Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

DALI VAM SE SVIĐA NEŠTO NA OVU TEMU?

Pozdrav curke! Željela bih ćuti Vaše mišljenje o proizvodima dolje. Prije koji mjesec sam naletila na curku koja radi personalizirane kutijice, te mi je sinula ideji da i ja pokušam. Mene zanima sljedeće i voljela bih ćuti mišljenje više cura. 1. pitanje- Da li biste Vi htjele imate ovakav proizvod kod sebe doma kao "home decore"? 2. pitanje- Da li biste kupile takav proizvod svojoj prijateljici, mami, baki kao poklon? 3. te općenito mišljenje me zanima o proizvodima ispod. Hvala svim curkama unaprijed na odgovorima. :D <3 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7c36a18ac08c53de8cd112d48d3d1a1b.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4c471bcadda57ae1e4180df4025518b1.jpg)
prije 19 dana, 22:43
Pa, ako baš želiš Ćuti: 1.Ne. 2.Ne 3. Milijun puta viđeno; kineski sajtovi krcati ovakvih stvari.
prije 19 dana, 23:32
Drugo mi je zanimljivo
prije 19 dana, 00:02
Slatko je☺️ Ako je to ono sto volite raditi, samo naprijed
prije 19 dana, 00:28
fora izgleda, pogotovo ovo s ruzama 😍
prije 18 dana, 15:50
Pokušajte, radite ono što volite, u tome je radost života! A ako netko prepozna Vaš trud i svidi mu se Vaš rad, možda Vas i nagradi :") Opet to nije nešto iz trgovine, već ručni rad..
prije 18 dana, 16:13
Osobno ne bih kupovala jer se rješavam svega što je samo dekorativno, a nema funkcionalnu vrijednost jer se samo zatrpavam nepotrebnim stvarima, ali znam da ima ljudi kojima se ovakve slatke stvari sviđaju! Sretno!
prije 18 dana, 16:22
Ne,ne bih to kupovala.Nikome.
prije 17 dana, 17:22
Ispričat ću vam jednu anegdotu uz kutijice iz osobnog života. Volim kutijice,pogotovo one ukrasne. Tako me moja mama iz milja nekad znala zvati “Kuto”.🥰 Eto ja bih bila kandidat za takav proizvod,tako da svaka roba ima svog kupca. I ako Vas to veseli,izrađujte ih ....ako im dodate neki osobni štih,tim bolje.
prije 17 dana, 00:17
Ja sam već danima u potrazi za zgodnom personaliziranom kutijom koja je ujedno i organizator za muške kravate i satove. Tako da bih svakako kupila nešto zgodno personalizirano, a k tome i funkcionalno.
prije 16 dana, 14:33
Kupila bi uz poklon ali da cijene nisu napucane koda je od zlata jer piše ime na kutijici ili u okviru kao što sam do sad vidjela, ne podcjenjujem nikog i svaki trud košta ali u nekim realnim okvirima. Svakako radite ako ste maštoviti i imate volje, odličan hobi!
prije 7 dana, 00:13