Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Pošta - IMA LI KRAJA BEZOBRAZLUKU!?

Poslala sam paketić curi 19. 6. poštom kao paket, uredno platila, imam potvrdu. 29.6. mi dolazi obavijest da mi se paket vratio u poštu, da ne može biti dostavljen jer je NEPOZNAT PRIMATELJ!? Adresa, pošiljatelj, primatelj... je apsolutno sve u redu! Pitam curu je li dobila obavijest da joj je stigao paket i da ga ode podignuti, kaže da nije, a da joj svaki dan pošta stiže i obavijesti ako nešto ima. Sada ja opet moram slati pod istim rizikom i plaćati duplu poštarinu. Kako više stati na kraj ovome!?
2020 06 30
Nema nikad kraja s postom I meni se jedan vratio prije nekoliko mjeseci Postar je dopisivao brojeve na adresu primatelja Isto oznacen kao nepoznat i vracen meni Pisala prigovor,sve prilozila Dobila odg od poste kako je njima zao,bla.bla I tjt.pojeo vuk magare Sad cekam da se rijesi nestanak posiljke od 09.06
2020 06 30
Ja stvarno ne razumijem, poštarima se ne da raditi svoj posao ili što? Za što se prima plaća, ne razumijem? Nije kao da su poštarine besplatne pa da mogu kako oni hoće s paketima i pošiljkama. Stvarno mi je, da izvinete, pun k****!
2020 06 30
Zezaš??? Meni se desila prošli tjedan identična stvar smao sto sam ja bila primatelj. Ovdje sam ispričala https://mojekrpice.hr/forum/t/267831/posta-pisanje-prigovora
2020 06 30
Da se bar zezam, stvarno su mi se popeli na živce. Nisu vrijedni obaviti svoj posao nego vraćaju pošiljke. Je li to neka taktika da ljudi plate poštarine po par puta? Prijavit ću ih, neće me puno moliti. > LornaSabic: > Zezaš??? Meni se desila prošli tjedan identična stvar smao sto sam ja bila primatelj. Ovdje sam ispričala https://mojekrpice.hr/forum/t/267831/posta-pisanje-prigovora
2020 06 30
Jedva čekam da me povratno kontaktiraju, ukinuli su mail za reklamacije, sada postoji samo onaj usrani obrazac gdje ti valjda stanu dvije rečenice. Držim fige da istjeras pravdu jer su odvratni!
2020 06 30
Morat ću i ja tako, izgleda... Držim NAM fige!!!
2020 07 01
Pod obavezno, uz podatke primatelja i pošiljatelja napišite i kontakt mobitel, isprintajte, zalijepite na paket. Ne na istom papiru, nego svaki zasebno. Ja tako napravim, u slučaju neke nepredviđene situacije, nazovu. Tražite od kupca kontakt mob.
2020 07 01
Mislite da bi to prošlo? Poštar ovoj curi svaki dan na vrata dolazi i mogao joj je ostaviti obavijest. Sumnjam da bi zvao nju na mobitel, a još više sumnjam da bi zvao mene. Vjerojatno joj taj dan nije imao dostaviti nikakav paket pa mu se nije dalo ni obavijest ostaviti. 😑 > katarinamartina: > Pod obavezno, uz podatke primatelja i pošiljatelja napišite i kontakt mobitel, isprintajte, zalijepite na paket. Ne na istom papiru, nego svaki zasebno. Ja tako napravim, u slučaju neke nepredviđene situacije, nazovu. Tražite od kupca kontakt mob.
2020 07 01
POšta je sama po sebi meni nelogična, a radnici bezobrazni. Puno puta sam se žalila i pisala prigovore, ali džabe. Jednostavno ako netko želi slanje poštom, pregrmim i pošaljem, inače uvijek Tisak, tete prodavačice su ljubazne, vole kada dođem, ne okreću očima kada šaljem....
