Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Filmovi - preporuke

Curee, imate li neki film za preporučiti, po mogućnosti da je na Netflixu? Inače volim filmove na foru Lion, Prisoners, Primal Fear, Good Will Hunting, 1917 i tako, sve po malo haha, ali bilo koja preporuka je dobra ovih dana :)
prije 21 dan, 20:17
Nisu s netflixa al su top!! Isto trileri/drame/mistery, pa mozda nekom dobro dodju preporuke Contratiempo Los ojos de julia La cara oculta Mientras duermes The body (2012) isto spanjolski al ne znam prijevod The invisible guest 2016 The secret in their eyes 2009 Boy missing 2016 Loft Spanjolski su odlicnii, ja sam ih bas pogledala otkad je krenila ludnica pa smo ja i mama skoro naucile spanjolski 😂😂
prije 21 dan, 20:29
Jedna starija tema --> https://mojekrpice.hr/forum/t/263558/ljubitelji-filmova-d
prije 21 dan, 22:23
Curee ja sam napravila insta stranicu s recenzijama i preporukama filmova, pa me mozete zapratiti ako imate instac (pod imenom moviesnpopcornz) 8-)
prije 21 dan, 23:10
> malllaaaa: > Jedna starija tema --> https://mojekrpice.hr/forum/t/263558/ljubitelji-filmova-d Sat vremena nakon što sam otvorila temu sam naletila na to ,:) Ali hvala!
prije 21 dan, 23:54
> Tea8818: > Nisu s netflixa al su top!! Isto trileri/drame/mistery, pa mozda nekom dobro dodju preporuke > Contratiempo > Los ojos de julia > La cara oculta > Mientras duermes > The body (2012) isto spanjolski al ne znam prijevod > The invisible guest 2016 > The secret in their eyes 2009 > Boy missing 2016 > Loft > Spanjolski su odlicnii, ja sam ih bas pogledala otkad je krenila ludnica pa smo ja i mama skoro naucile spanjolski 😂😂 Bojim se da će i nama slično izgledati, prvo Money Heist pa Platform, sad ovaj popis.. Svašta nas čeka izgleda haha, hvala i tebi
prije 21 dan, 23:56
Meni je platform bas tesko razocarenje, ocekivala sam bolje🤷🏼‍♀️
prije 21 dan, 00:53
> Tea8818: > > The body (2012) isto spanjolski al ne znam prijevod El cuerpo.
prije 20 dana, 01:28
Što se netflixa tiče zadnji film koji sam gledala je bio The irishman. Odličan. Ako volite kuma voljeti ćete i ovaj film. Što se serija njihovih tiče Černobil mi je još uvijek br. 1
prije 20 dana, 09:17