Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Situacija na moru

Moji poznanici iznajmljuju na Pagu (Mandre). Pričala sam s njima i ostaju su im cijene iste kao prošle godine (otprilike mislim da je za 4 osobe 80€). Meni je to skroz u redu. Za neke druge smještaje i lokacije na koje bih ja voljela otići, možda priželjkujem da se spuste cijene, ali naravno, shvatljivo je da neće biti niske. Pretpostavljam da iznajmljivači imaju računicu, pa gledaju do koje cijene im je isplativo s obzirom na čišćenje i slično, a vjerojatno neki razmišljaju “radije neću ni iznajmiti”. Kroz mjesec dana kada ću htjeti negdje, otići ću na Booking, pa uhvatiti nešto last minute.
2020 06 15
Split Pozdrav, nemam ja ali znam nekog ko iznajmljuje opremljene i sredene apartmane za 2,3 mislim da stanu i 4 osobe u jedan, jer ima kauc na razvlacenje, 5 minuta hoda do centra grada Splita i prekrasne rive, a plaža ima na sve strane, blizu ste a opet dovoljno daleko da ne čujete buku. Vjerujem da cijena nece biti ista ni blizu kao sto bi bila proslo ljeto. Ukoliko ste zainteresirani, javite se u inbox te mogu proslijediti kontakt. Lijep pozdrav☺️
2020 06 15
> dobrojutro: > > 🙈😂 Pa dobro, ne volim bas takvu guzvu ali me uplasila slika Makarske sa troje ljudi na plazi.. > > Nego, ako se odlucim na dolazak nadam se da cete mi otkriti te skrivene plazice 😊😎 > i tako ja danas otišla gackat po plićaku da zaličin svoja uganuća i lomove, kadli...ma šta troje?!! danas krcato svita, Nijemaca i Bosanaca koliko voliš..vidjeh na svoje oči... Da ih je samo troje onda ti skrivene uvalice i ne tribaju jer te ni na javnoj plaži niko neće nać:) > Većina Makarana se još uvik misli oće li iznajmljivat ili ne...dosta njih starta tek 1.7...cijene će sigurno opast 😂 Vas treba platiti za promociju Makarske ☺️ A mislila sam na Brac ove godine, al kazu atmosfera losa, cijene jos gore 🤭
2020 06 15
> Rose007: > Moji poznanici iznajmljuju na Pagu (Mandre). Pričala sam s njima i ostaju su im cijene iste kao prošle godine (otprilike mislim da je za 4 osobe 80€). Meni je to skroz u redu. > Za neke druge smještaje i lokacije na koje bih ja voljela otići, možda priželjkujem da se spuste cijene, ali naravno, shvatljivo je da neće biti niske. Pretpostavljam da iznajmljivači imaju računicu, pa gledaju do koje cijene im je isplativo s obzirom na čišćenje i slično, a vjerojatno neki razmišljaju “radije neću ni iznajmiti”. > Kroz mjesec dana kada ću htjeti negdje, otići ću na Booking, pa uhvatiti nešto last minute. Je, ok za 4 osobe. I cini mi se opcenito isplativije kad ide vise osoba u isti app ali ja to ne mogu uskladiti.. Da, slazem se, mnogi ce zadrzati cijene (osim Makarana, evo culi smo iz prve ruke da se spremaju za ogromna snizenja 🥰😇) jer je situacija pomalo nepredvidiva pa misle bolje i manje turista za isti novac nego opet poluprazno za manji iznos.. Mozda i tako razmisljaju. Racunica 😁
2020 06 15
nema šanse da cijene svugdi neće padat, pogotovo ako korona nastavi uzlaznon putanjon u Bosni i Poljskoj...već sad na Crno jaje možete nać hotelski smještaj u pola cijene, a jedna cura je došla iz Belišća sa suprugom, bila na 10 metara od mora za 180kn za noć-znan to jer je kupila nešto od mene. ...i kakve su to destinacije.. Brač, Pelješac, Trogir pored mene u Makarskoj!? mislin, ono, stvarno... :@
2020 06 15
> andrejama: > Kod mene si uvijek dobro došla, ako ti budem na karti ove godine, samo javi 😉 🙈 Odustajem! Vidis da svi putevi vode u Makarsku😇😂
2020 06 15
> sonja90: > > andrejama: > > Kod mene si uvijek dobro došla, ako ti budem na karti ove godine, samo javi 😉 > 🙈 Odustajem! Vidis da svi putevi vode u Makarsku😇😂 Samo onda nemoj širiti dalje, jer ako se pročuje, veća potražnja = veća cijena. 🤫🤭
2020 06 16
Drago mi je da ste se ukljicile u ovom broju i slobodno razmjenite iskustva, prijedloge, slike, sve sto zelite. Ja cekam na info o Bracu😏 a dotad pratim sve ostalo🤗 I zahvaljujem na pozivima, budem li jos cekala akcije mozda vam i naletim 😁 svaka me primi na 3dana i popunjen godisnji, ajme divote proci pol Jadrana za dzabe 😀😂 Mozda vi to niste mislile tako, ali ja sam tako shvatila 😉 haha Ako nekog zanima grad Hvar, meni je grad divan, a i plaze.. sa autom se moze sve obici i ima za svakog ponesto sigurno. More nije hladno kako to zna biti u nekim dijelovima Jadrana. Uglavnom mogu linkati i/ili dati broj ako koga zanima, mislim da je bio 60 e po noci za dvoje.
2020 06 16
> andrejama: > > > Samo onda nemoj širiti dalje, jer ako se pročuje, veća potražnja = veća cijena. 🤫🤭 😂 Hahah dobro velis! Pa to i jest cilj ove nase Jutarnje, .. vis ti marketinga! Ccc Al znam sto je, hoce turiste da ima sto gledat na Nugal-u 😏 Nes valjda domace stalkat, sve ima svoje granice pa tako i to, logicno.
2020 06 16
Btw kad upises Makarska Nugal beach izbaci prvo citiram "Plaža Nugal je potpuno gola plaža".. 😂 aj dobro!
2020 06 16
> sonja90: > Btw kad upises Makarska Nugal beach izbaci prvo citiram "Plaža Nugal je potpuno gola plaža".. 😂 aj dobro! Odi vrit, odem i ja nadobudno pogledat i izbaci mi neku mlohavu zadnjicu dedonje 😆
2020 06 16
> sonja90: > I zahvaljujem na pozivima, budem li jos cekala akcije mozda vam i naletim 😁 svaka me primi na 3dana i popunjen godisnji, ajme divote proci pol Jadrana za dzabe 😀😂 Mozda vi to niste mislile tako, ali ja sam tako shvatila 😉 haha Vidiš, vidiš, ovo je baš odlična ideja, da se skupimo sve iz cijele RH, prođeš doslovno sve i samo se izmjenjujemo kako je koja iz kojeg kraja, o našlo bi se tu i skijanja, zimovanja, pa raznih događanja.....😁
2020 06 16
U Ninu sam i prazno je sve! Nema turista, cijene u restoranima su cak i vece u odnosu na proslu godinu ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7477e0854ad8b6da9766fad0822dfff8.jpg)
2020 06 16
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/452c044da3cdf4905020b96ddad77486.jpg)
2020 06 16
@Andra Izgleda surovo ,:( Mozda je i vrijeme razlog tomu, danima je padala kisa ali opet..
2020 06 16