Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Edigital online

Pozdtav Da li znate da li je povjerljiva stranica shopa edigital? Naručila bih mobitel koji je jeftiniji 400 kn nego u dućanima ali ne znam nista o toj stranici. Hvala unaprijed... 👋
prije 23 dana, 21:09
Mislite na Extreme digital? Ako da, oni su provjereni, narucila preko njih sony zvucnik i difuzer, sve stiglo u original pakiranjima i sve radi. Salju iz madarske
prije 23 dana, 23:38
> Moonshine27: > Mislite na Extreme digital? Ako da, oni su provjereni, narucila preko njih sony zvucnik i difuzer, sve stiglo u original pakiranjima i sve radi. Salju iz madarske Koliko ste čekali dostavu?
prije 23 dana, 00:12
Ja sam prije 2-3 mj htjela narucit nesto s te stranice pa na kraju odustala zbog losih iskustava sta sam procitala na bug.hr i drugim forumima. Iskreno ne bi riskirala za 400 kn. 🤷🏼‍♀️
prije 22 dana, 04:19
> LOLSUPRISE1: > > Moonshine27: > > Mislite na Extreme digital? Ako da, oni su provjereni, narucila preko njih sony zvucnik i difuzer, sve stiglo u original pakiranjima i sve radi. Salju iz madarske > Koliko ste čekali dostavu? Pa nekih tjedan dana, mozda tjedan i pol.
prije 22 dana, 11:26
ja sam narucila mobitel, i sve je proslo uredno.. iako sam citala negativne komentare ali to je vecinom bilo u vezi kompjutera i laptopa, ali mislim da se mobiteli isplate uzet
prije 22 dana, 17:04
Slazem se sa Tea8818. Za tu razliku se ne isplati. Sve je ok dok radi ali nedaj Boze da van sta crkne. Tu nastaju problemi🤪
prije 22 dana, 18:23
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj