Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Moja zadnja - odlazak s krpica

Inače ne pišem žalopojke niti sam pretjerani obožavatelj iskazivanja mišljenja na internetu, no ovaj je put jednostavno jače. Prije ovog sam profila imala još dva-tri otprilike, svaki sam put odlučila odustati od cijelog ovog iskustva kupnje/prodaje jer puno krpičarki nabija cijenu ili ako imaju puno pozitivnih mogu si dopustiti ignoriranje krpičarke s manje pozitivnih ocjena ako zamoli za dodatne mjere ili što se potencijalni kupac javi pa odluči više ne odgovarati, a ti čuvaš neki artikl zbog nje par dana, i tako unedogled. Svaki sam se put vratila nazad prvobitno iz razloga što sam našla neku stvar za kupiti, no ne možeš stupiti u kontakt s drugom krpičarkom ako nemaš račun, onda se taman skupe neke stvarčice za prodati pa staviš za par kuna pa onda odlučiš i pokloniti neke stvari kako bi dobila povjerenje,... i svaki se put dam zavarati i naživcirati. Žao mi je što tu najbolje ide prodaja i razmjena ženskih dobara, ali u zadnjih par mjeseci sam se nagledala i doživjela svašta, jer svašta prolazi na ovoj stranici. Doživjela prvu prijevaru, hrpu ignoriranja od kupaca i prodavača, odustajanje, krivi tagovi, nabijanje cijena,.. i ono što me slomilo - jednoj sam ženi poklonila Zara haljinu i sunčane naočale, da bih danas na njezinom profilu vidjela da ju prodaje za 15kn (u opisu piše da ju je uzela na krpicama, ne, točniji opis bi bio da ju je dobila) - mogla ju je i ona barem pokloniti ako joj ne odgovara, a ne preprodavati. No ima preko 200 pozitivnih pa može to raditi, to može biti okej. Možete mi napisati da pretjerujem, svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali ja sam povrijeđena, pogotovo jer se osjećam glupo jer nije prvi put da je moja poklonjena stvar otišla u krive ruke. Radije to sve baciti u smeće i odjaviti se.
2020 06 04
Prijavite tu krpičarku, preprodaja je zabranjena.
2020 06 04
Žao mi je da se takve stvari dešavaju .Ima nas svakakvih i shvacam da si razočarana.Ni meni ne bi bilo drago,ali vjerujem da joj tih 15 kn. nece puno pomoci.I ja mislim da poklonjenu stvar ovjdje nije u redu prodavati,ali ona može sada reci da sa svojom haljinom može raditi šta želi.
2020 06 04
Svjedoci smo jako puno prevarenih korisnica ovih dana. I mene užasno razočaraju cure koje se jave, traže podatke i sto i jedan upit imaju a nikad se više ne jave. Nisam dugo tu ali imala sam već par neugodnih korisnica koje nisu ništa kupile ali uživaju valjda trošit nečije vrijeme. Par puta sam se javila nekoliko krpičarki od kojih sam htjela kupit neku stvar, i nikad mi nisu odgovorile, vjerojatno jer sam imala nijednu ili tek nekoliko povratnih. A za ovu što je prodavala poklonjenu haljinu za 15kn, bolje da je poklonila negdje dalje nego prodavala za iznos koji joj vjerojatno ništa ne znači.
2020 06 04
Lijepi pozdrav i sretno!!! :) Možda ćete na nekom drugom portalu biti zadovoljniji sa prodajom i kupnjom.
2020 06 04
> indica: > Žao mi je da se takve stvari dešavaju .Ima nas svakakvih i shvacam da si razočarana.Ni meni ne bi bilo drago,ali vjerujem da joj tih 15 kn. nece puno pomoci.I ja mislim da poklonjenu stvar ovjdje nije u redu prodavati,ali ona može sada reci da sa svojom haljinom može raditi šta želi. Ne može to reći, jer se adminka izjasnila, kako bilo kakvo povisivanje cijene kupljene tu ili bilo gdje drugdje se smatra preprodajom i to se slobodno može prijaviti njoj i takve blokira.
2020 06 04
> schmetterling: > Prijavite tu krpičarku, preprodaja je zabranjena. Da postoji i negdje izjava od adminke baš gdje je sve objašnjeno.
2020 06 04
Stranica je odlično osmišljena i tako bi i funkcionirala da pojedine osobe ovdje nisu razbojnice, nekulturnjače, prevarantice, uvaljivačice, smaračice, kupci/prodavači za ne poželjeti, usputnjače za skratiti svoje, oduzeti vaše vrijeme.....no tada bi bilo preidilično, a to ne postoji nigdje. I čak nisu te sve navedene same po sebi toliki problem koliko brojnost i kao da u zadnjih 2 godine se velikom brzinom kote i nema im kraja, a ova stranica ih nekom magnetom privlačnosti baš zaustavi ovdje. Problem je ako poraste i nadvlada broj ovih navedenih za razliku od "normalnih", onda bu stvarno kraj, pa ćemo svi pa pa. 😆 I uostalom zašto bi ti odustajala od stranice, takve nam još trebaju da ostanu, jer onda bude -1 za nas protiv njih. Ali bez obzira na sve, dakako da ovdje ima i divnih osoba, evo meni se desilo i jedno divno prijateljstvo i zaista velik broj ipak potlzitivnih suradnji.
