Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upload novih artikala preko moba - NE RADI

Dobar dan, mislim da je bila već tema ali nisam ju sada mogla naći. Htjela sam postaviti nekoliko novih artikala ali nemoguće. Stalno me traži korisničko ime i zaporku, kada to upišem opet me vraća da to upišem i tako unedogled Već duže vrijeme se ne mogu uopće ulogirati preko moba nego jedino preko kompa. Preko moba jedino ako kada preko maila kliknem direktno na link za poruku onda mogu ući u taj tazgovor i ništa više, što god dalje kliknem opet traži to korisničko ime i lozinku i tako u krug. Stvarno mi se ne da trošiti vrijeme i slati si te slike na mail pa ih pohraniti na komp da bi polušala uoće uploadati artikal sa kompa. Da li vi uspijevate stavljati nove artikle i kako?
2020 05 22
Pozdrav. Nemam poteškoće. Mozete pokušati obrisati kolačiće.
2020 05 22
Evo sada sam skužila da mi u biti uploada artikal i istovremno javi grešku. Kako je javljalo tu grešku nisam ni gledala na profil, a ono u biti već uploadano. Pozitivno sam iznenađena ovim napretkom mojih krpica hahahh
2020 05 22
i meni budu takvi problemi, stavljam slike preko kompa, ali i na kompu mi zna biti da ne mogu ili da me potpuno izbaci(stranica mi se stalno rusi/nekad poruke ne mogu uopce otvoriti niti traziti nesto) pa eto, sve je do srece hocete li moci staviti slike ili ne, jer stranica je u totalnom raspadu
2020 05 22
Problem je puno ozbiljniji tako da eto mogu vam samo svima reći, cure pripazite što i kakve podatke pišete. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e01dfe8520e13609b4b320db7d188ec1.jpg)
2020 05 22
Meni se sve slike okrenu.. Stavim ih normalno i onda kada objavim sve bude okrenuto >:(
2020 05 22
I meni su slike sve okrenute :( Isti problem Zagreb
2020 05 22
Također isti problem s uploadom fotki, sve su okrenute.
2020 06 07