Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Kako ide prodaja?

> Tralala0060: > Jedino meni ne ide nikako kako mi se čini. 😅 Takoder😅🤣
2020 07 03
Meni slabo, uvijek mi je tako u vrijeme snizenja, do toga je super islo. Nadam se da ce krenuti opet jer jedva imam mjesta za sve sto ne nosim :")
2020 07 03
> Tralala0060: > > iskrica0: > > Meni nakon 5 godina napokon krenulo :') > Oh, znači ima nade za mene. Još samo 2 godine! 🤣🤣 Pomalo :')
2020 07 03
Skroz ok. Zadovoljna!
2020 07 03
Iznenađena sam prodajom u mjesecu lipnju, potpuno neočekivano. Obnavljala sam oglase i snizila cijene preko 50% i kod tih oglasa sad vidim da je manje pogleda i lajkova nego kad je bila viša cijena.
2020 07 03
slaaabo... dajte cure, ako vam se nešto svidi, ponudite cijenu :)
2020 07 03
Mnoštvo artikala i pomalo se gura...
2020 07 03
> LillyOscar: > Meni odlično ... Mada više potrošim nego zaradim 😄 Tako i ja, ali evo odlučila samu sebe zaustaviti od kupnje 🙊🙈🙈
2020 07 03
Slabušno.. - / Kap.... Ništa... Ništa... Kap..... Ništa... Ništa... Ništa.... Kništa... Kap... I tako-)))
2020 07 03
Ide ok zadnjih mjesec dana.Uspila sam riješiti višak iz ormara,fuul haljina prodala. 8-) :")
2020 07 03
I btw, osim što mi prodaja nikako ne ide, odustala sam od kupovine na krpicama nakon toliko vremena, barem na neko vrijeme. Odjednom se samo nižu loša iskustva. Kao prodavač više nemam živaca, upiti su rijetki, a uglasovnom glase: slobodno?/ može mjere ovog/onog? / može slika ova, a kako stoji na vama... / može li s uključenom poštarinom (stvar od 40 kn)... I uvijek nakon toga muk. Pola upita nije ni kulturno, bez ikakvog pozdrava i trunke ljubaznosti. Ali dobro, Bože moj, nije mi od životne važnosti prodati nešto. Redovno sam na krpicama nalazila na lijepe i nove stvari po pristupačnoj cijeni. Moja zadnja iskustva su takva da sam jednoj osobi poslala 2 puta upit i nije mi odgovorila, još jedna isto, trećoj sam uplatila 350 kn i zamolila ju da mi je pošalje odmah paketom 24 jer idem na put, gotovo tjedan dana me je vozala za šifru... Četvrtu sam pitala primopredaju i hladno mi je bez ikakvog “bok” napisala svoju adresu i na moje pitanje ide li kojim slučajem u centar grada samo rekla “neidem”. Ovo su doslovno moja zadnja iskustva. A da ne govorim koliko mi vremena treba zbog zaramangoasos žena da nađem ono što tražim. Tako da iskreno, više nemam volje niti objavljivati stvari, niti kupovati ovdje. A i trenutno su sniženja pa sam lijepo prošetala gradom i našla sve ono za što sam se natezala. Ne mislim da je svima ovako generalno, ali eto kod mene nikad nije bio gori period, a zaista mi je žao jer sam ovdje stvarno upoznala super cure i imala suradnje koje ću pamtiti.
2020 07 03
Krenulo nakon dugo vremena 😊
2020 07 03
Slabo...puževim koracima... ,:(
2020 07 03
Kod mene trenutno nikako 😂 ako dobijem upit-to je za zamjenu, a s druge strane si nista ne mogu nac i tako 😂
2020 07 03
Pamtim i bolje dane😀
2020 07 03