Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako definiramo “NOVO”

Pozdrav, evo imam i ja pitanje za korisnice. Kupila sam “novi” i “nenošeni” kaput koji je kao plaćen 500kn a prodavačica ga je prodavala za 150. Samo me zanima, izgleda li vama ovo kao nenošeni kaput. Nakon primitka kaputa, tražila sam barem djelomični povrat, na što prodavačica nije pristala jer je po njoj to i dalje novi kaput. Pun mucica, bez ušivne etikete i pun konaca koji vire van na sve strane. Jednom rječju, neupotrebljiv. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/1e7ba6bc451ad6d0c9fe1f6592820e1a.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/565533ce1aebe2abc3ba08546648b713.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2ecb0a5d38dfe3dd4ccaf2db50120270.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a83722a5f460bdb4df0e50d5c0ab60b7.jpg)
2020 05 24
Sto se tice etikete, odnosno onih unutarnjih dugackih etiketa, ja ih sve redom odrezem nakon kupovine iz navike jer me iste te etikete “vrijedjaju” ako taj odjevni predmet nosim. Na kraju ga nikad ne obucem pa ga prodam. XD Tako da je vecina stvari koje prodajem pod “novo” bez unutarnjih etiketa. Sto se tice kaputa, da, ovo nije novo i nekoristeno nikako. 😰😰😰
2020 05 24
Jeste kontaktirali prodavacicu vezano za povrat? Hoce li vratiti novce?
2020 05 24
Za mene "novo" ima etikete. Ako u oglasu te mucice nisu navedene...smatram da bi trebali dobiti povrat u cijelosti, a Vi lijepo vratite kaput.
2020 05 24
Tražila sam povrat, prodavačica nije pristala. Tražila sam nakon toga refundaciju barem dijela uplate, nije ni na to pristala. Niti je htjela zamjenu za nešto drugo s profila. Ostavila sam negativnu jer se kak kupac osjećam oštećeno, nakon čega je i ona meni ostavila negatvnu. Mislim da na to nije imala oravo jer sam kao kupc ispoštovala dogovor. Pisala sam adminima da mi obrišu negativnu pa se nadam da će to i napraviti.
2020 05 24
Obrisati ce Vam Admin sigurno osvetnicku povratnu, za to ne brinite. Ostavite podatke prodavacice kako bi ju cure koje uredjuju crnu listu stavile na istu.
2020 05 24
Meni je novo s etiketom, kao novo mi je 1xnoseno za odjecu☺️ tenisice su mi kao nove do 10ak puta nosene
2020 05 24
Najjadnije je što na profilu ima hrpu stvari koje su “nenošene” i nisu baš jeftine. Užas. Zbilja ne volim ljude koji lažu o stanju artikla. Ako je roba nošena onda se tako treba i oglašavati. Uostalom, krpice funkcioniraju po principu da se vjeruje na riječ onome tko prodaje.
2020 05 24
Mogu uploadati i naš razgovor.
2020 05 24
Novo, je po meni ono što nije nikad nošeno i ima etiketu.Nenošeno mi je nikad nošeno ali nema etiketu, tako i sama oglašavam.
2020 05 24
> EMINNAD: > Novo, je po meni ono što nije nikad nošeno i ima etiketu.Nenošeno mi je nikad nošeno ali nema etiketu, tako i sama oglašavam. U pravu ste. Prepravim i ja oglase.
2020 05 24
Ovo je definitivno za povrat. Ako prodavačica smatra da joj je roba uredna, neka ju proda ponovno.
2020 05 24
Zna se šta je novo i nenošeno, ne triba bit Babić-Finka-Moguš. Sve je ovde jasno osim što se ne cjenkate nego zahtijevate da vam vrati pare(ako neće, ima načina). "slikano netom prije slanja"-kaže dotična( a nakon uplate, pretpostavljam). Dođe mi izbit joj umnjake, šta bi tek bilo da san se nanervirala!
2020 05 24
Pa strašno. Dosad nikad nisam imala negativna iskustva. Ako sam nešto prodavala uvijek sam naglasila stanje pojedinog artikla i slikala iz svih mogućih kuteva, a nakon toga čekala povratnu. A da sam nešto zbrljala, ponudila bih i neko rješenje. Dotična u mom slučaju niti pristaje na cijeli povrat, niti na djelomični, a nudila sam da mi pošalje bilo što s profila ako ima novo. Vratila bih joj kaput o svom trošku jer je ovo u groznom stanju. Napisala sam joj još jednom poruku da mi izvrši barem djelomični povrat, u suprotnom prijavljujem profil i stavljam na crnu listu.
2020 05 25
Kaput ne da nije nov, nego je iznošen. Neke cure smatraju da je stvar nova ako su je i jednom obukle, bez obzira na njeno stanje. E pa nije! Meni nove stvari ne trebaju imati etiketu, ali očekujem da su kao takve - nikad nošene. Ja takve stvari, nenošene, oglasim kao nove. Stvari koje sam nosila, a izgledaju KAO nove, onda tako i oglasim.
2020 05 25
1 2 3 4 5