Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Gdje napraviti dobre velne / Split

Pozdrav curke ! Molim za savjet i preporuku salona di rade dobre valove , koje po mogućnosti izdrže cili dan ( znan da ovisi i o tipu kose al svejedno bila bi vam zahvalna da podijelite svoja iskustva ) . ❤️ Imam jako dugu , tanku kosu na kojoj to sve jako brzo spadne , tako da help 🙏
prije 4 dana, 11:24
Pozdrav, ja mogu preporuciti frizerski salon Nela u solinu, oni rade stalno svecane frizure, s tim da je moja preporuka da stavite mozda ekstenzije (bez ekstenzija kod njih ne znam kako bi drzalo), jer kad se njih zarica, cijela kosa izgleda wow, dakle postigli bi efekt gusce kose i jos puno duze stoje velne nego bez ekstenzija...eto to je sto mogu reci iz mog iskustva, a za salone u St ne znam tocno🙂
prije 4 dana, 12:13
> lara96: > Pozdrav, ja mogu preporuciti frizerski salon Nela u solinu, oni rade stalno svecane frizure, s tim da je moja preporuka da stavite mozda ekstenzije (bez ekstenzija kod njih ne znam kako bi drzalo), jer kad se njih zarica, cijela kosa izgleda wow, dakle postigli bi efekt gusce kose i jos puno duze stoje velne nego bez ekstenzija...eto to je sto mogu reci iz mog iskustva, a za salone u St ne znam tocno🙂 Pozdrav draga Lara ! U tom salonu sam bila jednom na frizuri za vjenčanje i slazem se s vama . Odlično su mi zaricali kosu mada mi se , naravno , dosta i skratila tako da cu drugom prilikom definitvno stavit neke od njihovih umetaka jer su im sve slike s njima stvarno wow ! ☺️ I fala sta se me podsjetili na njih . ☺️
prije 3 dana, 01:57
> UnaRagazza: > > lara96: > > Pozdrav, ja mogu preporuciti frizerski salon Nela u solinu, oni rade stalno svecane frizure, s tim da je moja preporuka da stavite mozda ekstenzije (bez ekstenzija kod njih ne znam kako bi drzalo), jer kad se njih zarica, cijela kosa izgleda wow, dakle postigli bi efekt gusce kose i jos puno duze stoje velne nego bez ekstenzija...eto to je sto mogu reci iz mog iskustva, a za salone u St ne znam tocno🙂 > Pozdrav draga Lara ! > U tom salonu sam bila jednom na frizuri za vjenčanje i slazem se s vama . Odlično su mi zaricali kosu mada mi se , naravno , dosta i skratila tako da cu drugom prilikom definitvno stavit neke od njihovih umetaka jer su im sve slike s njima stvarno wow ! ☺️ > I fala sta se me podsjetili na njih . ☺️ Drago mi je, nema na cemu! 🤗
prije 2 dana, 18:09