Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Trudnoća iskustva

Ja nisam ležala al mi je prvo djete (sin ) bio skroz niako, rodila sam točno na termin, samo nesmite dizati ništa teže, izbjegavati metlu uaisavanje ribanje i išta teže raditi, ja sam izgurala do kraja super , a curice obe su bile jako visoko, ovu zadnju sam rodila 3 tj ranije,
2020 05 28
Hvala na odgovoru, odma mi je lakše😊 btw čestitam na dječici, nek su živi i zdravi 😀
2020 05 29
I moja bebica je bila nisko, ali sve je oke proslo, rodila se 4 dana prije termina, nema razloga za brigu 😊
2020 05 29
Pozdrav :) mi danas usli u 25. Tjedan. A jel ti to da nosis nisko rekao dr ili netko od tvojih? Meni mama tvrdila da nosim nisko, ja se uplasila, bili na kontroli i sve je ok. Ako si zatvorena nemas se sta brinuti, samo ne dizi teske stvari i ne umaraj se fizicki previse tj vise nego inace. Ove druge odgovore ne znam jer mi je prva trudnoca, ali nigdje nisam citala da su zene koje nose nisko otvorene prije reda ili su morale lezati u bolnici. To je striktno ako ti je rizicna trudnoca. Moja sestricna je imala dve rizicne trudnoce, znala prokrvariti i na kraju najnormalnije rodila curice su vec velike. Osobno smatram da nam je dosta paranoja u glavi i da su bebe puno vise zasticene nego sto mislimo. Samo se fino opusti i slusaj kako se rita i uzivaj :) za 3 mj je tu ❤️ > mjcb1202: > Pozdrav 😊 ja sam u 25. tjednu i beba je navodno puno nisko, al imam sreću da sam zatvorena. Pa me zanima ima li koja iskustva s time? Kad beba naraste kasnije dal se otvoriš prije reda, dal te pošalju u bolnicu ležat ili postoji vjerojatnost da to neke i zaobiđe? Nije mi baš do ležanja u bolnici. Prva mi je trudnoća 😀
2020 05 30
Da, najbitnine je opustiti se, ne radi ništa teško, a to što je beba nisko nema nikakve veze, meni je prošla trudnoća bila rizična kao i ova sada, krvarila sam i morala ležati, već na početku sam bila otvorena 2 prsta, a beba je bila visoko, ništa vam to ne znači, prošle godine 22.07. sam rodila predivnu curicu Ritu , molila sam svetoj Riti za zdravlje bebe i tako joj dala ime, sad sam opet trudna, imam kontrolu u četvrtak opet, 17 ti tjedan, nadam se da bude sve ok, vise ne moram ležati i mirovati ,
2020 06 01
Hvala Vam 😘
2020 06 15
1 2