Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Pomozite mi da im pomognem :-)

Pozdrav svima! Evo ovako, imam jedne prijatelje, obitelj koja je jako siromašna, ali stalno pomaže drugima, pa bih i ja njima pomogla i iznenadila ih. Imaju stariju kćer koja je bolesna, nezaposlenu mamu koja se o njoj brine, tatu nezaposlenog koji radi trenutno samo u fušu, ali volontira u domu za nezbrinutu djecu i to mu je veliko zadovoljstvo. Imaju i pudlicu koja je jako mirna. Kršćani su, uredni i zahvalni na svemu. Za ljetovanje nemaju novaca i jedino što si mogu priuštiti je da odu negdje blizu Zagreba autom (koji isto nije njihov, samo na posudbi) i vrate se isti dan ili prespavaju svi zajedno u autu. Pošto sam sama trenutno u velikoj stisci s novcima, nisam im u mogućnosti dati novce za dva,tri noćenja negdje, pa bih ovdje zamolila ako ima koja dobra duša kojoj ne bi bio problem ustupiti im par noćenja u bilo kojem mjestu na moru, a da nije daleko od ZG (zbog cijene autoputa). Njima, a i meni, bi to jako puno značilo. <3
2020 07 09
Lijepa gesta ... Na moru sam, podstanar sa svojom obitelji u 30ak kvadrata, nažalost, nemam mjesta, a rado bih ponudila smještaj za tu obitelj :) Nadam se da će se naći netko... Nego, da probate postaviti u grupe na Facebook-u Sharing is caring? Bilo je divnih inicijativa gdje su se ljudi spojili i pomogli, ne samo po pitanju stvari, nego i usluga.
2020 07 09
> zanaZG: > Pozdrav svima! Evo ovako, imam jedne prijatelje, obitelj koja je jako siromašna, ali stalno pomaže drugima, pa bih i ja njima pomogla i iznenadila ih. Imaju stariju kćer koja je bolesna, nezaposlenu mamu koja se o njoj brine, tatu nezaposlenog koji radi trenutno samo u fušu, ali volontira u domu za nezbrinutu djecu i to mu je veliko zadovoljstvo. Imaju i pudlicu koja je jako mirna. Kršćani su, uredni i zahvalni na svemu. Za ljetovanje nemaju novaca i jedino što si mogu priuštiti je da odu negdje blizu Zagreba autom (koji isto nije njihov, samo na posudbi) i vrate se isti dan ili prespavaju svi zajedno u autu. Pošto sam sama trenutno u velikoj stisci s novcima, nisam im u mogućnosti dati novce za dva,tri noćenja negdje, pa bih ovdje zamolila ako ima koja dobra duša kojoj ne bi bio problem ustupiti im par noćenja u bilo kojem mjestu na moru, a da nije daleko od ZG (zbog cijene autoputa). Njima, a i meni, bi to jako puno značilo. <3 A to što su kršćani je od posebne važnosti?
2020 07 10
> gitadevi: > A to što su kršćani je od posebne važnosti? Mišljenja sam da je uvodničarka to navela kako bi u startu izbjegla javljanje onih kojima ta činjenica smeta. Ne vidim drugi razlog.
2020 07 10
Ma hajte , molim vas! U našoj je zemlji puno više onih kojima bi smetalo da nisu kršćani. Mišljenja sam da je uvodničarka to navela jer joj je osobno vrlo značajno.
2020 07 10
> gitadevi: > > zanaZG: > > Pozdrav svima! Evo ovako, imam jedne prijatelje, obitelj koja je jako siromašna, ali stalno pomaže drugima, pa bih i ja njima pomogla i iznenadila ih. Imaju stariju kćer koja je bolesna, nezaposlenu mamu koja se o njoj brine, tatu nezaposlenog koji radi trenutno samo u fušu, ali volontira u domu za nezbrinutu djecu i to mu je veliko zadovoljstvo. Imaju i pudlicu koja je jako mirna. Kršćani su, uredni i zahvalni na svemu. Za ljetovanje nemaju novaca i jedino što si mogu priuštiti je da odu negdje blizu Zagreba autom (koji isto nije njihov, samo na posudbi) i vrate se isti dan ili prespavaju svi zajedno u autu. Pošto sam sama trenutno u velikoj stisci s novcima, nisam im u mogućnosti dati novce za dva,tri noćenja negdje, pa bih ovdje zamolila ako ima koja dobra duša kojoj ne bi bio problem ustupiti im par noćenja u bilo kojem mjestu na moru, a da nije daleko od ZG (zbog cijene autoputa). Njima, a i meni, bi to jako puno značilo. <3 > A to što su kršćani je od posebne važnosti? Neka nad Vama i dalje lebdi dobri duh Grete Thunberg... Ni ona nije toliko podla kao Vi.
2020 07 10
Ne mogu nista ponuditi nazalost, ali nadam se da netko bude. Sto se tice autoputa pa skupilo bi se valjda, mozemo nas vise pomalo dati, ajde samo nek se nadje smjestaj. Javite jeste li nasli. Sto se tice ostalog navedenog, ne zanima me apsolutno, ako kazete da ljudi nemaju i da nece zlouporabiti neciju dobru namjeru zasto ne pomoci.
