozenje, mogu misliti kako je vama. Slažem se sa Doraos u potpunosti.Sonja, užasno mi je teško.Kako.je katarina martina napisala tko nije imao ili izgubio kućnog ljubimca ne možemo niti da razumije.Dok ovo pišem plačem cijelo vrijeme.
2020 04 11
Žao mi je , i mi smo prošle godine u 9mj svog morali uspavati koji je obolio ,bio je 11god sa nama ☹️ držite se ...
2020 04 11
> Boston: > > sonja90: > > :( > > Meni je zao koja ga ne znam, ali mi je vasa profilna slika redovito digla raspolozenje, mogu misliti kako je vama. > Slažem se sa Doraos u potpunosti.Sonja, užasno mi je teško.Kako.je katarina martina napisala tko nije imao ili izgubio kućnog ljubimca ne možemo niti da razumije.Dok ovo pišem plačem cijelo vrijeme. Najbolje vam je kontaktirati HKS. Oni imaju popise registriranih legla. Ovako biste vrlo lako mogli kupiti psa od štancera i poslije imati hrpu problema i još veću muku i tugu nego sad. Nemojte žuriti.
2020 04 11
Evo: https://web.hks.hr/klubovi-grada-zagreba-2/ Ja bih prvo njih nazvala pa onda odlučila što dalje.
2020 04 11
@lovelylady, izgubiti psa je jako teško, ali NIJE jednako kao izgubiti člana obitelji. Pitajte to roditelje koji su izgubili djecu i prestanite pisati takve bedastoće. Pas je kućni ljubimac. Volimo ga, terapijski je za mnoge poteškoće no nije čovjek. Istina, moj često pomisli da jest pa se tako i ponaša. Boston, žao mi je! Predlažem ti da poslušaš Tanči, ona se kuži u te stvari.
2020 04 11
> Tanči14: > Dora, vidi > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c668772c5989375b64f9f76a36182b0d.jpg) <3 :")
2020 04 11
> Boston: > Molim sve ako poznaju nekoga tko prodaje štene njemačkog boxera da mi jave bila bi jako zahvalna.Naime moj Boston je uginuo 01.04. i od tada smo u potrazi za novim.Lakše bi prebrodili ovu tugu i gubitak uz novo štene. Dobar dan! Javljam se na vaš oglas.Mi imamo još jedno štene njemačkog boxera ,star 2 mjeseca na prodaju.Cijena je 2.500kn.Mi smo iz Vinkovaca,pa je sada jedino problem kako da ga dostavimo zbog propusnice.Ako ste zainteresirani javite se , šaljem vam slike. Lijep pozdrav.
2020 04 11
1 2 3