Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dom /

Ciscenje pecnice šporeta

Pozdrav, imate li koji dobar provjereni savjet kako ocistiti pecnicu? 🤗
2020 05 29
Kupiti onu pjenu s nacrtanom pećnicom, prepustiti muškoj osobi da to radi, otići iz stana dok traje proces. To je moj recept. Vratim se, ono čisto, ne može bit čišće. o:)
2020 05 29
Soda bikarbona🙂
2020 05 29
Cif
2020 05 29
sanjaurban..dobar muž..bravo za vas... :)
2020 05 29
Idem napravit screenshot prva dva posta i poslat ga mužu.
2020 05 29
> sanjaurban: > Kupiti onu pjenu s nactanom pećnicom, prepustiti muškoj osobi da to radi, otići iz stana dok traje proces. To je moj recept. Vratim se, ono čisto, ne može bit čišće. o:) SUnce moje pametno <3
2020 05 29
Ako je zagoreno i baš treba čistiti permetal je zakon, sve digne i lijepo očisti, rukavice obavezne , ipak je kiselina, i naravmo dobro kasnije ocistiti vodom sve, i ostaviti pećnicu otborenu da ne ostane miris permetala, temeljito ga treba isprati,
2020 05 30
Permetal Gold :) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/d92f12d8b5c2e8f8fce18ca4d5da9365.jpg)
2020 05 30
KH-7 isti postupak kao i Permetal, ali prelazim na način sanjaurban x-)
2020 05 30
Kod mene redovito to radi muž +soda ,ocat +KH-7👍 AII evo i ovo od neki dan 😘 https://www.24sata.hr/lifestyle/samo-s-jednom-tabletom-cete-ukloniti-masne-mrlje-s-pecnice-614892
2020 05 30
A KH-7 imate povoljnije na Tisku pa usput kad šaljete paket mislite i na pećnicu , ali da će i muž biti dobre volje i htijeti to odraditi😘
2020 05 30
> sanjaurban: > Kupiti onu pjenu s nactanom pećnicom, prepustiti muškoj osobi da to radi, otići iz stana dok traje proces. To je moj recept. Vratim se, ono čisto, ne može bit čišće. o:) Ajme moram ovo probati :')
2020 05 30
> teehee: > Idem napravit screenshot prva dva posta i poslat ga mužu. to nikako, tako ga nećete dobiti za te glupe poslove.......ne možete mu dati za primjer drugog Testosteronca koji je bolji u nečem.....ja vičem ah, alergična sam na taj Permetal, odglumim malo da se gušim kad se to pošprica (ne moram ni glumiti jer se stvarno gušim), samo kupim sprej i postavim ga na vidljivo mjesto, pazim da je slika okrenuta prema mjestu kuda prolazi...i stvari se dogode....nekad malo moram čekati (u prosjeku 10 dana) ali naučila sam se strpljenju....onda on radi kad on hoće i misli da je glavni, a ja se pravim da je tako......treba li još netko neke bračne savjete...imam 20 godina iskustva????????? a ljubav cvate.....
2020 05 30
Negdje sam pročitala da se pečnica dobro čisti sa onim tabletama za pranje suđa.
2020 05 30
1 2