Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Pomoć, obrisani proizvodi

Pozdrav Zanima me mogu li nekako vratiti slučajno obrisane proizvode sa profila? <3
2020 06 11
Nije ih moguce vratiti Morate ponovno postaviti oglas
2020 06 11
Morate ponovo.. ,:(
2020 06 11
Meni se par puta dogodilo da sam, slucajno obrisala oglas dok sam listala po profilu. Trebalo bi staviti opciju, tj. Pitanje, želite li obrisati oglas. Pa ono odabere da i ne🤷‍♀️
2020 06 12
> SSSSSSSSSS: > Meni se par puta dogodilo da sam, slucajno obrisala oglas dok sam listala po profilu. Trebalo bi staviti opciju, tj. Pitanje, želite li obrisati oglas. Pa ono odabere da i ne🤷‍♀️ Također 🥺
2020 06 12
Učestalo mi se brišu artikli, nije mi jasno kako i od strane koga? Hvala unaprijed na odgovoru!
2020 06 18
Obrišu oglas ako nešto nije po "propisima". A pogotovo sve šta nije namijenjeno za krpice... Namještaj, knjige.... ,:)
2020 06 19
> Zdenkovna: > Obrišu oglas ako nešto nije po "propisima". > A pogotovo sve šta nije namijenjeno za krpice... Namještaj, knjige.... ,:) Ok, treba poštivati propise. I meni se greška dogodila jer nisam čitala propise. Al onda se redovno pitam što tehnička podrška uopće radi, jer je katastrofalna... Ako na tom polju ne porade, izgubiti će puno članova.. ili se moramo naviknuti na to :)
2020 06 19
> SSSSSSSSSS: > Meni se par puta dogodilo da sam, slucajno obrisala oglas dok sam listala po profilu. Trebalo bi staviti opciju, tj. Pitanje, želite li obrisati oglas. Pa ono odabere da i ne🤷‍♀️ Odlična ideja jel se meni isto to dešava👍
2020 07 09
Zbilja bi trebalo staviti pitanje želiš li izbrisati oglas jel dodirneš jedno obriše se drugo😱
2020 08 30