Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Pošta- plaćanje!

Jel znate jel se u posti moze platiti karticom slanje paketa? Hvala😊🙂
2020 05 26
Može, ja uvjek plaćam karticom
2020 05 26
Moze, pise Vam na salteru koje sve kartice primaju.
2020 05 26
Zar ne uzima posta neku ogromnu proviziju za kartice ako nije hpb banka?
2020 05 27
Meni nilad nosu uzeli proviziju, pbz sam, ako je i bilo to je nesro jako sitno da nisam ni primjetila,
2020 05 27
znam da je bila tema ovdje, nekima su skidali proviziju jer oni to racunaju kao da se podize na njihovom bankomatu, ali za male iznose mislim da je bila oko 10 kn, a ne 30
2020 05 27
Otkad je ta provizija?? Ja plaćam karticom godinama, doduše poslovnom, ali ne bi smjela biti razlika. Prvi put čujem ovo, kakva glupost
2020 05 28
Ma ni meni nije jasna ta provizija imam mobilno bankarstvo i koliki je racun u pošti toliko digne, nikad nisam primjetila nikakvu proviziju ni ništa , 🤔, evo možda nekome skida stvarno al da je 10 ili 30 kuna primjetila bi, to.je puno, meni i ako akine to je najvise 2-3 kune jer i ne primjetim a nikad nisam na mobilnom vidila da mi je diglo više od računa
2020 05 28
Neki dan sam slala curki paket i posta mi je uzela 10 kuna!!!! provizije na placanje karticom, uvalili mi najskuplju kutiju koju imaju jer kao trenutno nemaju odgovarajucu velicinu kutije za moj maleni paketic, pa sam morala uzeti najvecu posto u plasticnoj vrecici vise ne daju slati. Ponudila mi je gospoda i onu kutiju koja je besplatna, ali mora biti HP express pa bi takva postarina iznosila 58 kuna. Katastrofa!
2020 05 31
> x_Rainbow_x: > Neki dan sam slala curki paket i posta mi je uzela 10 kuna!!!! provizije na placanje karticom, uvalili mi najskuplju kutiju koju imaju jer kao trenutno nemaju odgovarajucu velicinu kutije za moj maleni paketic, pa sam morala uzeti najvecu posto u plasticnoj vrecici vise ne daju slati. Ponudila mi je gospoda i onu kutiju koja je besplatna, ali mora biti HP express pa bi takva postarina iznosila 58 kuna. Katastrofa! Zato donesete u postu sve vec zapakirano i ispisano Nikad ne pakiram paket u posti Ne kupujem njihove kutije niti nista I ne placam karticom Uvijek mi pokusavaju uvalit sve moguce opcije I kad imam paket ,pokusavaju ga uvalit kao preporuku
2020 06 01
Ja neznam kako.vama, ja sam maloprije 2 veća paketa platila 40 kuna, platila sam karticom PBZ i ništa mi vise nije diglo, samo 40 kuna, paket jedan je 20, normalno, imam mobilno bankarstvo i odmah provjerim, nilad mi ne uzmu proviziju
2020 06 01