Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Drage krpičarke, što bi vi napravile u ovoj situaciji?

> Boston: > > Larisa37: > > > Boston: > > > Zanima me kada ste poslali uput za artikl da želite kupiti i tražili podatke za uplatu da li se i tada ulogiravala svakih par dana ili je komunikacija bila brža? > > To smo sve dogovorile brzo, dobila sam sve odgovore isti dan.. > Sve je bilo brzo dok su novci legli,a nakon toga laganini.Lijepo,bez razmišljanja bi joj ostavila negativnu.Nakon otvorene teme odmah Vam.je odgovorila a do tada čekate danima da se udostoji.Ma pun mi je kufer tih nadobudnih,bezobraznih i sebičnih. meni je ovo, na sreću prvi put za svih ovih više od 7 godina da sam tako naletila.. nezz, trudim se biti razumna, događaju se stvari koje su nepredvidive ali u podacima za slanje je pisao i moj broj moba, ako je već problem spojiti se na MK.. Pa jednom prilikom sam bila i bolesna pa sam zamolila frendicu da pokupi i pošalje mi sa kioska paket, i stvar riješena, tako da nezz...
2020 05 19
odavno bi ostavila negativnu da se mene pita. Da je slucajno situacija uzrokovana stanjem ...korona izolacija Itd...nije trebala primiti uplatu .krajnje neodgovorno
2020 05 19
> Larisa37: > meni je ovo, na sreću prvi put za svih ovih više od 7 godina da sam tako naletila.. nezz, trudim se biti razumna, događaju se stvari koje su nepredvidive ali u podacima za slanje je pisao i moj broj moba, ako je već problem spojiti se na MK.. Pa jednom prilikom sam bila i bolesna pa sam zamolila frendicu da pokupi i pošalje mi sa kioska paket, i stvar riješena, tako da nezz... Je li vam prodavačica napisala koji je razlog zašto nije poslala? Ne pitam zbog znatiželje, ali 11 dana ne poslati, mora biti neki razlog. Ako vam nije poslala, mogli ste tražiti povrat uplate onaj dan kada vam se javila, nakon otvaranja teme.
2020 05 19
> malllaaaa: > a ukoliko ste dogovarale Tisak, šifru je mogla imati i prije slanja. Malena, šifra je na tiskovom obrascu, ali to ništa ne znači ako paket nije poslan. Da je prepisala, a nije poslala, u statusu bi pisalo da paket nije pronađen.
2020 05 19
> Sanja8888: > odavno bi ostavila negativnu da se mene pita. Da je slucajno situacija uzrokovana stanjem ...korona izolacija Itd...nije trebala primiti uplatu .krajnje neodgovorno Slažem se u potpunosti.Što je sa negativnom,što se čeka.Bog zna koliko ih je do sada trebala dobiti ali eto nije pa se dešava to šzo se dešava.I na kraju sve divno,bajno.
2020 05 19
> katarinamartina: > > Larisa37: > > meni je ovo, na sreću prvi put za svih ovih više od 7 godina da sam tako naletila.. nezz, trudim se biti razumna, događaju se stvari koje su nepredvidive ali u podacima za slanje je pisao i moj broj moba, ako je već problem spojiti se na MK.. Pa jednom prilikom sam bila i bolesna pa sam zamolila frendicu da pokupi i pošalje mi sa kioska paket, i stvar riješena, tako da nezz... > Je li vam prodavačica napisala koji je razlog zašto nije poslala? Ne pitam zbog znatiželje, ali 11 dana ne poslati, mora biti neki razlog. Ako vam nije poslala, mogli ste tražiti povrat uplate onaj dan kada vam se javila, nakon otvaranja teme. Napisala mi je jučer da joj se bebač razbolio i da je zaboravila jer je stalno po doktorima..
2020 05 19
Ne znam, mozda sam grozna i krivo prosuđujem jer nemam djecu, ali zar se u 11 dana nije mogla sjetiti da je bila duzna javiti se osobi koja joj je uplatila na racun?
2020 05 19
> harley01: > Ne znam, mozda sam grozna i krivo prosuđujem jer nemam djecu, ali zar se u 11 dana nije mogla sjetiti da je bila duzna javiti se osobi koja joj je uplatila na racun? E pa to je i meni, nemam djecu i uopće mi je teško povjerovati da bi netko tako nešto rekao ako nije tako.. Naravno da je dijete važnije od neke krpice..
