Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Preporuka za program-uređivanje videa

Ako netko zna, ovim putem bih molila da mi preporuči neki program za uređivanje videa. Vjerujem kako netko od vas poznaje nekog ili se osobno bavi snimanjem videa za Youtube kanal ili sl. pa može preporučiti neki jednostavan program s kojim se može skratiti video, odrezati nepotrebne isječke ili naknadno ubaciti čitanje u pozadini i neke animacije (najave u videu). Treba mi za posao pa bih bila zahvalna da mi se javite ovdje, a može i putem poruke.
2020 05 26
Ja koristim Clipchamp jer je ful jednostavan i besplatan. Jedino je problem što je kvaliteta malo lošija kad se skine sve na kraju, ali može se nešto sitno platiti za bolju kvalitetu. Nekad prije sam koristila Windows Movie Maker i isto je bio oke. Možda se javi netko tko se više bavi time, ali za nas amatere mi je ovaj super :)
2020 05 26
Meni osobno se najbolji pokazao sony vegas pro. Najjednostavnija za ucenje je filmora, pa cete se lako snaci i na sony-ju. Jedino sto kod filmore ostaje watermark tj.njihove ime kada zelite exportati video. Edit: kod besplatne verzije filmora ostaje watermark
2020 05 26
Muž koristi Wondershare Filmora, amaterske svrhe, sport.
2020 05 26
E da, Filmora je isto super, ali ostaje watermark. Kod Clipchampa ne, zato mi je isto draži
2020 05 26
> iskrica0: > E da, Filmora je isto super, ali ostaje watermark. > Kod Clipchampa ne, zato mi je isto draži ne vidim watermark ni na jednom njegovom videu?!
2020 05 26
> sanjaurban: > > i > ne vidim watermark ni na jednom njegovom videu?! Super, možda su onda to riješili otkad sam ja koristila :")
2020 05 26
Hvala puno svima. Gledala sam danas na Youtube videa, odnosno tutorijale za korištenje Filmore i izgleda mi ok. Bitno mi je da je što jednostavnije i besplatno, jer mi ne treba za korištenje na neke duge staze niti za profesionalan video. Samo mi je bitna opcija rezanja pojedinih dijelova i mogućnost da se može naknadno ubaciti na određene dijelove zvuk, odnosno glas koji snimim.
2020 05 27