Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Pomoć oko prodaje

Htjela sam Vas pitati koje ja sve moram podatke ostaviti kupcu kako bi uplatio određeni iznos i koje podatke on mora dati meni?
2020 06 03
dovoljan je iban tekuceg ili žiro racuna, ja napisem koja je banka i ime i prezime vlasnika racuna, neki ce trebati i adresu, ovisno kako placaju. da bi vi poslali paket na posti treba vam ime i adresa kupca, pozeljno je staviti i broj mobitela kupca ako se salje kao preporuceno ili kao paket
2020 06 03
Pozdrav, Jelena je vec odgovorila na vase pitanje, ali ja cu vam napisati par dobronamjernih savjeta posto ste novi. Nemojte nikada slati prije VIDLJIVE uplate na vasem racunu, cak i kada vam slikaju uplatnicu, to nista ne znaci dok god vi novce nemate (mogu fotosopirat uplatnicu npr) Ako saljete pouzecem (postar donese paket i kupac placa postaru pa postar vama donese novce kroz par dana), znalo se dogadjat da kupac ne preuzme paket pa VI na kraju platite DUPLU postarinu (npr postarina je 30kn, vama se paket vrati i morate platiti 60kn) tako da najbolje da vam kupac uplati 50-60kn ovisno o tezini paketa, tako ste vi kao prodavac sigurni da ako kupac i ne preuzme, vi ne gubite nista, ali u tom slucaju morate umanjiti vrijednost posiljke za cijenu koju je kupac uplatio. Npr prodaje za 180 kn, postarina je 30 kn. Uplati se prodavacu 60kn i on napise vrijednost paketa 120+postarina tako da na kraju ispadne koliko i treba bit, 210 kn. Profili bez povratnih sa atraktivnim artiklima i niskim cijenama - PREVARA Kod kupnje UVIJEK provjeravajte podatke koje vam prodavac da. Ja cak i kupce “proguglam” Imate crnu listu na forumu i ovako - https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Jo62fMboxjJ1WTnBpqPRG46RGtpgg-ozAjc5rYCDHfc/htmlview Vara se na razne nacine, cak i za male iznose tipa 30-40kn tako da stvarno svega ima Ja sam tu od 2013, znam vec pola krpicarki😅
2020 06 03
A da mozete slati i preko tiska, ali bas sve je detaljno objasnjeno na njihovoj stranici.
2020 06 03
Hvala puno ste mi pomogle 😊
2020 06 03
A sto se tice kutija u koje cu stavit odredene predmete to kupujem u posti je li tako?
2020 06 03
Da, ali mozete kuverte s mjehuricima kupit u knjizarama jer je jeftinije, a mozete kupit i onaj smedji papir za zamatanje (bas za to, ne ukrasni papir, ima to u knjizarama) pa npr doma spakirati u neku kutiju i onda oblozit tim zuto smedjim papirom da bude uredno, inace znaju ne primit paket. Na tisku dobijete kuvertu ili kutiju.
2020 06 03
Hvala 😊
2020 06 03
Pozdrav Prevarena sam. Uplatila sam novac i cura je izbrisala profil. Sto sasa? > Tea8818: > Pozdrav, Jelena je vec odgovorila na vase pitanje, ali ja cu vam napisati par dobronamjernih savjeta posto ste novi. > Nemojte nikada slati prije VIDLJIVE uplate na vasem racunu, cak i kada vam slikaju uplatnicu, to nista ne znaci dok god vi novce nemate (mogu fotosopirat uplatnicu npr) > Ako saljete pouzecem (postar donese paket i kupac placa postaru pa postar vama donese novce kroz par dana), znalo se dogadjat da kupac ne preuzme paket pa VI na kraju platite DUPLU postarinu (npr postarina je 30kn, vama se paket vrati i morate platiti 60kn) tako da najbolje da vam kupac uplati 50-60kn ovisno o tezini paketa, tako ste vi kao prodavac sigurni da ako kupac i ne preuzme, vi ne gubite nista, ali u tom slucaju morate umanjiti vrijednost posiljke za cijenu koju je kupac uplatio. Npr prodaje za 180 kn, postarina je 30 kn. Uplati se prodavacu 60kn i on napise vrijednost paketa 120+postarina tako da na kraju ispadne koliko i treba bit, 210 kn. > Profili bez povratnih sa atraktivnim artiklima i niskim cijenama - PREVARA > Kod kupnje UVIJEK provjeravajte podatke koje vam prodavac da. Ja cak i kupce “proguglam” > Imate crnu listu na forumu i ovako - https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Jo62fMboxjJ1WTnBpqPRG46RGtpgg-ozAjc5rYCDHfc/htmlview > Vara se na razne nacine, cak i za male iznose tipa 30-40kn tako da stvarno svega ima > Ja sam tu od 2013, znam vec pola krpicarki😅
prije 28 dana, 23:44
Bilo bi dobro da napišeš detaljnije što se dogodilo i prijaviš administratorima, možda oni mogu nešto napraviti?
prije 27 dana, 14:41
Pozdrav!Nova sam ovdje pa imam pitanje.Kada kupac plaća poštarinu kako to točno funkcionira?Npr šaljem tiskom i što samo kažem da primatelj plaća poštarinu ili kako😅?
prije 27 dana, 23:09
> Sanja354: > Pozdrav!Nova sam ovdje pa imam pitanje.Kada kupac plaća poštarinu kako to točno funkcionira?Npr šaljem tiskom i što samo kažem da primatelj plaća poštarinu ili kako😅? Vi odredujete dali je artiklu ukljucena cijena s postarinom ili ne. Npr ako je artiklu cijena 50 kn a zelite da kupac plati pt onda kazete kupcu da mora uplatiti 50kn+pt. Ako saljete postom nacin slanja i izracun cijene imate na njihovim stranicama poste pa si po tezini i nacinu slanja izracunate cijenu i javite kupcu ukupan iznos za uplatiti. Ako saljete tiskom i zelite da kupac snosi postarinu na stranicama tiska imate odredene cijene za vel kutija. I to bi vam kupac trebao uplatiti. A vi na licu mjesta platite postarinu tisku prilikom slanja
prije 24 dana, 15:05
Hvala puno> vicky1983: > > Sanja354: > > Pozdrav!Nova sam ovdje pa imam pitanje.Kada kupac plaća poštarinu kako to točno funkcionira?Npr šaljem tiskom i što samo kažem da primatelj plaća poštarinu ili kako😅? > Vi odredujete dali je artiklu ukljucena cijena s postarinom ili ne. Npr ako je artiklu cijena 50 kn a zelite da kupac plati pt onda kazete kupcu da mora uplatiti 50kn+pt. Ako saljete postom nacin slanja i izracun cijene imate na njihovim stranicama poste pa si po tezini i nacinu slanja izracunate cijenu i javite kupcu ukupan iznos za uplatiti. Ako saljete tiskom i zelite da kupac snosi postarinu na stranicama tiska imate odredene cijene za vel kutija. I to bi vam kupac trebao uplatiti. A vi na licu mjesta platite postarinu tisku prilikom slanja
prije 23 dana, 18:21
Pozdrav, kada napisem oglas i stisnem uplodaj oglas - nista se ne dogada. Mozete li mi reci u cemu je problem?
prije 19 dana, 18:21
ili nisi sve ispunila, ili ti se slike koje stavljaš se još nisu učitale, a nekad je jednostavno do stranice koja često šteka... s vremenom se navikneš... ,:)
prije 17 dana, 18:11
1 2 Sljedeći
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj