Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Tjedan solidarnosti

Slala sam paketić sa tiska Počeo je tjedan solidarnosti 1,80 kn dodaju na s paket
prije 14 dana, 11:57
ma da, tjedan solidarnosti na sta?
prije 13 dana, 17:47
> AntoniaBea: > ma da, tjedan solidarnosti na sta? Da mogu vise love strpat u svoje đepove Svako malo je tjedan necega.pa se mora vise placat Nemam nista protiv da se nekome pomogne A ovako se uzima novac.toboze za ovo.pa za ono Dali novac zapravo ode kome je stvarno potreban Iskreno ne vjerujem
prije 13 dana, 18:01
Evo ja bila na tisku i normalno platila nisu mi uzeli 1,80 na paket :') Bice da nasi jos nisu uveli haha :') :') :')
prije 13 dana, 19:03
Ni meni nisu naplatili 1,80 na paket danas haha
prije 13 dana, 19:14
Ni meni na pošti nisu
prije 13 dana, 20:43
Meni je danas naplaceno i na poati i tisku. Inace ako ista mrzim onda je to taj namet. Iako rado darujem u dobrotvorne svrhe ovo je jedna od onih stvari koja me uzasno nervira.
prije 13 dana, 22:02
Bila sam jučer na pošti, prije svega bezobrazno. Ako ćemo biti solidarni, na nama je da odlučimo, a ako će tisak ili pošta biti solidarni nek si odbiju od marže, pakete ionako skupo plaćamo, a poštari nemaju neku extra plaću, novci moraju bit negdje. Ne znam gdje bi se žalili jer ovakav način zbilja nije u redu.
prije 13 dana, 08:43
U subotu mi je cura slala paket i 4,50 kn su joj naplatili te markice. I to još joj nije znala to na račun otkucati, na računu piše samo slanje paketa 18kn. Ali prestrašno, iz principa nastojim ne slati ništa dok su ti tjedni solidarnosti i slažem se u potpunosti s prethodnim komentarima.
prije 13 dana, 10:33
Nek se oni solidariziraju pa nek daju od svojih cijena, Boze svasta. Da me pitaju zelim li, odmah bi rekla da moze, bez ikakvog problema, ta kuna i nesto mi stvarno ne cini razliku, al kad mi ovako namecu, to mi je dno dna. A tko zna di lova ode. To ne objave nikad i ne potkrijepe ikakvim dokazima.
prije 12 dana, 20:10
Cure bok, da li moja zna jel još uvijek traje akcija ili kako oni to nazivaju da se ne naplaćuju kutije kod slanja Tiskom i do kada to traje?
prije 12 dana, 21:38
Meni jucer na tisku naplatilo 1,55 kn a danas nista!
prije 12 dana, 21:53
> kkorina: > Meni je danas naplaceno i na poati i tisku. Inace ako ista mrzim onda je to taj namet. Iako rado darujem u dobrotvorne svrhe ovo je jedna od onih stvari koja me uzasno nervira. Upravo to - namet. Nema veze sa solidarnosti.
prije 12 dana, 00:26
Na oba paketa mi je danas naplaćen namet. Zaboravih pitati do kojeg datuma će to tako biti.
prije 11 dana, 22:34
> jackrussel: > Na oba paketa mi je danas naplaćen namet. > Zaboravih pitati do kojeg datuma će to tako biti. Do kraja ovog tjedna se naplacuje
prije 11 dana, 22:59
1 2 3 4 Sljedeći