2020 07 01
Meni je paket iz asosa trebao doci u srijedu proslu i oznacili su ga kao da je adresa kriva i da su pokusali dostavit ( lazu ja bila u stanu cijeli dan i nitko nije bio i s adresom je sve u redu). I sada sam zvala hp i kaze zenska da se vraca paket asosu, poludila sam jer glupa posta nije ni nazvala taj dan kad je trebala dostaviti niti poslala poruku niti ista, za koji k sam platila dostavu kad me se ne moze ni kontaktirat nit ista nego odma vracaju. Odvratni su i bezobrazni. Jedva uhvatila zadnji broj haljine i sad ju necu ni dobit zbog budala koje tamo rade u posti! Nisam nikad prije narucivala s asosa, znate li hoce li mi asos vratit novce i kad? I moram li im se javit mailom ili nesto? 😕
2020 07 01
> MateaMarijanov: > Meni je paket iz asosa trebao doci u srijedu proslu i oznacili su ga kao da je adresa kriva i da su pokusali dostavit ( lazu ja bila u stanu cijeli dan i nitko nije bio i s adresom je sve u redu). I sada sam zvala hp i kaze zenska da se vraca paket asosu, poludila sam jer glupa posta nije ni nazvala taj dan kad je trebala dostaviti niti poslala poruku niti ista, za koji k sam platila dostavu kad me se ne moze ni kontaktirat nit ista nego odma vracaju. Odvratni su i bezobrazni. Jedva uhvatila zadnji broj haljine i sad ju necu ni dobit zbog budala koje tamo rade u posti! Nisam nikad prije narucivala s asosa, znate li hoce li mi asos vratit novce i kad? I moram li im se javit mailom ili nesto? 😕 Nažalost imala sam prije par godina sličnu situaciju sa Asosom (i od tada više ni ne naručujem sa te stranice), gdje je paket trebao biti dostavljem u Glavnu Poštu kako je i pisalo na tracking-u, gdje kada sam došla na šalter teta koja radi tamo mi kaže da paket nije stigao kod njih nego da ga HP Express ima i da bi se njima trebala obratiti (ako rade) za isti. Zatražila sam da (pošto je to njihov problem u "ne-komunikaciji" izmedju službenica-poštara koji tamo rade), to riješe te da ću sljedeći dan ponovno doći (jer se na telefon ne javljaju ili ako se kojim čudom i jave ne mogu davati info preko istoga nego moraš doći na šalter). Došla sam i ništa nije rešeno te sam već postala pomalo i nervozna zbog cijele situacije (isto sve prethodno plačeno plus i poštarina naplaćena sa strane ASOS stranice),da bi na kraju kad im nažalost ili nasreću "pokažeš zube" paket odjednom se pojavio i uspjela ga preuzeti.
2020 07 01
> MateaMarijanov: > Meni je paket iz asosa trebao doci u srijedu proslu i oznacili su ga kao da je adresa kriva i da su pokusali dostavit ( lazu ja bila u stanu cijeli dan i nitko nije bio i s adresom je sve u redu). I sada sam zvala hp i kaze zenska da se vraca paket asosu, poludila sam jer glupa posta nije ni nazvala taj dan kad je trebala dostaviti niti poslala poruku niti ista, za koji k sam platila dostavu kad me se ne moze ni kontaktirat nit ista nego odma vracaju. Odvratni su i bezobrazni. Jedva uhvatila zadnji broj haljine i sad ju necu ni dobit zbog budala koje tamo rade u posti! Nisam nikad prije narucivala s asosa, znate li hoce li mi asos vratit novce i kad? I moram li im se javit mailom ili nesto? 😕 Nažalost nije prvi put da se takva situacija dogadja sa tom stranicom i "našom dragom" Poštom, jer mi je i bivša kolegica sa posla isti problem imala i natezala se u nedogled za isti (kao da nisu htjeli dostaviti paket nego ga zadržati sebi iako logike nema). Budi ustrajna te se nadam da ćeš problem sa njima moći koliko toliko "uljudno" i "efikasno" riješiti :).
2020 07 01
> Elle001: > > MateaMarijanov: > > Meni je paket iz asosa trebao doci u srijedu proslu i oznacili su ga kao da je adresa kriva i da su pokusali dostavit ( lazu ja bila u stanu cijeli dan i nitko nije bio i s adresom je sve u redu). I sada sam zvala hp i kaze zenska da se vraca paket asosu, poludila sam jer glupa posta nije ni nazvala taj dan kad je trebala dostaviti niti poslala poruku niti ista, za koji k sam platila dostavu kad me se ne moze ni kontaktirat nit ista nego odma vracaju. Odvratni su i bezobrazni. Jedva uhvatila zadnji broj haljine i sad ju necu ni dobit zbog budala koje tamo rade u posti! Nisam nikad prije narucivala s asosa, znate li hoce li mi asos vratit novce i kad? I moram li im se javit mailom ili nesto? 😕 > Nažalost nije prvi put da se takva situacija dogadja sa tom stranicom i "našom dragom" Poštom, jer mi je i bivša kolegica sa posla isti problem imala i natezala se u nedogled za isti (kao da nisu htjeli dostaviti paket nego ga zadržati sebi iako logike nema). > Budi ustrajna te se nadam da ćeš problem sa njima moći koliko toliko "uljudno" i "efikasno" riješiti :). Hvala! Ali paket je kako oni kazu vec na putu za Asos pa sada nista ne mogu napraviti nego cekati Asos da mi vrati novac. I ja necu vise sigurno nista narucivat samo zato jer pakete donosi Posta. Uzas
2020 07 01
Ja ne mogu vjerovati... je li službenice pokušavaju zadržati za sebe te paketiće s Asosa ili što? 🤦🏻‍♀️
2020 07 01
1 2 3