2020 07 10
> malllaaaa: > > gitadevi: > > > zanaZG: > > > Pozdrav svima! Evo ovako, imam jedne prijatelje, obitelj koja je jako siromašna, ali stalno pomaže drugima, pa bih i ja njima pomogla i iznenadila ih. Imaju stariju kćer koja je bolesna, nezaposlenu mamu koja se o njoj brine, tatu nezaposlenog koji radi trenutno samo u fušu, ali volontira u domu za nezbrinutu djecu i to mu je veliko zadovoljstvo. Imaju i pudlicu koja je jako mirna. Kršćani su, uredni i zahvalni na svemu. Za ljetovanje nemaju novaca i jedino što si mogu priuštiti je da odu negdje blizu Zagreba autom (koji isto nije njihov, samo na posudbi) i vrate se isti dan ili prespavaju svi zajedno u autu. Pošto sam sama trenutno u velikoj stisci s novcima, nisam im u mogućnosti dati novce za dva,tri noćenja negdje, pa bih ovdje zamolila ako ima koja dobra duša kojoj ne bi bio problem ustupiti im par noćenja u bilo kojem mjestu na moru, a da nije daleko od ZG (zbog cijene autoputa). Njima, a i meni, bi to jako puno značilo. <3 > > A to što su kršćani je od posebne važnosti? > Neka nad Vama i dalje lebdi dobri duh Grete Thunberg... Ni ona nije toliko podla kao Vi. Saberite se. I ne vrijeđajte.
2020 07 10
jako lijepo sta ste voljni pomoci..uvijek sam za to da se pomogne...cemu ruzni komentari >:(
2020 07 10
No da... i ja sam uvijek za to da se pomogne ljudima koji trebaju pomoć. Na žalost, u ovoj situaciji ne mogu jer ne posjedujem nekretninu na moru. Ali me zanima u čemu se to očituje podlost Grete Thunberg? I zbog čega nazvati podlom osobu koja je postavila logično pitanje: je li od posebne važnosti to što su kršćani? Da su kojim slučajem ateisti, bi li i to bilo istaknuto? Ili im onda ne bi trebalo pomagati?
2020 07 10
> gitadevi: > A to što su kršćani je od posebne važnosti? To sam bas i ja pomislila kad sam procitala temu. Ja nazalost ne mogu pomoci, nemam novaca ni da sebi platim par dana na moru.
2020 07 10
Što ste se uhvatili za jednu riječ? Ako želite pomoći ženi - pomozite ili odhebite u skokovima! Ja sam makar pokušala, podijelila info za koju sam smatrala da je korisna... Ajde pribijte ženu do kraja na križ zato što joj je vjera važna u životu, MRŠ!
2020 07 10
> sonja90: > Ne mogu nista ponuditi nazalost, ali nadam se da netko bude. Sto se tice autoputa pa skupilo bi se valjda, mozemo nas vise pomalo dati, ajde samo nek se nadje smjestaj. Javite jeste li nasli. > Sto se tice ostalog navedenog, ne zanima me apsolutno, ako kazete da ljudi nemaju i da nece zlouporabiti neciju dobru namjeru zasto ne pomoci. Hvala vam na lijepom komentaru. To sam i mislila kada sam rekla da su kršćani, ne da vrijeđam nekršćane, nego da naglasim da su okrenuti pomaganju, drugim ljudima, zahvalni i da neće druge prevariti. Istina je, ima svakakvih i kršćana i nekršćana, ali eto, krivo sam se izrazila, pa se ispričavam onima koji su se našli uvrijeđeni.
2020 07 10
> malllaaaa: > Lijepa gesta ... Na moru sam, podstanar sa svojom obitelji u 30ak kvadrata, nažalost, nemam mjesta, a rado bih ponudila smještaj za tu obitelj :) > Nadam se da će se naći netko... > Nego, da probate postaviti u grupe na Facebook-u Sharing is caring? Bilo je divnih inicijativa gdje su se ljudi spojili i pomogli, ne samo po pitanju stvari, nego i usluga. Hvala vam na lijepom komentaru i na pomoći. Probat ću na više mjesta, pa će se netko možda javiti. Nije mi bila nikakva namjera vrijeđati kršćane i nekršćane, jednostavno sam to spomenula misleći na to da neće nikoga prevariti, vole i sami pomagati. Ispričavam se onima koji su se našli uvrijeđeni.
2020 07 10
Mislim da se nitko nije našao uvrijeđen, barem ja nisam, osim osobe koja nas je počastila raznim epitetima i završnim MRŠ! 8-) Ne znam stvarno čemu to? Eto, na javnoj temi na forumu usudile smo se uputiti opasku o svrsi jedne informacije viška?! Vama svaka čast na dobrim namjerama i pomaganju.
2020 07 11
1 2 Sljedeći