Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

ZAFUL, iskustva

Pozdrav zene, Zanima me kakva su Vam iskustva sa narucivanjem preko zaful-a? Koliko se ceka da stigne? Jel se placa carina? Hvala unaprijed 😊
prije 16 dana, 00:54
Sve ovisi :') Neke stvari su im super, neke baš loše. Čekala sam nekad dva tjedna, a nekad mjesec dana. Carinu sam platila jednom kad sam imala preko 1000 kn narudžbu
prije 16 dana, 10:06
> iskrica0: > Sve ovisi :') > Neke stvari su im super, neke baš loše. Čekala sam nekad dva tjedna, a nekad mjesec dana. > Carinu sam platila jednom kad sam imala preko 1000 kn narudžbu Ja svoju narudžbu nisam ni primila, a ni novce nisam dobila natrag. 😆 Mislim da je to sve lutrija, naručiš pa ako dođe dođe.
prije 16 dana, 10:28
Moja kći je lani naručila badiće. Nikad nisu došli, a kad ih je kontaktirala odgovorili su joj da ih ni nemaju. Ne razumijem zašto su prihvatili i naplatili narudžbu ako su znali da nemaju te artikle na zalihi. Novce su vratili odmah. Ostavili su mi dojam neozbiljnosti i neprofesionalnosti.
prije 16 dana, 10:59
ja sam narucivala vec par puta, nije uzasno a vecina stvari se nade za trecinu cijene na aliexpressu iste slike iste kvalitete. uvijek gledam recenzije sa slikkama ak se materijal presijava znaci da je poliester i to izbjegavam, al kupaci, i modni dodaci su top, naocale sam platila oko 1$ i najbolje suncane naocale koje sam ikad nosila, toliko izoliraju bljestavilo sunca predivne su, nijedne druge mi nisu toliko dobre a placala sam ih po 50+kn
prije 16 dana, 10:59
Naručila 07.06, a stiglo upravo danas. Vrijednost cca 400kn, carinu nismo trebali platiti. Poštar donio na kućnu adresu. Kvliteta i izgled su OK...moje cure su zadovoljne.
prije 15 dana, 21:59
Ja sam samo jednom naručila, kupaći i haljinu. Kupaći je stigao, a haljina nije uz objašnjenje kako je nije bilo na zalihi. Ne znam zašto su onda prihvatili narudžbu i zašto nije odmah pisalo da trenutno nije dostupna. Tražila sam novce za haljinu natrag, ali ih nikad nisam dobila. Kupaći je bio onak.
prije 14 dana, 15:39
Naručila 13.6 kupace u iznosu 640kn jos uvijek cekam. Provjeravala sam gdje se nalazi paket i pise mi da je zapeo na carini... 😭
prije 12 dana, 23:19
Jako često kupujem. Svaki put stiglo, nekada čekam 2-3 tjedna, ali zadnji put više od mjesec dana jer je bilo zapelo. Za neku robu sam čak dobila povrat jer sam rekla da mi nešto ne valja, ako ne povrat - dobijem barem dio, a robu si ostavim. Što se tiče kvalitete stvarno ovisi, ima i predobrog i preloseg. Jedino sam primjetila da mi uopće ne objave javno recenziju ako dam manje od 5 zvijezdica, tako da recenzijama ne treba uvijek vjerovati(objave samo dobre). Pošto često kupujem imam jako puno kupona i bodova tako da nekada stvarno jeftino prođem. U globalu sam zadovoljna jer imaju robu koju u Hrvatskoj nema šanse da igdje nađem. Iako imam i loše robe od tamo-više imam dobrih iskustava nego loših. Carinu nikada nisam plaćala.
prije 7 dana, 01:05