Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

boohoo haljine

Pozdrav🙂 Zanimaju me vasa iskustva sa stranicom boohoo, kakva je kvaliteta haljina i dode li ono sto vidimo na slici ili je to samo jos jedna stranica koja prodaje ebay stvari? Hvala unaprijed 🙂
2020 07 09
Boohoo je britanska tvrtka, nudi ih asos u svom asortimanu tako da nije sigurno preprodaja stvari s ebaya :)
2020 07 09
Ne razumijem kako mislite preprodaja ebay stvari? Nema govora o tome, naručujem sa ASOSA njihove haljine, prekrasne su i kvalitetne, obožavam ih.
2020 07 09
kvaliteta im ok, mozda kao H&M. imam par haljina od njih, neke su t-shirt materijal sa elastinom ali s njima nisam zadovoljna jer se odmah naprave mucice na mjestima gdje bude torba na ramenu i slicno. ako kupujete nesto za 10 eura ne mozete ocekivati neku kvalitetu, ali ove skuplje stvari su im dobre
2020 07 09
Ja imam nekoliko stvari njihovih i zadovoljna sam, stiglo je ono sto je i prikazano bilo na slici.
2020 07 09
Hvala puno na odgovorima. 😀
2020 07 09
Ja sam prošle godine naručila 4 haljine. Sve su kao sa slike stvarno su prekrasne, jedino što su malo prozirne.
2020 07 13
Ja imam par haljina i odlične su mi 😊
2020 07 13