Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Dermatolog

Pozdrav! Tražim preporuku dobrog dermatologa u Zagrebu ili okolici pa bih bila jako zahvalna ako netko želi podijeliti iskustva! <3
2020 07 08
Ja imam dobro iskustvo s dr. Marijanom Ivančić u Domu zdravlja Sesvete. Radi preko HZZO-a i provjereno je izvrsna dijagnostičarka kad su u pitanju sumnjivi madeži. Ne znam kakva je sad situacija, ali prije korona-kolapsa kod nje se na pregled čekalo oko 3 mjeseca.
2020 07 08
Dr Sokol. Odlična. Ima ovdje više cura koje su bile kod nje.
2020 07 08
Hvala na preporuci :)
2020 07 08
> teehee: > Dr Sokol. Odlična. Ima ovdje više cura koje su bile kod nje. To je Jadranka Sokol?
2020 07 08
> sapunka: > > teehee: > > Dr Sokol. Odlična. Ima ovdje više cura koje su bile kod nje. > To je Jadranka Sokol? Da, da. Izuzetno stručna. Voljela bih da se jave korisnice koje su bile kod nje da potvrde svojim iskustvom. Privatno radi, ne znam je li to problem.
2020 07 08
Pa i nije problem što je privatna ako je dobra.
2020 07 08
> teehee: > > sapunka: > > > teehee: > > > Dr Sokol. Odlična. Ima ovdje više cura koje su bile kod nje. > > To je Jadranka Sokol? > Da, da. Izuzetno stručna. Voljela bih da se jave korisnice koje su bile kod nje da potvrde svojim iskustvom. > Privatno radi, ne znam je li to problem. Heii ;) Evo ja sam isto bila kod nje. Nazalost, meni nije dobro dijagnosticirala kozu, pa logicki: nije ni terapiju. Ali, hvala Bogu, nije se radilo o velikoj steti. Inace kao osoba je izuzetno pristupacna, ugodna & ljubazna. Btw. sapunka, savjetovala bih Ti da zaobidjes u sirokom luku, dr.Sanju Greguric. Kad sam ja bila, ona je skoro pa svakoj curki stancala isti uzrocnik kozne problematike: "zeludac". Imam 100x bolje iskustvo sa dr.Andrijom Stanimirovicem (a usput ti ostane bar min.200kn razlike u novcaniku za prvi pregled). Sretno ;)
2020 07 08
Benedict@ hvala na javljanju! 🙂 Andrija Vam je pogodio terapiju?
2020 07 08
Moja sestra ide kod dr. Lesic u Jurisicevu. Iako je ona hvaljena mojoj sestri nis nije pomoglo. Inace ima pristice po dekolteu i ledima. Cak to i nisu upaljeni pristici vise ko neke flekice. Ide vec skoro godinu dana i jos nis pametno joj nije dala za rjesenje. Svaki put jw igranje ajd ovo pa malo ono probaj i sve to oosta pregled plus te kreme. Inace ona najvise voli davat antibiotike za pristice tako da svi koji dodu dobiju iste antibiotike. Uglavnom sestra i dalje ima isti problem a napravila je i milion pretraga i jos se nije doslo ni do uzroka ni do rjesenja.
2020 07 09
> teehee: > Dr Sokol. Odlična. Ima ovdje više cura koje su bile kod nje. U više navrata smo bili kod nje iz raznih razloga ....i srdačno smo primljeni i riješen je problem. U zaraznoj nisje znalo 3 doktora što je ...ali evo ona nam je uspjela riješiti problem.
2020 07 09
> teehee: > > sapunka: > > > teehee: > > > Dr Sokol. Odlična. Ima ovdje više cura koje su bile kod nje. > > To je Jadranka Sokol? > Da, da. Izuzetno stručna. Voljela bih da se jave korisnice koje su bile kod nje da potvrde svojim iskustvom. > Privatno radi, ne znam je li to problem. Obožavam ju :D Žena se stvarno potrudi, imam neku rijetku kožnu bolest, bila sam čak kod dermatologinje koja slovi za jednu od 3 stručnjaka u HR za taj moj problem i nije mi pomogla ništa. Dr. Sokol je dala sve od sebe i našla mi komb koja mi je smirila stanje. :)
2020 07 09
Hvala vam cure na savjetima :")
2020 07 09
Poz, za sve probleme definitivno najbolja doktorica Manola ( privatna ordinacija na cvjetnom trgu). Vrhunski pametna, profesionalna, susretljiva i odličan dijagnostičar. Sretno
2020 07 09
> anamara555: > Poz, > za sve probleme definitivno najbolja doktorica Manola ( privatna ordinacija na cvjetnom trgu). > Vrhunski pametna, profesionalna, susretljiva i odličan dijagnostičar. > Sretno Hej, ja sam trenutno kod nje ( sad 1 mjesec) radi akni. Je li ti uspijela rjesiti problem i u kojem vremenskom periodu :D?
2020 11 11