Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Za buduće mame /

Kako lakse i brze do trudnoce?

Pozdrav svim mamama i one koje ce to postati. <3 Ovdje sam da mi izneste svoje misljenje, savjete, iskustva i pomoc na koji ste nacin Vi lakse zatrudnile. Da li ste koristile kakve preparate ili tablete za plodnost? Koliko je Fertilup kvalitetan ako ste ga koristile? Imate li kakve preporuke za prehranu? I koliko je Vama trebalo vremenski do trudnoce? Pisite mi sve jer eto pokusavamo dobiti nasu malu mrvicu i svaki savjet je dobrodosao. Hvala. <3
prije 16 dana, 13:46
Radim jako stresan posao i mislim da je stres bio glavni uzrok izostanka trudnoće u mom slučaju. Četiri mjeseca sam pokušavala ostati trudna. Nakon toga sam uzela godišnji i otišli smo na odmor u inozemstvo. Brzo nakon povratka sa godišnjeg sam ostala trudna.
prije 16 dana, 13:56
> marbil: > Radim jako stresan posao i mislim da je stres bio glavni uzrok izostanka trudnoće u mom slučaju. Četiri mjeseca sam pokušavala ostati trudna. Nakon toga sam uzela godišnji i otišli smo na odmor u inozemstvo. Brzo nakon povratka sa godišnjeg sam ostala trudna. Slažem se.
prije 16 dana, 18:51
Prvo Vi napravite sve pretrage..Briseve,papu i pregled štitnjače..Zatim muž neka radi spermiogram....Tek tada ako nije nešto u redu uzimaju se terapije..Mojem mužu nije bio dobar spermiogram dobijo je terapiju i zatrudnila sam za neki mjesec i pol...Borba je bila 2,5 god. Sretno
prije 16 dana, 20:00
Slazem se, testovi pregledi pa onda ako dugo pokusavate
prije 15 dana, 11:05
> marbil: > Radim jako stresan posao i mislim da je stres bio glavni uzrok izostanka trudnoće u mom slučaju. Četiri mjeseca sam pokušavala ostati trudna. Nakon toga sam uzela godišnji i otišli smo na odmor u inozemstvo. Brzo nakon povratka sa godišnjeg sam ostala trudna. Upravo tako, ako je sa vama sve dobro. Mi smo pokusavali godinu dana i vec smo pomišljali svasta i onda smo osli jedno ljeto na godišnji i ostala sam trudna 🥰
prije 15 dana, 20:28
Nemam djece i ne planiram još 😅 aliii, čula sam za čaj od vrkute, osim što rješava dosta ženskih problema, pomaže i kod lakšeg začeća, sretno 😊
prije 14 dana, 10:56
> Tihana2509: > Nemam djece i ne planiram još 😅 aliii, čula sam za čaj od vrkute, osim što rješava dosta ženskih problema, pomaže i kod lakšeg začeća, sretno 😊 Slažem se , vrkuta i marulja, cajevi, iz osobnog iskustva, 🤣🤣🤣🤣, evo ja trudna četvrto
prije 14 dana, 12:36
> ankicabanankica: > > Tihana2509: > > Nemam djece i ne planiram još 😅 aliii, čula sam za čaj od vrkute, osim što rješava dosta ženskih problema, pomaže i kod lakšeg začeća, sretno 😊 > Slažem se , vrkuta i marulja, cajevi, iz osobnog iskustva, 🤣🤣🤣🤣, evo ja trudna četvrto Jako zdrav i učinkovit čaj 😁 i čestitam 😊😊
prije 14 dana, 20:23
> Tihana2509: > > ankicabanankica: > > > Tihana2509: > > > Nemam djece i ne planiram još 😅 aliii, čula sam za čaj od vrkute, osim što rješava dosta ženskih problema, pomaže i kod lakšeg začeća, sretno 😊 > > Slažem se , vrkuta i marulja, cajevi, iz osobnog iskustva, 🤣🤣🤣🤣, evo ja trudna četvrto > Jako zdrav i učinkovit čaj 😁 i čestitam 😊😊 Hvala, meni je doktor rekao za to, i piju se 15 dana nakon ciklusa, do.plodnih dana, dalje ne, tek nakon menstruacije opet.. 15 dana se piju,15 dana pauze(kako kome menstruacija i plodni)
prije 14 dana, 23:54
> Tihana2509: > > ankicabanankica: > > > Tihana2509: > > > Nemam djece i ne planiram još 😅 aliii, čula sam za čaj od vrkute, osim što rješava dosta ženskih problema, pomaže i kod lakšeg začeća, sretno 😊 > > Slažem se , vrkuta i marulja, cajevi, iz osobnog iskustva, 🤣🤣🤣🤣, evo ja trudna četvrto > Jako zdrav i učinkovit čaj 😁 i čestitam 😊😊 Hvala, meni je doktor rekao za to, i piju se 15 dana nakon ciklusa, do.plodnih dana, dalje ne, tek nakon menstruacije opet.. 15 dana se piju,15 dana pauze(kako kome menstruacija i plodni)
Kad saznam veselu vijest rado cu podijeliti iskustvo..borba traje prilicno dugo,nalazi su ok, oboma. tako da mi je upitnik nad glavom, folikulometrija spermiogram, tralala,ovulacijske trakice,dragom profertil uzeli..cak sam probala cajnu mjesavinu ramize orman i jbga nis... .trenutno pijem vrkutu pa cemo viditi
prije 9 dana, 18:02
Jodoral, Jadrankine kapi ili kalij jodid nekog drugog proizvođača. Izbaciti šrot iz prehrane (svinjetina, konzervirano, salame, itd), ubaciti sirovo povrće u smoothije (blitva, brokula itd). Jajnici su drugi po redu organ čija funkcija najviše ovisi o jodu (nakon štitnjače). I svakako nekakvo čišćenje organizma prije. Prije je bio za kupiti onaj Čelikovićev čaj "za ženske bolesti", ali može i čaj od vrkute i slični biljni čajevi za jajnike. I izbaciti stres koliko se može...
prije 9 dana, 20:38
Ti svi preparati ce vam mozda pomoci samo u slucaju da je sve u redu i s vama i s muzem, a ako postoji neki problem, nazalost nijedan caj ni preparat(a da nije prepisan od strane struke) vam nece pomoci. Opustite se, pa sta bude. Niste napisali koliko dugo pokusavate, ukoliko je prosla godina dana, savjetujem vam da vi i muz napravite sve pretrage. On spermiogram i spermokulturu, a vi hormone, papu, briseve, uzv, i test amh iz krvi da se vide rezerve jajnih stanica. Ima puno faktora koji utjecu na zacece i tijek trudnoce i bolje je sve provjeriti. Sretno.
prije 8 dana, 12:51
1 2 Sljedeći