Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Moja zadnja - odlazak s krpica

> schmetterling: > Prijavite tu krpičarku, preprodaja je zabranjena. Ne smije se prodati stvar koju si kupio ovdje a ne odgovara ti? Otkad? I zašto? Pa istu tu stvar je netko kupio u trgovini pa sad tu prodaje. Ajde ako ti je poklonjena, to je već stvar bezobrazluka ali bože ako sam nešto kupila i ne odgovara mi a ne mogu dobiti povrat šta da radim sa njom
2020 06 07
> Monika0309: > > schmetterling: > > Prijavite tu krpičarku, preprodaja je zabranjena. > Ne smije se prodati stvar koju si kupio ovdje a ne odgovara ti? Otkad? I zašto? Pa istu tu stvar je netko kupio u trgovini pa sad tu prodaje. > Ajde ako ti je poklonjena, to je već stvar bezobrazluka ali bože ako sam nešto kupila i ne odgovara mi a ne mogu dobiti povrat šta da radim sa njom Krivo si shvatila, nije uopće zabranjeno prodati dalje ono što si kupila ovdje, već kupiti ovdje po manjoj cijeni sa namjerom prodaje po većoj cijeni, na tu "preprodaju" se mislilo. A takve adminka blokira.
2020 06 07
> andrejama: > > Monika0309: > > > schmetterling: > > > Prijavite tu krpičarku, preprodaja je zabranjena. > > Ne smije se prodati stvar koju si kupio ovdje a ne odgovara ti? Otkad? I zašto? Pa istu tu stvar je netko kupio u trgovini pa sad tu prodaje. > > Ajde ako ti je poklonjena, to je već stvar bezobrazluka ali bože ako sam nešto kupila i ne odgovara mi a ne mogu dobiti povrat šta da radim sa njom > Krivo si shvatila, nije uopće zabranjeno prodati dalje ono što si kupila ovdje, već kupiti ovdje po manjoj cijeni sa namjerom prodaje po većoj cijeni, na tu "preprodaju" se mislilo. A takve adminka blokira. Dobro to već ima smisla, reko pa nije vrag da ne smijem dalje prodavati
2020 06 07
> Monika0309: > > andrejama: > > > Monika0309: > > > > schmetterling: > > > > Prijavite tu krpičarku, preprodaja je zabranjena. > > > Ne smije se prodati stvar koju si kupio ovdje a ne odgovara ti? Otkad? I zašto? Pa istu tu stvar je netko kupio u trgovini pa sad tu prodaje. > > > Ajde ako ti je poklonjena, to je već stvar bezobrazluka ali bože ako sam nešto kupila i ne odgovara mi a ne mogu dobiti povrat šta da radim sa njom > > Krivo si shvatila, nije uopće zabranjeno prodati dalje ono što si kupila ovdje, već kupiti ovdje po manjoj cijeni sa namjerom prodaje po većoj cijeni, na tu "preprodaju" se mislilo. A takve adminka blokira. > Dobro to već ima smisla, reko pa nije vrag da ne smijem dalje prodavati Ma ne, naravno da može 😄
2020 06 07
Meni su MK super stranica. Prvo, nisam imala pojma koliko smo mi žene (u velikoj većini) poštene, odgovorne, od riječi, uredne, točne, susretljive... Mislim, to mi je otkriće i mislim da smo po tom pitanju bolje od onih koje rolaju svijet. Ima naravno svega i ovdje no u globalu, super mjesto za kupnju, zabavu, razbibrigu i mnogo toga još, čak edukaciju. Ja sam npr. bila totalno needucirana o trgovini, kupnji, prodaji, zakonitostima i principima a ovdje sam stekla dakle još jednu, novu vještinu. Sve u svemu i kao svugdje u životu, do čovjeka je i njegovoga stava a većina cura ima odličan, pozitivan stav. Hvala žene :)
2020 06 08
> nioivo: > Meni su MK super stranica. Prvo, nisam imala pojma koliko smo mi žene (u velikoj većini) poštene, odgovorne, od riječi, uredne, točne, susretljive... Mislim, to mi je otkriće i mislim da smo po tom pitanju bolje od onih koje rolaju svijet. Ima naravno svega i ovdje no u globalu, super mjesto za kupnju, zabavu, razbibrigu i mnogo toga još, čak edukaciju. Ja sam npr. bila totalno needucirana o trgovini, kupnji, prodaji, zakonitostima i principima a ovdje sam stekla dakle još jednu, novu vještinu. Sve u svemu i kao svugdje u životu, do čovjeka je i njegovoga stava a većina cura ima odličan, pozitivan stav. Hvala žene :) A jesi ga sad izidealizirala, još će neki pomisliti da nismo na istoj stranici 😄 biti poštena, odgovorna i uredna to se podrazumijeva bilo kao kupac ili prodavač, jer i je smisao održivosti ovakve platforme i to mi ne spada u nikakvo otkriće, no otkriće mi je bilo veliki broj i nepoštenih i neodgovornih, nekulturnih, pa i prljavica. A sad koliko su žene ovdje spremne pomoći jedna drugoj, susretljive, s dobronamjernim savjetima ili čak da se može razviti i prijateljstvo, eto to mi je za svaku pohvalu i ugodno me iznenadilo i da zaista ima divnih žena ovdje, koje su i nekim svojim izjavama i postupcima doprinjele pozitivi.
2020 06 08
1 2 3