Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Veterinar Split

Ne mogu nac di ima tema o kucnim ljubimcima. A posto se tice zdravlja,valjda smin ovde pitat... Treba mi preporuka dobrog veta u St. Koji bi operirao starijeg psa. Par san ih zvala ali kad cuju koliko ima god brzo odustanu. A ne mogu ga mucit da idemo od veta do veta. Fala puno unaprid.
2020 06 03
Nije preporuka jer ne znam da li su stvarno dobri jer smo bili jednom na pregledu al mozete se raspitati - Pet Vet Velebitska 70
2020 06 03
Možda bolje postaviti pitanje na Forum.hr
2020 06 03
SplitVet tj. veterinarka Martina Gančević
2020 06 04
Veterinar Vando, odlicni su 😊
2020 06 04
PetVet me u startu otpilija kad je cuja koliko god ima. U biti,ljubaznost im nije na nivou. Za Vanda san cula,hvale ga. Martina G. ima odlicne recenzije. Pokusan kod njih. Fala vam 💓
2020 06 04
Vando ili Delonga. Br1😊
2020 06 04
definitivno Vando <3 odlican covik i jos bolji veterinar.
2020 06 11
M. Gancevic uzas! Dr Vando odlican
2020 06 11
Delonga!
2020 06 15
> Mystery: > PetVet me u startu otpilija kad je cuja koliko god ima. U biti,ljubaznost im nije na nivou. > Za Vanda san cula,hvale ga. > Martina G. ima odlicne recenzije. > Pokusan kod njih. > Fala vam 💓 Pet Vet je dno dna za koje se misl.tuzit ih jer nas zakon makar mrtvo slovo na papiru jasno daje na znanje da jje odbijsnje pomoci bolesnoj zivotno ugrozenoj zivotinji kazneno dijelo...a kad si jos i dezurni veterinar i za novac neces da dodes nego maca koju je udario auto 3ipo sata umire u mukama onda je to za mene ravno onome tko je zgazio macu i ostavio je. Nazalost Dean mi nije bio u St i jedini tko je ispao covjek ipo bio je Delonga ali na zalost jedino sta je mogao je olaksati patnje maci i uspavati je....ali bar je dokazao da je veliki covjek i dobar veterinar. Ali sve ovisi za sta trebate veterinara...jer Mario Gavranovic je vrhunski kirurg, Deanu i Vandu bi dala i svoj zivot u njihove ruke jer su bili uz mene i moje zivotinje kada su svi drugi digli ruke...isto tako ako trebate bas vrhunskog vet.onda je to nas Bruno Ljolje koji je nazalost otisao radit i ima svoju kliniku u Zg (imala sam cast 95te da budem na praksi uz njega i nemam rijeci kojima bi ga dovoljno ishvalila ) ....ali opet kazem sve obisi koja operacija i zasto... I moj pok.boxer sa 10ipo godina je zahvaljujuci tada jos skupa Vandu i Deanu prozivio lijepih 6 mj duze a nisu mu davali sanse ni jutro da ce dozivit...tako da sve ovisi za sta trebate veterinara ali nikad se nemojte pomirit i zadovoljit sa jednom dijagnozom. Sretno od srca !!!!
2020 09 13