Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Reklamacija nakon 15 dana !!!

Pozdrav curki sam prodala tri stvari, javlja sve ok ostavlja povratnu, nakon 15 dana javlja sat nije ok jer je ona tek nakon 15 dana skinula foliju i sad na satu nešto ima neka mrlja , i sad bi naravno povrat ??prva slika je moj sat prije slanja a druga njena slika nakon 15 dana, neznam šta reci ?? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6926274449037b7e60b908a1f780fe7d.jpg)
2020 06 25
> deanat: > Pozdrav curki sam prodala tri stvari, javlja sve ok ostavlja povratnu, nakon 15 dana javlja sat nije ok jer je ona tek nakon 15 dana skinula foliju i sad na satu nešto ima neka mrlja , i sad bi naravno povrat ??prva slika je moj sat prije slanja a druga njena slika nakon 15 dana, neznam šta reci ?? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6926274449037b7e60b908a1f780fe7d.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/79f8f4b2c1731ceb75246fb8e00f36cd.jpg)
2020 06 25
> deanat: > Pozdrav curki sam prodala tri stvari, javlja sve ok ostavlja povratnu, nakon 15 dana javlja sat nije ok jer je ona tek nakon 15 dana skinula foliju i sad na satu nešto ima neka mrlja , i sad bi naravno povrat ??prva slika je moj sat prije slanja a druga njena slika nakon 15 dana, neznam šta reci ?? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6926274449037b7e60b908a1f780fe7d.jpg) Ja osobno ne bi napravila povrat i vratila novce. Tek nakom 15 dana se sjetila skinuti foliju i sad rec da je ostecen ili ti flekav.
2020 06 25
Pa da bas tako ja sam se samo čudila 😁> AnaDoll104: > > deanat: > > Pozdrav curki sam prodala tri stvari, javlja sve ok ostavlja povratnu, nakon 15 dana javlja sat nije ok jer je ona tek nakon 15 dana skinula foliju i sad na satu nešto ima neka mrlja , i sad bi naravno povrat ??prva slika je moj sat prije slanja a druga njena slika nakon 15 dana, neznam šta reci ?? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6926274449037b7e60b908a1f780fe7d.jpg) > Ja osobno ne bi napravila povrat i vratila novce. Tek nakom 15 dana se sjetila skinuti foliju i sad rec da je ostecen ili ti flekav.
2020 06 25
Ako sat ima grešku mislim da nije važno što cura 15 dana nije nosila sat i nije skinula foliju. Ja sam nekad u takvoj gužvi da vrećicu sa odjećom iz dućana samo ostavim u ormaru i onda za vikend izvadim van i isprobam. Mislim da je ovdje jedino bitno da li je prodan sat sa greškom ili bez greške.
2020 06 25
Da li se ta greška na satu nalazi točno na mjestu gdje se nalazi palac na slici iz oglasa?
2020 06 25
Sat nije imao nikakvu grešku folija je toliko prozirna da se sve vidi kroz nju , pa mislim s prednje strane normalno da bi se uočilo sat netaknut prodan
2020 06 25
Ovo je sad nezgodna situacija, riječ jedne osobe protiv riječi druge osobe, pa ne možeš znati što je istina. Mislim da je jedini dokaz fotografija sata prije prodaje na kojem se jasno vidi onaj dio na kojem se nalazi oštećenje. Malo mi je sumnjivo što se na slici u oglasu baš na tom mjestu nalazi palac. Također, oštećenje na satu mi izgleda kao da je remen malo "pohaban" od nošenja.
2020 06 25
Možda je to samo ostala mrlja od folije ,ako je folija bila na tom mjestu. Neka ga prebriše sa magičnom krpom.
2020 06 26
Ja osobno isto nebi napravila povrat, moguce je da ga je i ona sama slucajno tj nesvjesno ogrebala il sto god da je.
2020 06 26
Znaci folija je bila tvornički stavljena ne ručno nit ista, totalno prozirna , pa iz aviona bi se vidjelo , ps kad nešto kupiš pogledaš a ne nakon sva tjedna se ona sjetila
2020 06 26
Kakav povrat nakon 15 dana, stvar koja se ne kupi iz ducana se pogleda cim dode, a ne nakon 15 dana. Stvarno neznam kako si ljudi svasta daju za pravo. Pogotovo sto je dala pozitivnu ocjenu, znaci sve stiglo super.
2020 06 26
Da sve ok i onda nakon 15 dana muljanje , ja stvarno preko krpica šta kupim Otvorim pogledam Javim, i to je to.> medozg: > Kakav povrat nakon 15 dana, stvar koja se ne kupi iz ducana se pogleda cim dode, a ne nakon 15 dana. Stvarno neznam kako si ljudi svasta daju za pravo. Pogotovo sto je dala pozitivnu ocjenu, znaci sve stiglo super.
2020 06 26
Pa u dućanu prije pogledate ono šta ste kupili zar ne?Tako i na krpicama otvorite paket pogledate šta ste kupili> DUCHELL: > Ako sat ima grešku mislim da nije važno što cura 15 dana nije nosila sat i nije skinula foliju. > Ja sam nekad u takvoj gužvi da vrećicu sa odjećom iz dućana samo ostavim u ormaru i onda za vikend izvadim van i isprobam. > Mislim da je ovdje jedino bitno da li je prodan sat sa greškom ili bez greške.
2020 06 26
Moje mišljenje: prošlo je 15 dana i smatram da ne bi trebalo izvršiti povrat. Imala sam i sama ovdje takva iskustva da nešto nisam isti tren isprobala nakon što sam kupila, a poslije sam skužila da mi možda ne odgovara, npr. sumnja u trajnost parfema, loša kvaliteta itd. Ali se nisam javljala naknadno prodavačicama i tražila povrat. Svaka takva suradnja nas nešto nauči za ubuduće: odmah pogledati stvar nakon što se otvori paket, isprobati i odmah reagirati ako ne odgovara.
2020 06 26
1 2