Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Brzi rast kose

Cure, znate li neki “trik” kojim kosa provjereno raste brze Osisala sam se i fali mi duza kosa haha🙈 Ako netko ima savjete helpp
2020 05 27
dobra i kvalitetna prehrana, hidratacija i stimulacija vlasišta je dobitna kombinacija.... poput: utrljavanja određenog ulja na tjeme.... i zatim masiranje vlasišta... masiranjem se potiče cirkulacija...:) ulje proguglaš koje misliš da bi najviše odgovaralo tvojem tipu kose. Meni je najviše pomoglo bademovo hladno prešano ulje. Prije spavanja umasiraš ulje i ujutro opereš kosu... minimalno jednom tjedno za dobre rezultate... čak dodju i nove baby hairs :) sretno!
2020 05 27
Tinktura koprive,macerat koprive i ruzmarina.Takodjer macerat cesnjaka.
2020 05 27
kokosovo i ricinusovo ulje, koristim evo vec godinu dana i bas mi pomogne kosi i za rast i za obnovu
2020 05 27
Meni je kosa najbrže narasla kad sam koristila Mane n tail - smapon i regenerator (obrati pažnju na sastav). Ali isto tako je brzo postala kao slama. Kosa mi je dužine do pojasa, sad jel zbog toga ne znam. Više ga ne koristim.
2020 05 27
Kažu afroditin šampon od češnjaka, nisam osobno koristila al znam neke curke koje su oduševljene njime ☺
2020 05 27
Hvala puno svima😊😊😊
2020 05 27
Pomijesas oba dva pa stavis? > Froglina: > kokosovo i ricinusovo ulje, koristim evo vec godinu dana i bas mi pomogne kosi i za rast i za obnovu
2020 05 27
> katy27: > Pomijesas oba dva pa stavis? > Froglina: > > kokosovo i ricinusovo ulje, koristim evo vec godinu dana i bas mi pomogne kosi i za rast i za obnovu vecinom ricinusovo stavljam na tjeme blagom masazom, a kokosovo rasprostranim po kosi :D
2020 05 27
Poljska preslica - kapi ili tablete (iherb)
2020 05 27
Kako su cure već i napisale, meni se najučinkovitije pokazalo ricinusovo+kokosovo ulje, šampon od koprive te redovita konzumacija tinkture od koprive :)
2020 05 28
Afroditin šampon kopriva pantenol, meni inače sporo raste kosa. ja ga koristim od proslog ljeta i sad je do pol leđa, a bila je do ramena. potrebno je biti uporan, nece se od par pranja nista desiti U zadnji sampon sam ubacila par kapsula vitamina b, ricinusovo sam tek nedavno uvela u upotrebu dok su bile zatvorene granice, tako da je samo do sampona u mom slucaju, a pretpostavljam da dodatno nesto ne moze skoditi
2020 05 28
Afroditin sampon od cesnjaka i stavljam 2 puta tjedno ricinus na tjeme i nekad drzim 3,4 sata, a nekad 2 dana... brzo mi raste od toga bas bas :)
2020 05 28
Nakon koliko si vremena cca vidjela razliku? :) hvala puno na savjetu! > ivy4862: > Afroditin šampon kopriva pantenol, meni inače sporo raste kosa. ja ga koristim od proslog ljeta i sad je do pol leđa, a bila je do ramena. potrebno je biti uporan, nece se od par pranja nista desiti > U zadnji sampon sam ubacila par kapsula vitamina b, ricinusovo sam tek nedavno uvela u upotrebu dok su bile zatvorene granice, tako da je samo do sampona u mom slucaju, a pretpostavljam da dodatno nesto ne moze skoditi
2020 05 28
Nakon koliko si vidjela promjenu? > nemamime38: > Afroditin sampon od cesnjaka i stavljam 2 puta tjedno ricinus na tjeme i nekad drzim 3,4 sata, a nekad 2 dana... brzo mi raste od toga bas bas :)
2020 05 28
1 2