Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Jedna jako teška tema

Zanimaju me komentari na ovaj video: https://www.facebook.com/sprdacine5/videos/298465118224862/?v=298465118224862 Trenutno je ta tema u fokusu političkih stranaka na osnovu koje prikupljaju jeftine izborne bodove. Ja sam se izjasnila u komentarima na portalu, ali živo me zanima komentar zajednice Krpica na ovakve izjave.
prije 6 dana, 02:21
Pogledala sam ga najmanje 5 puta i ne mogu vjerovati što čujem. Iznova i iznova, ne mogu doći sebi.
prije 6 dana, 02:24
Već sam čitala razne komentare na ovu temu, a najviše mi se sviđa onaj da treba bit silovana pa da vidi iz prve ruke......ako mi građani kojim slučajem plaćamo ove skupove onda ni mi nismo baš normalni........gledam na što sve odlazi naša lova....a toliko pametnih stvari za napravit u državi...nas čeka.....
prije 6 dana, 08:32
A nadasve je zanimljiva zena i njen opus ....tko je i sto je ...eto takva nam je država
prije 5 dana, 09:23
> sanjaurban: > Već sam čitala razne komentare na ovu temu, a najviše mi se sviđa onaj da treba bit silovana pa da vidi iz prve ruke......ako mi građani kojim slučajem plaćamo ove skupove onda ni mi nismo baš normalni........gledam na što sve odlazi naša lova....a toliko pametnih stvari za napravit u državi...nas čeka..... Takvi nisu ništa drugačiji od nje. Po njihovim službenim stranicama "Hod za život" ispada da oni uopće nisu organizatori tog prosvjeda! --> https://www.hodzazivot.hr/hod-za-zivot-nije-organizator-skupa-u-rijeci-niti-dijeli-stavove-udruge-malaika-o-silovanim-zenama/ Zašto onda gđu ne tuže nego se prepucavaju preko medija, a ona im štetu nanosi? Ne razumijem zaista. Tko tu koga?
prije 5 dana, 12:29
Ne kužim, pa zovu se Hod za život, kako sad mogu bit drugi? Očito da je žena govorila u svoje ime, a Udruga ne stoji iza njene izjave..
prije 5 dana, 13:04
Znači, da se nije dogodio ovaj skandal, ne bi uopće javnosti dali do znanja da oni nisu bili iza ove akcije u Rijeci, a koristili su se "zaštićeni logo i vizualni identitet Hoda za život ", čak su to i objavili na svojim službenim stranicama. --> https://www.hodzazivot.hr/u-rijeci-je-odrzan-koncert-i-okupljanje-za-zivot/ Kakvo licemjerje! Zašto se nisu još u ovom prvom članku, kada se znalo da će se to okupljanje održati, nisu ogradili od njih??
prije 5 dana, 13:11
Trebalo mi je neko vrijeme da dođem k sebi kad sam to čula, malo je reći da sam se šokirala... Ljudi jednostavno ne razmišljaju. Kad sam imala 16 godina doživjela sam tu groznu traumu, nisam ostala trudna, zaista ne znam što bi se dogodilo da jesam. Bila sam u strašnoj depresiji i prije silovanja, a nakon toga je bilo još puno gore. Završila sam u psihijatrijskoj bolnici i nakon toga hodala na terapije. Oporavila sam se, ali ne mogu reći da sam to preboljela, često kad se pogledam u ogledalo navečer, imam osjećaj kao da nikad neću isprati tu prljavštinu sa sebe. I razmišljam sada, što da sam ostala trudna? Ja kao djevojčica od 16 godina tada ne bih mogla ni odlučiti, ali da mi se to dogodi sada, pobacila bih. Ako bih bila ubojica radi toga, u redu, ja se mogu nositi s tim. Sa djetetom začetim na takav način ne bih... Nemam potrebu opravdavati se jer to je moj život i moja stvar. Spremna sam za svaku osudu i kritiku, ali očekujem ju samo od žena koje su imale situaciju vrlo sličnu mojoj. Ostali me ne zanimaju. Nitko drugi ne zna kakva je to trauma osim silovane žene i zato sam za to da svaka može sama odlučiti ono što je najbolje za nju.
prije 5 dana, 14:49
@LovelyLady Podrška u svakom pogledu! Ovo su zaista situacije kada se ne bi trebale uopće dovoditi u pitanje, nego biti same po sebi jasne. Problem je što se događaju, a ne bi smjele, nikad, nijednoj. Kad su teme o pobačaju imam potrebu da se uključim jer se smatram zaista kompetentnom po tom pitanju, jer sam u jednom trenutku života imala izbor postati majka ili pobaciti i zaista smatram da me ne bi nitko osuđivao i da jesam, ali na kraju nisam, i sretna sam što nisam. Smatram da je pobačaj ubojstvo, ali ovdje je zaista slučaj krajnje nužde, izbor između 1 ili 2 uništena života. Ne dao Onaj nijednoj da mora takve izbore u životu donositi.
prije 5 dana, 15:20
Prestrašno ! Svaka žena ima pravo napraviti nakon takve teške situacije što ona želi...neće nam nitko nametati i pametovati. Šokirani su svi normalni ljudi koji razmišljaju svojom glavom...LovelyLady potvrđuje ovo što pišem.
prije 4 dana, 18:12