Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ostalo /

Narudžbe iz e-dućana /

Aliexpress - povrat

Pozdrav, dosla mi je ostecena stvar, otvorila sam disput, seller je pristao za potpuni povrat novca i da vratim proizvod. E sad...molim Vas ako netko ima da podijeli to iskustvo, ne znam isplati li se vracati, proizvod je kosto 100tinjak kn i nije lagan, hvala🙂
prije 17 dana, 11:55
Hm. Pa možeš odbiti njegov prijedlog... Nakon tvoje pritužbe (opis problema i zahtjev za full refund) on odgovara (još nisam doživjela da netko odmah prihvati taj zahtjev i vrati mi pare). Taj njegov prijedlog možeš prihvatiti ili odbiti. Ukoliko si kliknula "accept", možeš se slikat. Ako si kliknula "reject", onda će se nakon nekoliko dana ubaciti aliexpress i vjerojatno presuditi u tvoju korist, tj. odobriti tvoj zahtjev za refund.
prije 16 dana, 19:00
Hvala, odabrala sam opciju Reject, mislim pari mi bezobrazno od mene jer sam slikala sve, a seller je zaista pristao na povrat novca ali i da vratim proizvod, a to se ne isplati... Tko zna koliko bi to doslo kod nas jos s brojem za pracenje...😏, bas cemo vidjeti oce li mi se refundirati. Ps meni su za dvije stvari pristali na povrat bez natezanja, ali to su bile stvari za nekoliko dolara...sve ovisi koje smo srice🙃
prije 14 dana, 13:32
Ma jasno, ne isplati se nikako. Mislim da ne bi bilo loše to i navesti tamo... Javite ishod situacije :D sretno!
prije 14 dana, 23:16
Napisala sam mu to u inboxu, cak i da mi vrati barem dio novca, bit ce u redu, ali mi nije odgovoria nista😅 Hocu, javim🙂
prije 14 dana, 23:38