2020 06 04
> Nicole_555: > Lijepi pozdrav i sretno!!! :) > Možda ćete na nekom drugom portalu biti zadovoljniji sa prodajom i kupnjom. A ovakve kao vi veseljke specijalis su mi najjače, baš ste pravi vjetar u leđa 🤭
2020 06 04
> DariaLa: > Inače ne pišem žalopojke niti sam pretjerani obožavatelj iskazivanja mišljenja na internetu, no ovaj je put jednostavno jače. > Prije ovog sam profila imala još dva-tri otprilike, svaki sam put odlučila odustati od cijelog ovog iskustva kupnje/prodaje jer puno krpičarki nabija cijenu ili ako imaju puno pozitivnih mogu si dopustiti ignoriranje krpičarke s manje pozitivnih ocjena ako zamoli za dodatne mjere ili što se potencijalni kupac javi pa odluči više ne odgovarati, a ti čuvaš neki artikl zbog nje par dana, i tako unedogled. > Svaki sam se put vratila nazad prvobitno iz razloga što sam našla neku stvar za kupiti, no ne možeš stupiti u kontakt s drugom krpičarkom ako nemaš račun, onda se taman skupe neke stvarčice za prodati pa staviš za par kuna pa onda odlučiš i pokloniti neke stvari kako bi dobila povjerenje,... i svaki se put dam zavarati i naživcirati. > Žao mi je što tu najbolje ide prodaja i razmjena ženskih dobara, ali u zadnjih par mjeseci sam se nagledala i doživjela svašta, jer svašta prolazi na ovoj stranici. > Doživjela prvu prijevaru, hrpu ignoriranja od kupaca i prodavača, odustajanje, krivi tagovi, nabijanje cijena,.. i ono što me slomilo - jednoj sam ženi poklonila Zara haljinu i sunčane naočale, da bih danas na njezinom profilu vidjela da ju prodaje za 15kn (u opisu piše da ju je uzela na krpicama, ne, točniji opis bi bio da ju je dobila) - mogla ju je i ona barem pokloniti ako joj ne odgovara, a ne preprodavati. No ima preko 200 pozitivnih pa može to raditi, to može biti okej. > Možete mi napisati da pretjerujem, svatko ima pravo na svoje mišljenje, ali ja sam povrijeđena, pogotovo jer se osjećam glupo jer nije prvi put da je moja poklonjena stvar otišla u krive ruke. > Radije to sve baciti u smeće i odjaviti se. Imate grupa na fb u kojima mozete pokloniti onome kome stvarno treba.
2020 06 04
Žao mi je da ste tako morali konačno odlučiti. Ja sam odavno prestala poklanjati upravo iz istog iskustva. Stavim cijenu 20ak kn pa makar djeci kupim sladoled. Poklanjam samo po preporuci osobe koju poznajem da nekome stvarno treba
2020 06 04
Joooj Boze odlazis jer si mislila da te netko izigrao, a na kraju ti je djevojka fino rekla da joj ne odgovara haljina. Prodaje ju za 15kn sto je isto kao i da ju poklanja... wow nes ti drame zivotne, ako te to pogodilo toliko sta ce bit poslje u zivotu... ti si stvar dala u najboljij namjeri a to sta ce ona s tim, njena stvar - doslovno. Na sta bi to licilo kad bi svi kukali za za svojim postupcima u zivotu i jos ako su ucinjeni u dobroj vjeri... ovdje se da upoznat dobrih djevojki i uciniti lijepe dogovore i napraviti super suradnje, kupiti stvari za malo novaca, a ako ti se cini da neke nabijaju cijene - zaobides ih, kao i sve mi
2020 06 05
Mislim da ti ne bi trebala loša iskustva prevagnut, već upravo suprotno. Trebali bi te držati ljudi s kojima si lijepo surađivala i koji su te ugodno iznenadili, a ne ovi kojima je očito dosadno u životu ili jednostavno imaju neke mušice koje ti, a ni mi ostali ne razumijemo nit ćemo ikad razumjet. Ja ti predlažem da možda ponoviš suradnje sa starim ljudima u koje imaš povjerenje i da daš šansu nekim novim ljudima jer ipak nisu svi tako loši. Ima tu i dobrih ljudi i sama sam se uvjerila. :D
2020 06 05
Ako je ona odlučila prodat tu haljinu, neka je, to je njena stvar. Ti si imala dobru namjeru i mislim da je to u ovoj situaciji najbitnije.
2020 06 05
Meni jedna stvar nije jasna. Cemu brisanje profila?! Nastane zasicenje kod svih ili barem vecine. Artikli se pobrisu, ne logiras se i nista.. Ako imas frendice tu, razmjenis broj tel. Dakle nisi tu, a ako/kad pozelis mozes biti. Ne kuzim cemu brisanje profila?
2020 06 05
1 2 3