Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

ZARA parfemi :)

Pozdrav, cure 😁 vidim da svi bruje o Zarinim parfemima u zadnje vrijeme, svima se sviđa miris, ali se nikome ne sviđa trajnost. Ja sam pronašla neke koji savršenu mirišu, a i trajnost im je jako dobra pa evo malo preporuka: 1. Red Vanilla - kopija Lancome - La Vie Est Belle, trajnost solidna 2. Black Amber - kopija Dolce&Gabanna - The One, trajnost malo bolja od Red Vanille 3. Powdery Magnolia - kopija Chloe - Chloe, trajnost 🔝 4. Fields At Nightfall - kopija Zadig&Voltaire - This Is Her!, odličan, trajnost 🔝 5. Ylang Supreme - ne znam je li kopija ijednog parfema, ali ovo je prosto savršenstvo, drogiram se ovim parfemom, trajnost 🔝 6. Nude Bouquet - kopija Dior - Miss Dior Blooming Bouquet, prekrasan, nježan, ženstven, trajnost 🔝 7. Cashmere Rose - ne znam je li kopija ijednog parfema, ali vrh vrhova, trajnost 🔝 8. Artisan’s Gold - isto kao i za Cashmere Rose 9. Deep Garden - kopija Carolina Herrera - Good Girl, toooooop, trajnost 🔝 10. Violet Blossom - neki kažu da je kopija Dior - Poison Girl, a neki da je kopija T. Mugler - Alien, meni iskreno više ide na Alien, prekrasan, trajnost 🔝 11. Gardenia - kopija YSL - Black Opium, solidna trajnost 12. Nuit - kopija Dior - Hypnotic Poison, solidna trajnost 13. Tobacco Colection Rich, Warm, Addictive - muški parfem, ali može proći kao unisex, savršen, trajnost 🔝 ako imate Vi još kakav prijedlog, slobodno pišite 😊 ovo su parfemi koji stvarno traju i divno mirišu, svi ostali su mi bezveze, ali bi mi bilo drago ako bih saznala da mi je neki promaknuo 😁
2020 04 22
Super tema, meni su zarini parfemi super za svaki dan Mislim da mi je najdrazi onaj bijeli, femme
2020 04 22
Da, super tema, pišite to u ovu grupu na fejsu, tamo se i traže takve recenzije! :) https://www.facebook.com/groups/zenskirecenziraj/
2020 04 22
Super, hvala na ovome! :D
2020 04 22
> Tea8818: > Super tema, meni su zarini parfemi super za svaki dan > Mislim da mi je najdrazi onaj bijeli, femme I menii🤗
2020 04 22
Cashmere Rose je meni 👍🏻
2020 04 22
Ne kupujem Zarine parfeme, ali moja prijateljica je imala neki i mirisao je po onom parfemu iz Lidla za 20 kn.
2020 04 22
Rose bright- najbolji zarin sto je ikad bio!! mislim da ga vise nema, mirise tako na narciso rodriguez-narciso <3
2020 04 22
Ja imam red vanillu i predivan mi je, osjeti se dugo i predivnog je mirisa ,
2020 04 23
Femme je lijep, ali znam da ga je previše cura koristilo pa ga nikad nisam ni kupila 😂 vidjela sam da su mnogi pisali o White Jasmin parfemu, ali ga nigdje nema za naći niti kupiti, mislim da je prozirna bočica sa svijetlozelenim čepom 😕😭
2020 04 23
Gardenia odličan :))
2020 04 25
bravo za temu! pratim :D
2020 04 26
Na rozi ili na crni Narciso? Tj. na parfemsku ili na toaletnu vodu? 😄 > jerky1: > Rose bright- najbolji zarin sto je ikad bio!! mislim da ga vise nema, mirise tako na narciso rodriguez-narciso <3
2020 04 29
Ajme supeer tema :) Ja imam Red Vanilla i odličan je :")
2020 05 17
Ajme supeer tema :) Ja imam Red Vanilla i odličan je :")
2020 05 17
1 2