Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Mladi decki

Zasto se mladi decki ponasaju kao djeca od 5 godina kada nesto nije po njihovom? Prvi put se susrecem s mladim deckom od sebe ne puno 2 godine mladim i ponasa se kao dijete kad mu nesto ne pase i ignorira takoder..Ako imate iskustva s mladim deckima od sebe pisitee ☺
2020 06 02
kada su mlađi dvije godine kao da su mlađi deset godina o:) to je jednostavno tako
2020 06 02
Svasta bas..
2020 06 02
Muški su djeca cijeli svoj život (čast izuzetcima). Zato se mlađi uzimaju tek kad žena ostari, a ne dok je mlada 😂
2020 06 02
x-)
2020 06 02
Kad su stariji par godina ponasaju se ko djeca a gdje nece kad su mladji :')
2020 06 02
Imam takvog, 20 godina razlike, a neozbiljniji od mene, naravno u pozitivnom smislu heh Bitno je samo probleme rješavati razgovorom, a ne ignoriranjima, vikom, pogotovo ne nasilnim metodama.
2020 06 02
> malllaaaa: > Imam takvog, 20 godina razlike, a neozbiljniji od mene, naravno u pozitivnom smislu heh > Bitno je samo probleme rješavati razgovorom, a ne ignoriranjima, vikom, pogotovo ne nasilnim metodama. Eh ovaj bas mene ignorira pokusavam razgovorom ali ne ide nece da suraduje bas..
2020 06 02
Postoje manje i vise zreli muskarci bez obzira na godine.Ima tako nezrelih 50-godisnjaka,za poludit.Pitanje je koliko mu je stalo pa se trudi ali ima i slucajeva kojima treba psiholog,nista drugo.
2020 06 02
> Teicaaaa: > > malllaaaa: > > Imam takvog, 20 godina razlike, a neozbiljniji od mene, naravno u pozitivnom smislu heh > > Bitno je samo probleme rješavati razgovorom, a ne ignoriranjima, vikom, pogotovo ne nasilnim metodama. > Eh ovaj bas mene ignorira pokusavam razgovorom ali ne ide nece da suraduje bas.. Čujte, bar ima toga na bacanje... Topli savjet: upoznajte mu mamu/tatu, ako ima, da znate odmah u startu na čemu ste, da si ne gubite vrijeme, bespotrebno. Ako je ovako na početku, tko zna što bude kasnije.
2020 06 02
Samo neznam cemu ignoriranje nikad mi to nece bit jasno :P
2020 06 07
> Teicaaaa: > Samo neznam cemu ignoriranje nikad mi to nece bit jasno :P Pitaj neko dijete zasto ignorira :') zato sto se ne zna/ne zeli nikako drugacije nositi sa situacijom nego tako.
2020 06 08
Pa moj od 24 je kao da ima 14.😊
2020 06 28