Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

12antonija Oprez!

Pozdrav, Ovako od doticne sam kupila Levi's majicu. Dogovor je bio ( posto nije do tada imala pozitivnih komentara) da joj ja dio novaca uplatim odmah i dio kada mi stigne majica... Jutros stize majica, postarina 47.60kn Uz to, poslala mi je majicu koja je ispod pazuha sva zuta( prilozila sam slike) Sa gospodom se od jutra natezem da mi vrati tih 30kn,... Cure pripazite !! ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6fe851502a029c7b228d111336cf1759.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0b1b25ab6604b14c84cf9460557b8de2.jpg)
2020 05 25
Ajme, fuj!
2020 05 25
30kn? Ona vama treba uplatiti iznos koji ste vi njoj uplatili + poštarinu koju ste platili + poštarinu koju ćete platiti za slanje natrag.
2020 05 25
Strašno mi je žao što ste doživjeli neugodno iskustvo na ovom portalu. Imate pravo, ovo je živi užas što ste dobili! Držim fige da izvučete svoje novce.. Nego, kako je poštarina izašla 47.60 kn? Kako ste dogovorile slanje?
2020 05 25
Doticna je poslala najbrzim slanje do 20h da stigne posiljka, iako ne znam zasto.. Kao da bi isla kupovati nesto cemu je skuplja postarina od stvari koju sam kupila.. Ja sam predlagala da mi posalje postom, tamo plati postarinu preporucenim slanjem koja bi dosla cca 20kn i da meni onda navede da platim paket i pt koju je ona platila(20kn) ali eto.. Ajde dobro nekako bi i presla preko te postarine ali kada sam vodjela kakvu sam dobila majicu... Pa to je za smece,nista vise...
2020 05 25
> tonkiiiica96: > Doticna je poslala najbrzim slanje do 20h da stigne posiljka, iako ne znam zasto.. > Kao da bi isla kupovati nesto cemu je skuplja postarina od stvari koju sam kupila.. > Ja sam predlagala da mi posalje postom, tamo plati postarinu preporucenim slanjem koja bi dosla cca 20kn i da meni onda navede da platim paket i pt koju je ona platila(20kn) ali eto.. > Ajde dobro nekako bi i presla preko te postarine ali kada sam vodjela kakvu sam dobila majicu... > Pa to je za smece,nista vise... U tom slučaju niste trebali uopće podignuti paket, bolje da joj se vratio, pa bi onda naučila kako pravilno poslati metodom vlastite kože ;)
2020 05 25
Grozno. Ja ne bih uopće pokušavala takvo što oprati ili da je poderano - zakrpati. I da je za majicu ili bilo što cijena 5 kn, artikl treba biti čist, uredan i sačuvan.
2020 05 26
> Lunass: > Grozno. Ja ne bih uopće pokušavala takvo što oprati ili da je poderano - zakrpati. I da je za majicu ili bilo što cijena 5 kn, artikl treba biti čist, uredan i sačuvan. Nisam se niti trudila prati je, jer nema nikakvog smisla... Samo je najgore sto zbog ovakvih cura mi koje prodajemo ocuvanu robu i u super stanju ne mozemo prodati jer su cure u strahu kupiti bas zbog ovakvih slucajeva.. Uzas sve u svemu🙂
2020 05 26