2020 05 19
> Larisa37: > > harley01: > > Ne znam, mozda sam grozna i krivo prosuđujem jer nemam djecu, ali zar se u 11 dana nije mogla sjetiti da je bila duzna javiti se osobi koja joj je uplatila na racun? > E pa to je i meni, nemam djecu i uopće mi je teško povjerovati da bi netko tako nešto rekao ako nije tako.. Naravno da je dijete važnije od neke krpice.. Hm,hm,dok je trajao dogovor sve je išlo brzo.Baš da je 11 dana po doktorima pa dajte molim Vas.Svi smo osjetljivi na djecu i kućne ljubimce ali što je previše,previše je.Jučer ste rekli da se javila,imate li sada potvrdu da je poslano ili još ne?Vjerujem da nisam jedina znatiželjna ali mogli bi znati koji je to profil koji tako posluje pa da ga na vrijeme izbjegnemo.
2020 05 19
> Boston: > > Larisa37: > > > harley01: > > > Ne znam, mozda sam grozna i krivo prosuđujem jer nemam djecu, ali zar se u 11 dana nije mogla sjetiti da je bila duzna javiti se osobi koja joj je uplatila na racun? > > E pa to je i meni, nemam djecu i uopće mi je teško povjerovati da bi netko tako nešto rekao ako nije tako.. Naravno da je dijete važnije od neke krpice.. > Hm,hm,dok je trajao dogovor sve je išlo brzo.Baš da je 11 dana po doktorima pa dajte molim Vas.Svi smo osjetljivi na djecu i kućne ljubimce ali što je previše,previše je.Jučer ste rekli da se javila,imate li sada potvrdu da je poslano ili još ne?Vjerujem da nisam jedina znatiželjna ali mogli bi znati koji je to profil koji tako posluje pa da ga na vrijeme izbjegnemo. Slažem se da treba napisati koji je profil. Svi čudom završe po doktorima kad treba poslati paket...
2020 05 19
> katarinamartina: > > malllaaaa: > > a ukoliko ste dogovarale Tisak, šifru je mogla imati i prije slanja. > Malena, šifra je na tiskovom obrascu, ali to ništa ne znači ako paket nije poslan. Da je prepisala, a nije poslala, u statusu bi pisalo da paket nije pronađen. Eto, i to je razlog nejavljanja šifre od paketa od Tiska. Da ju je javila, kupac bi odmah znao da nešto ne štima jer bi joj pokazivalo da paket nije pronađen i digla bi uzbunu i prije. Očito prodavačica nešto krije. Ili ne želi poslati robu ili ju uopće ne posjeduje, dijete, korona, itd su samo isprike.
2020 05 19
Gđo Larisa37, molim Vas ostavite negativnu povratnu recenziju gospođi od koje ste kupovali. U recenziju možete zalijepiti i link na ovu temu. Ukoliko prodavačica i dalje bude odugovlačila, zahtijevajte povrat svoga novca. Ovo predugo traje zaista.
2020 05 19
> malllaaaa: > > katarinamartina: > > > malllaaaa: > > > a ukoliko ste dogovarale Tisak, šifru je mogla imati i prije slanja. > > Malena, šifra je na tiskovom obrascu, ali to ništa ne znači ako paket nije poslan. Da je prepisala, a nije poslala, u statusu bi pisalo da paket nije pronađen. > Eto, i to je razlog nejavljanja šifre od paketa od Tiska. Da ju je javila, kupac bi odmah znao da nešto ne štima jer bi joj pokazivalo da paket nije pronađen i digla bi uzbunu i prije. Očito prodavačica nešto krije. Ili ne želi poslati robu ili ju uopće ne posjeduje, dijete, korona, itd su samo isprike. To sam i ja pomislila odmah čim sam ti replicirala, ali bi kupilicu još više iznerviralo. Možda bi zvala tisak i potrošila još dva troška tiska, jer znaš kako se oni 'u hipu' javljaju, slala mailove, a paket nije poslan. Ne želim nikome suditi kad je dijete u pitanju, jer na žalost znam za slučaj da se roditeljima život preko noći pretvorio u agoniju, neizvjesnost, a to još traje i traje, sve je pod velikim upitnikom.
2020 05 19
nerviran se...meni se jedna javila dok je čekala da joj sinu zagipsaju slomljenu nogu, obavijestila me da neće stić popodne poslat paket, ali ide ujutro...jel bebač ikako zakunja u ta 264 sata, pa eto prilike bit odgovoran? Ako bebača nema, razbolit ću se na nerve pa me neće bit 11 dana na forumu
2020 05 19
Ja uvijek imam razumijevanja, ako netko ne stigne isti dan poslati kada sjedne uplata, ali već drugi dan stigneš... Ja sam se naslušala svakakvih isprika, neke nisu ni za javnost... Ali opet imam razumijevanja, teška su vremena trenutno, nikome nije lako, ali ja mislim da su se ovakve situacije događale i prije ovoga svega. :D
2020 05 20
Prethodni 1 2 3 Sljedeći