Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Pomoć- peticija pomozite

Potpisah. Brdo, sretno! :")
2020 05 24
> katarinamartina: > > Brdosuza: > > > katarinamartina: > > > > Brdosuza: > > > > > katarinamartina: > > > > > Okolina i sam Trilj spadaju u prekrasne, a i vrijedne dijelove u Hrvatskoj. Vi, koji tamo živite, najodgovorniji ste zaustaviti ludilo betonizacije, izmještanje/dislociranje spomenika simbola tog prekrasnog gradića na Cetini. Nemojte sebi dozvoliti, da vas jednog dana, osim vaše savjesti i potomci prozivaju. > > > > > Projekt na papiru je jedno, u stvarnosti se proširuje, ništa novo, već poznato i na drugim devastiranim destinacijama. Projektanti i izvođači će zadovoljno u Trilju trljati dlanove, a vi ćete po strani nemoćno gledati kako vam oaza nestaje. U tijeku radova smetati će jedno stablo pa još jedno i tako u nizu. > > > > > Nije problem potpisati peticiju, ali vi, vi ste najpozvaniji zaustaviti dok se još zaustaviti može. > > > > > Sretno vam. :) > > > > Hvala puno na ohrabrenju i divnim riječima za naše mjesto. 💖 > > > > Trudimo se...nadamo se da će uroditi plodom. > > > Trilj je zaista predivan. :) > > > Gradonačelnik je teolog, napišite mu na početku i kraju peticije: ' Vox populi, vox Dei ', zna on što to znači, ne treba mu prevoditi. :) > > Haha👍👍😆😆 > > Znam ja što je i tko je, čak je molio nekakve ikone za diplomski...haha..odusta od poziva, kada je upoznao politiku. > https://www.jutarnji.hr/kultura/art/spomenik-rijeci-cetini-zbog-igralista-za-mali-nogomet-gurnut-ce-u-zapecak/10326823/?fbclid=IwAR2SjFPAPKkwtgm8wqOviO7hl4VNINgtDz4JUUEnA9WuYgNeUsfqukdAcmg Opa...nisam vidila da je u jutarnjem👏👏
2020 05 25
> Boston: > Potpisano i sretno👍 Hvala ti Boston puno😘😘💖💖
2020 05 25
> KreativnoSelo: > Potpisah. > Brdo, sretno! :") KreativnoSelo hvala ti puno na potpisu i podršci 💖💖💖😘😘😘😘😘
2020 05 25
potpisano 🤗
2020 05 26
Potpisano. Podržavam svim srcem, ne dajte se!
2020 05 26
> Dolada: > potpisano 🤗 Hvala puno Dolada👏👏😘😘😘
2020 05 26
> NadaMihaljevic: > Potpisano. Podržavam svim srcem, ne dajte se! Iskreno zahvaljujem Nada na podršci 💪😘💖💖
2020 05 26
Potpisano. Sretno :")
2020 05 27
> cloude: > Potpisano. Sretno :") Hvala puno cloude na razumijevanju🌼🌼😘😘💖
2020 05 27
Hvala vam cure na pomoći, evo peticija je gotova. A do danas se moglo slati prijedloge u općinu vezano za park. Sada čekamo gradskih vlasti. Evo slobodna je isto stavila članak. https://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/zagora/triljani-ustali-protiv-gradskog-projekta-ne-damo-nas-park-i-spomenik-cetini-1022683
2020 05 29
> Brdosuza: > Hvala vam cure na pomoći, evo peticija je gotova. A do danas se moglo slati prijedloge u općinu vezano za park. > Sada čekamo gradskih vlasti. > Evo slobodna je isto stavila članak. > https://slobodnadalmacija.hr/dalmacija/zagora/triljani-ustali-protiv-gradskog-projekta-ne-damo-nas-park-i-spomenik-cetini-1022683 Držim fige da sve dobro prođe
2020 05 29
Pozdrav drage dame😍💖💖 Evo da vam se pod br.1. zahvalim na sudjelovanju u peticiji i vašoj srčanosti💝🌼 Imamo rezultate...znači odlučeno je da se ipak neće raditi igralište za mali balun, javni wc-i idu na neku drugu lokaciju, a postojeca drvena bina ce se zamijeniti montažnom ne betonskom, jedino su ostali pri svom, da fontanu iz srca parka maknu što bliže cesti. Sa tim nismo zadovoljni, ali ajde, barem neće biti nagrđeno kako je bilo u planu. I dalje mislim da je pranje love u pitanju, jer se spomenik mogao restaurirati i očistiti cijevi koje vode vodu. Ovako dislociranje i kopanje ka cesti je nepotrebno i mislim da se samo želi zamaskirati trošak. Ali kako je trebalo biti, ovo je extra. Hvala svima..cure zakon ste💖 https://gradonacelnik.hr/vijesti/trilj-gradonacelnik-se-sastao-s-predstavnicima-inicijative-stop-betonizaciji-gradskog-parka-trilj-fontana-se-dislocira-udovoljeno-vecini-drugih-zahtjeva/ Radovi sa fontanom su krenuli..i na žalost, neka stabla se moraju pilati.
2020 12 08
1 2 3