Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Opadanje kose

Pozdrav cure! Protekla 2 mjeseca primjetila sam pojacano opadanje kose, izvadila krv, sve je u redu. Nikad do sada nisam imala problema s kosom, uvijek je bila gusta i sjajna. Nazalost, pod vecim sam stresom vec duze vrijeme zbog posla i ne znam kako da se smirim. Pogotovo sada kada mi je i kosa pocela opadati. Da li netko ima iskustva s tim, da li Vam je nesto pomoglo? Za 2 tjedna sam tek narucena kod dermatologa. Kupila sam fitoval tablete i sampon, trenutno to koristim i mislim da se opadanje malo smanjilo. Ako bilo tko ima kakav savjet, dobro bi mi dosao. Hvala! o:) o:)
prije 21 dan, 18:46
Imam problem s tim. Meni je pomogao šampon Ducray protiv ispadanja kose i tinktura od koprive. Bile su mi dobre i ampule protiv ispadanja kose Vichy i Phyto,ali su bas prepreskupe,a smatram da se može poboljšati stanje i sa ovim drugim proizvodima.
prije 20 dana, 00:25
Upravo sam na Phyto Novathrix šamponu i Phytologist ampulama. Uz to dižem feritin (zaliha željeza u organizmu) s napitkom, tabletama i kupinovim vinom raspoređeno kroz dan. Preporuka je 3 mjeseca korištenja, bankrotirat ću.😑 No, meni je razlog opadanja hipotireoza, nizak feritin.. Bila sam probala i Tinkturu od koprive, vidjela sam djelovanje što se tiče mlade kose, ali mi nije bila dovoljno jaka, tj.nisam uz to koristila i ostalo.
prije 20 dana, 08:05
Ja uvijek kad imam takvu fazu koristim Vichy i pomogne mi. Ali već neko vrijeme na sreću nemam problema. Zadnjih mjeseci nekad ujutro pijem sok od celera i otkad ga pijem nema više ispadanja, kosa mi se progustila i raste ko luda.
prije 20 dana, 08:53
> iskrica0: > Ja uvijek kad imam takvu fazu koristim Vichy i pomogne mi. Ali već neko vrijeme na sreću nemam problema. > Zadnjih mjeseci nekad ujutro pijem sok od celera i otkad ga pijem nema više ispadanja, kosa mi se progustila i raste ko luda. Taj dok od celera radite sami ili ima za kupiti gotov?
prije 20 dana, 10:13
Radim sama u sokovniku, ali mislim da sam negdje vidjela da ima i gotov. Ne sjećam se gdje
prije 19 dana, 22:45
Provjerite si svakako i hormone stitnjace.. moguce da je i od nje..
prije 12 dana, 11:05