Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Tinktura, tamnjenje

Pozdrav curke Moze li mi netko reci ko je isprobao tinkturin balzam od mrkve; da li se uistinu brze tamni te isplati li se kupovati ga? Dvoumim se izmedu njega i L’erbolario masti za tamnjenje. Cujem da su oba dva obicna a razlika u cijeni nije velika.. Pa da vas cujem :) Ako netko ne zna o cem pricam evo slika ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c489d1844d2c264efd9253e1ba380001.jpg)
2020 06 25
Ja obozavam tinkturinu, od boje koju dobijes do mirisa koji je savrsennnn...i traje dugo, imam malo pakiranje od proslog lita, drzala sam u frizideru i idalje ga drzim pa kad se namazem bude bas osvjezavajuce Za ovaj drugi ne znam No ipak mislim da to sve ovisi od osobe do osobe..jer podijeljena su misljenja za sve te kreme za brze tamnjenje🤷🏼‍♀️
2020 06 25
Pa Lerbolario ljepše miriši, bas nahrani kožu...tako da ne treba lonsion nakon tuširanja (za one koji imaju suhu kožu). Može zaflekat kupaći Tinktura je jeftinija, učinak tamnjenja je isti kao i kod lerbolaria, ne nahrani mi kožu kao lerbolario ali neće zaflekat kupaći :)
2020 06 25